Jump to content
Marcin Nesterowicz

Kontakt do właściciela domeny

Recommended Posts

Złożyłem ofertę kupna domeny aktualnemu właścicielowi przez nazwa.pl . Niestety, nie otrzymałem odpowiedzi. Moja oferta kupna wydaje się dość wysoka. Czy istnieje inna możliwość skontaktowania się z aktualnym właścicielem domeny ? Może ktoś ma z Was wtyki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli oferta była "dość wysoka" to myślę, że odpowiedź dostaniesz. Urlopowy sezon jest - może aktualnie abonent domeny jest na wakacjach. Kiedy wysłałeś ofertę? Sprawdź czy ta domena nie jest wystawiona też na aftermarket.pl lub premium.pl. Jeżeli tak to tam też jest możliwość złożenia oferty lub skontaktowania się z abonentem. Możesz też podać domenę tutaj i poprosić o kontakt jeżeli abonent udziela się na tym forum. Z tym, że to już taka ostateczność i osobiście nie polecałbym tego rozwiązania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli oferta była "dość wysoka" to myślę, że odpowiedź dostaniesz. Urlopowy sezon jest - może aktualnie abonent domeny jest na wakacjach. Kiedy wysłałeś ofertę? Sprawdź czy ta domena nie jest wystawiona też na aftermarket.pl lub premium.pl. Jeżeli tak to tam też jest możliwość złożenia oferty lub skontaktowania się z abonentem. Możesz też podać domenę tutaj i poprosić o kontakt jeżeli abonent udziela się na tym forum. Z tym, że to już taka ostateczność i osobiście nie polecałbym tego rozwiązania...

Aftermarket.pl i premium.pl też odpadają :( Pierwszą ofertę kupna złożyłem 1,5 tygodnia temu. Albo mail nieważny, albo tak jak napisałeś - wakacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Użyłeś opcji KONTAKT? Ona służy jedynie do przekazania propozycji kwoty jednak właściciel nie może odpowiedzieć w formie tekstu. Jedyne co może zrobić w takiej sytuacji to wystawić domenę na giełdę nazwa.pl w Twojej cenie lub swojej. Mechanizm giełdy nazwa.pl specjalnie nie zezwala na bezpośrednie skontaktowanie się stron tak jak premium.pl czy aftermarket.pl. Jeżeli domena pojawi się na giełdzie do 30 dni odkąd użyłeś opcji KONTAKT to otrzymasz stosownego maila. Jeżeli minęło 30 dni to należy samemu sprawdzać regularnie giełdę.

 

Z kolei jeżeli domena jest już na giełdzie (właściciel domeny dokonał opłaty za wystawienie) to pojawia się opcja wymiany treści.

 

Jeżeli składałeś oferty na ten sam adres przez nazwa.pl i aftermarket.pl to z pewnością byłby rażąco niskie. Musisz mieć świadomość, że niektórzy faktycznie oczekują milionów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak napisal vul mozesz podac na forum nazwe domeny, uwazam, ze to jest jeden z najlepszych sposobow na kontakt z wlascicielem, nie wiem czemu vul uwaza ten sposob za ostatecznosc.

 

mozesz takze dodac swoje ogloszenie w 'szukam domeny' na aftermarket.pl - http://www.aftermarket.pl/wanted.php

Kontakt został odnaleziony. Rzeczywiście, abonent spodziewa się zawrotnej kwoty za tą domenę. Wystarczył dobry research w googlach. Także wątek uważam za zamknięty. Dzięki Wam za pomoc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za podesłanie kontaktu do właściciela domeny. Niestety muszę pomyśleć nad zmianą nazwy firmy :D Właściciel domeny nie chce jej sprzedać.

Śmiało załóż temat nad tym forum:

http://di.pl/forum/38-kupie/

 

W ciągu 2-3 dni dostaniesz ciekawe oferty i możliwe, że jedną idealną i zadowalającą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś te dwie wersje do siebie nie pasują <_<.

Jak oczekuje zawrotnej sumy to wiadomo, że za proponowaną nie chce Marcinowi sprzedać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×