Skocz do zawartości

ParkingCrew zarobki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

U was też się pogorszyły zarobki mimo utrzymywania ruchu i CTR?

Jesli ktoś  jest kto parkuje domeny w Rookmedia to niech napisze jak to wygląda sytuacja u nich na chwile obecną.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

morderrca

morderrca

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 834 postów

To było pewne, że po przejęciu namedrive zarobki na PC polecą w dół.

Trwające aukcje: Wloska.pl -- Fotografista.pl -- PartnerskiSystem.pl -- SiecPartnerska.pl -- PrzepisyRuchuDrogowego.pl -- Emoji.pl

Nie przedłużam/Dodaj do przechwycenia: NetSeller.pl ; iOgrod.pl ; Grunty-Rolne.pl ; StronaGlowna.pl ; TlumaczAngielski.pl ; iKatalog.pl

Domeny w cenach d2d, złóż swoją ofertę.[SPRAWDŹ]

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

Również u mnie zarobki na PC ostro w dół. Szukam alternatywy na chwilę obecną.

Michael

Michael

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów

U mnie podobnie, spadki. Jakbyście mieli jakieś info gdzie warto się przenieść to piszcie.

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Zacząłem testować Rookmedia, za jakiś czas dam znać co z tego wyszło.

Lateralus

Lateralus

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów

A ja dla odmiany napiszę, że u mnie bez większych zmian. Wahania miesięczne to +/- 10%

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Pierwsze dni pokazują, że obsługa klienta w Rookmedia jest naprawdę kiepska. Mój account manager nie odpowiada na emaile a ogólny support nie może sobie poradzić z ownershipami już kilka dni.

Jeśli chodzi o zarobki to na chwile obecną największe zarobki mają domeny które w ogóle nie były w czołówce w PC. Nie wiem ile trwa optymalizacja bo support odpowiada raz na kilka dni. Potestuję tydzień/dwa i dam znać jak to wyszło.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

Ja spróbowałem wczoraj wieczorem wrzucić wszystko na domainsponsor.com bo mi po 3 dniach w końcu konto aktywowali ... zobaczymy co z tego wyjdzie. Na chwilę obecną mogę napisać, że odczuwalnym dla mnie minusem jest mniej czytelny panel, bardzo mała ilość layout'ów (nie ma też wersji graficznych jak na PC). Za około tydzień porównam zarobki na wybranych domenach, zdecyduje co dalej i napiszę swoją opinię szerzej.

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Domainsponsor = Rookmedia. Kupili jakiś czas temu.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

Domainsponsor = Rookmedia. Kupili jakiś czas temu.

Ale rozumiem, że są inne zarobki/layout'y/panele usera w domainsponsor.com i rookmedia.net? 

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Panel i zarobki takie same, layouty chyba też.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

No to kiepsko. Bo wczoraj też złożyłem konto w rookmedia.net bo już szukam alternatywy. Ale widać, że dupa ogólnie wyjdzie z tej firmy jeżeli to Ci sami co DS. Dzieją się tam jakieś herezje, które mało rozumiem. Nie filtrują ruchu a jak już coś wskakuje z klików to naliczają jakieś dziwne i śmieszne kwoty. Do tego TOTALNIE są inne staty kliknięć a niżeli w PC. Dla przykładu biorąc pod uwagę dzisiejszy dzień, który się jeszcze nie skończył: w DS mam ~7500 visitors i 45 clicks a w PC po dość dobrym dniu mam max 1500 - 1700 uniques i ~300 clicks... 

Coś to wszystko szaleje i chyba nie doczekam tego tygodnia a zwinę się jutro z powrotem do PC...

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Statystyki na parkingach są tak przygotowywane żebyś się nie połapał jak przenosisz domeny. Jedni filtrują ruch i pokazują go mało żeby mieć duże CTR, inni nie filtrują tak ruchu ale mają CTR niższe. W efekcie nie jesteś w stanie się połapać ile ci wyjdzie RPM bo każdy parking inaczej to liczy.

Ja osobiście też mam mieszane uczucia co do Rookmedia i nie wiem czy wytrzymam nawet kilka dni dłużej jak widzę to wszystko.

mindryl

mindryl

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 584 postów

A udało się komuś zaparkować w 4.CN? Chciałem sobie potestowac, landing jest ale nie nalicza nic.

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

Narzekałem ostatnio na ParkingCrew ale po tym co przeżyłem w domainsponsor, wracam na kolanach jak syn marnotrawny :P

Powodów jest kilka ale najważniejszym dla mnie jest bilans całego dnia w DS (screen) gdzie zrobili mi CTR na poziomie 0.66% ... 

Dla porównania jak wygląda średni dzień u mnie na PC. Podkreślam "średni dzień". (screen).

Jak ktoś będzie miał jakąś sprawdzoną na + alternatywę to będę wdzięczny za polecenie :)

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Też wracam do PC. Testy wykazały że zarobki mniejsze o jakieś 30-50%. Support fatalny, do tej pory nie zrobili mi ownershipów.

rekino

rekino

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 882 postów

Jak ktoś narzeka na stawki, to ja kupię ruch ;)

Jak ktoś coś ma to zapraszam na PW.

z naciskiem na .pl , ale .de, fr itp. tez nie pogardzę

weg

weg

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

Witam, nie wiem czy to dobry dział... Mam pytanie odnośnie rejestracji konta w ParkingCrew. Wypełniłem wszystkie wymagane przy rejestracji dane. Podałem 5 domen i wysłałem aplikację. To było 20-tego lipca. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś z Was ma pomysł skąd ta zwłoka? Lub może komuś też się to przytrafiło? Co zrobić?

vul

vul

Nadworny Badacz

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1916 postów

Witam, nie wiem czy to dobry dział... Mam pytanie odnośnie rejestracji konta w ParkingCrew. Wypełniłem wszystkie wymagane przy rejestracji dane. Podałem 5 domen i wysłałem aplikację. To było 20-tego lipca. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś z Was ma pomysł skąd ta zwłoka? Lub może komuś też się to przytrafiło? Co zrobić?

Napisać do supportu ParkinCrew  ^_^

tmi

tmi

Uzależniony

• Administrator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2628 postów

Powrót do PC okazał się gorszy niż myślałem. Zarobki niższe niż przed migracją do Rookmedia, czyżby forma kary? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych