Jump to content
milanap

slkep.pl pawnshop.xyz futcoins.xyz

Recommended Posts

slkep.pl

Najabrdziej mnie ciekawi czy domena slkep.pl jest cos warta, jest to literowka sklep.pl.

pawnshop.xyz

futcoins.xyz

 

Inne moje domeny:

- credit365.xyz

- myflat.xyz

- carparts24.xyz

- sky365.xyz

- wwwsex.xyz

- mybus.xyz

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka jest coś warta, jak ma ruch. Ta wątpię żeby miała, ale podepnij statystyki lub podepnij na parking i zobaczymy czy jest coś warta.

 

Z tych .xyz, pawnshop mi się podoba. Nie jestem fanem .xyz, ale stronę lombardu na niej bym widział. Reszta w moim odczuciu kiepska, praktycznie bez szans na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do slkep.pl to ruch jest praktycznie żaden ~10 wejść na msc. Liczyłem na to, że ktoś kupi domenę i postawi coś w rodzaju ceneo czy allegro, a z tego co widzę to gościu jedynie to trzyma, żeby sprzedawać subdomeny.

 

Ile może być warta domena pawnshop.xyz? Ewentualnie gdzie mogę sprawdzić historie sprzedaży podobnych domen? Resztę i tak przedłużę, bo wydaje mi się, że są warte więcej niż cena odnowienia 60PLN.

Edited by milanap

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten gościu to NASK... Przy takiej świadomości proponuję sporo jeszcze się pouczyć zanim wydasz kolejne pieniądze. Literówka warta 0zł. Sprzedaże nowych gTLD można sprawdzać chociażby tu http://sold.domains

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten gościu to NASK...

Masz racje, nie sprawdziłem tego.

Ale nadal mi nie odpowiedziałeś ile może być warta domena pawnshop.xyz :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×