Jump to content
tmi

ParkingCrew zarobki

Recommended Posts

U was też się pogorszyły zarobki mimo utrzymywania ruchu i CTR?

 

Jesli ktoś jest kto parkuje domeny w Rookmedia to niech napisze jak to wygląda sytuacja u nich na chwile obecną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również u mnie zarobki na PC ostro w dół. Szukam alternatywy na chwilę obecną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacząłem testować Rookmedia, za jakiś czas dam znać co z tego wyszło.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

A ja dla odmiany napiszę, że u mnie bez większych zmian. Wahania miesięczne to +/- 10%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsze dni pokazują, że obsługa klienta w Rookmedia jest naprawdę kiepska. Mój account manager nie odpowiada na emaile a ogólny support nie może sobie poradzić z ownershipami już kilka dni.

Jeśli chodzi o zarobki to na chwile obecną największe zarobki mają domeny które w ogóle nie były w czołówce w PC. Nie wiem ile trwa optymalizacja bo support odpowiada raz na kilka dni. Potestuję tydzień/dwa i dam znać jak to wyszło.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja spróbowałem wczoraj wieczorem wrzucić wszystko na domainsponsor.com bo mi po 3 dniach w końcu konto aktywowali ... zobaczymy co z tego wyjdzie. Na chwilę obecną mogę napisać, że odczuwalnym dla mnie minusem jest mniej czytelny panel, bardzo mała ilość layout'ów (nie ma też wersji graficznych jak na PC). Za około tydzień porównam zarobki na wybranych domenach, zdecyduje co dalej i napiszę swoją opinię szerzej.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domainsponsor = Rookmedia. Kupili jakiś czas temu.

 

Ale rozumiem, że są inne zarobki/layout'y/panele usera w domainsponsor.com i rookmedia.net?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to kiepsko. Bo wczoraj też złożyłem konto w rookmedia.net bo już szukam alternatywy. Ale widać, że dupa ogólnie wyjdzie z tej firmy jeżeli to Ci sami co DS. Dzieją się tam jakieś herezje, które mało rozumiem. Nie filtrują ruchu a jak już coś wskakuje z klików to naliczają jakieś dziwne i śmieszne kwoty. Do tego TOTALNIE są inne staty kliknięć a niżeli w PC. Dla przykładu biorąc pod uwagę dzisiejszy dzień, który się jeszcze nie skończył: w DS mam ~7500 visitors i 45 clicks a w PC po dość dobrym dniu mam max 1500 - 1700 uniques i ~300 clicks...

 

Coś to wszystko szaleje i chyba nie doczekam tego tygodnia a zwinę się jutro z powrotem do PC...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Statystyki na parkingach są tak przygotowywane żebyś się nie połapał jak przenosisz domeny. Jedni filtrują ruch i pokazują go mało żeby mieć duże CTR, inni nie filtrują tak ruchu ale mają CTR niższe. W efekcie nie jesteś w stanie się połapać ile ci wyjdzie RPM bo każdy parking inaczej to liczy.

 

Ja osobiście też mam mieszane uczucia co do Rookmedia i nie wiem czy wytrzymam nawet kilka dni dłużej jak widzę to wszystko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narzekałem ostatnio na ParkingCrew ale po tym co przeżyłem w domainsponsor, wracam na kolanach jak syn marnotrawny :P

 

Powodów jest kilka ale najważniejszym dla mnie jest bilans całego dnia w DS (screen) gdzie zrobili mi CTR na poziomie 0.66% ...

Dla porównania jak wygląda średni dzień u mnie na PC. Podkreślam "średni dzień". (screen).

 

Jak ktoś będzie miał jakąś sprawdzoną na + alternatywę to będę wdzięczny za polecenie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też wracam do PC. Testy wykazały że zarobki mniejsze o jakieś 30-50%. Support fatalny, do tej pory nie zrobili mi ownershipów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ktoś narzeka na stawki, to ja kupię ruch ;)

Jak ktoś coś ma to zapraszam na PW.

z naciskiem na .pl , ale .de, fr itp. tez nie pogardzę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, nie wiem czy to dobry dział... Mam pytanie odnośnie rejestracji konta w ParkingCrew. Wypełniłem wszystkie wymagane przy rejestracji dane. Podałem 5 domen i wysłałem aplikację. To było 20-tego lipca. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś z Was ma pomysł skąd ta zwłoka? Lub może komuś też się to przytrafiło? Co zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, nie wiem czy to dobry dział... Mam pytanie odnośnie rejestracji konta w ParkingCrew. Wypełniłem wszystkie wymagane przy rejestracji dane. Podałem 5 domen i wysłałem aplikację. To było 20-tego lipca. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś z Was ma pomysł skąd ta zwłoka? Lub może komuś też się to przytrafiło? Co zrobić?

 

Napisać do supportu ParkinCrew ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powrót do PC okazał się gorszy niż myślałem. Zarobki niższe niż przed migracją do Rookmedia, czyżby forma kary? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest podobnie po powrocie jak przedtem. Byłem na DS niecałe dwa dni to może nikt z PC nie zauważył ucieczki :P

 

A wracając do Rookmedia to wypełniłem ~10 dni temu formularz zgłoszeniowy i dopiero wczoraj dostałem odpowiedź, że konto zostało pomyślnie zweryfikowane i zapraszają :P

 

Reasumując: nie mam gdzie iść :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbujcie Uniregistry.com

 

Możesz podesłać mi na @ lub tutaj screen'y z panelu jak to wygląda "od kuchni" i ew. kilka layoutów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie znowu clawback w PC -$800. Podobno maja jakiegoś bota co im wyklikuje od kilku miesięcy i próbują rozwiązać ten problem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakbym miał clawbacki na poziomie -$800 to sam bym tego bota po nocach szukał :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×