Jump to content
tmi

ParkingCrew zarobki

Recommended Posts

tmi, pamiętam jakiś czas temu (może kilka lat wstecz) w którymś temacie o parkowaniu mówiłeś o ruchu/zarobkach w stosunku do pory roku, wakacje z reguły są słabszym okresem na parkingu (chyba że mamy same turystyczne domeny) wiadomo ludzie mają urlopy, wyjazdy, nie siedzą tyle w domu, lepsze statystyki z tego co widzę od kilku lat zawsze są w okresach gdy ludzie siedzą w domach od jesieni do wczesnej wiosny, przynajmniej ja tak to widzę, więc może zanim pogrzebiemy PC to poczekajmy jeszcze +/- 2-3mc i zobaczymy czy coś się ruszy. I tak niestety nie mamy póki co lepszej alternatywy, no chyba że w końcu zrobisz własny parking ;) Myślę że ludzie z forum nawet kosztem trochę niższych zarobków woleli by parkować domeny w firmie bardziej im 'znanej'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wakacje to okres posuchy, wiadomo. Jednak kwestie clawbacków to inna sprawa. Ciężkie do udowodnienia, podobnie jak zarobki na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na nameprosie też dużo ludzi narzeka od kilku miesięcy na clawbacki, więc pc ma pewnie jakiś problem ze sztucznym nabijaniem ruchu i sobie 'odciąga' należne, ale tak jak mówisz nie idzie tego udowodnić, może sobie chcą odrobić procent z zakupu ND ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po jakim czasie dostaliście akcept do parkingu w Uniregistry?, bo domyslnie jest on zablokowny. I ile domen mieliscie dodane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rookmedia to najgorszy parking jaki istnieje. Podejrzanie liczą zarobki. Support robi ownershipy po tygodniu. Nie dostałem wypłaty za poprzedni miesiąc mimo że wg supportu powinienem dostać. Jak zapytałem co z wypłatą support milczy już jakiś tydzień.

Absolutnie nie polecam. Wg mnie kantują i olewają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rookmedia to najgorszy parking jaki istnieje. Podejrzanie liczą zarobki. Support robi ownershipy po tygodniu. Nie dostałem wypłaty za poprzedni miesiąc mimo że wg supportu powinienem dostać. Jak zapytałem co z wypłatą support milczy już jakiś tydzień. 

Absolutnie nie polecam. Wg mnie kantują i olewają.

 

Chodzą plotki że Rookmedia/Domainsponsor stracili feed z Google :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×