Skocz do zawartości

vbe.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

orestis

orestis

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów

Witam,

vbe.pl - calkiem przypadkiem niedawno natrafilem na ta firme, oferuja przechwytywanie domen jednak osobiscie niesprawdzalem wiec trudno mi cos napisac na temat skutecznosci moze ktos z was wie cos na ten temat, co do gieldy to sprawdzilem kilka domen i whois podaje iz maja status rezerwacji.

Pozdrawiam

Ekspert

Ekspert
  • Advert

sebastian0000

sebastian0000

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 917 postów

Witam,

vbe.pl - calkiem przypadkiem niedawno natrafilem na ta firme, oferuja przechwytywanie domen jednak osobiscie niesprawdzalem wiec trudno mi cos napisac na temat skutecznosci moze ktos z was wie cos na ten temat, co do gieldy to sprawdzilem kilka domen i whois podaje iz maja status rezerwacji.

Pozdrawiam

Działają mniej więcej jak DD. W zasadzie są konkurencją bo tak jak DD rezerwują domeny których nikt nie dodał do przechwycenia i z tego co widzę to sporo tych domen zgarniają. Panel skromny, na wczesnym etapie rozwoju. Kody authinfo wydają normalnie, elektronicznie. Ceny przechwytywania 50 zł netto więc też nieźle. Ogólnie mogę polecić.

orestis

orestis

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów

Działają mniej więcej jak DD. W zasadzie są konkurencją bo tak jak DD rezerwują domeny których nikt nie dodał do przechwycenia i z tego co widzę to sporo tych domen zgarniają. Panel skromny, na wczesnym etapie rozwoju. Kody authinfo wydają normalnie, elektronicznie. Ceny przechwytywania 50 zł netto więc też nieźle. Ogólnie mogę polecić.

Dzieki za odpowiedz, a jak ze skutecznoscia czy udalo Ci sie cos u nich przechwycic ?

sebastian0000

sebastian0000

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 917 postów

Dzieki za odpowiedz, a jak ze skutecznoscia czy udalo Ci sie cos u nich przechwycic ?

Tutaj nie pomogę. Nie dodawałem u nich domen.

Lateralus

Lateralus

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów

jak ze skutecznoscia czy udalo Ci sie cos u nich przechwycic ?

Ja dodawałem zarówno u nich jak i w AfterMarket oraz Premium. Na razie skuteczność równa zeru.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych