Jump to content
renegat1

mragowo.eu

Recommended Posts

w mojej ocenie niskie XXXX, życzę jednak sprzedaży za wysokie XXXX

pozdrawiam

Edited by jazz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem trochę googla. I powiem krótko: cieszyłbym się z kwoty średniego x xxx. Jest to bardzo fajny adres. Tylko poczekać na bardziej zorientowanego klienta, albo pomóc mu się odnaleźć;)

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym żeby dobre generyki polskie w eu sprzedawały się przynajmniej za średnie XXXX. Wyceny powyżej w mojej opinii trochę życzeniowe.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem max 1k. Domeny .eu nie osiągają zawrotnych kwot, nawet te generyczne.

 

Edit: oczywiście są wyjątki, ale chyba nie w przypadku takich domen.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem max 1k. Domeny .eu nie osiągają zawrotnych kwot, nawet te generyczne.

 

Edit: oczywiście są wyjątki, ale chyba nie w przypadku takich domen.

 

Takim wyjątkiem były ostatnio np. Meble.eu...i parę innych.

 

Myślę że gdyby to była Warszawa.eu to propozycję wycen byłyby o niebo wyższe. W tym wypadku wielkość miasta zwiększa wartość i szanse na komercyjne wykorzystanie.

 

Twojej nie sprzedawałbym niżej niż 1k zł.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam tylko, że jedyną domeną .eu sprzedaną powyżej 1k jest jastarnia.eu (nie licząc masowych sprzedaży idn w 2009). Stąd też moja wycena.

Zwrócę też uwagę na to, że w tm roku sprzedałem domenę .eu (nie nazwa miasta) za 1k i ta sprzedaż jest w 30 najdrożej sprzedanych domen .eu od początku istnienia rejestru, to tez o czymś świadczy (tylko nie piszcie o niejawnych transakcjach, bo tych może jest drugie tyle, co i tak jest bardzo słabym wynikiem jeśli chodzi o to rozszerzenie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam tylko, że jedyną domeną .eu sprzedaną powyżej 1k jest jastarnia.eu (nie licząc masowych sprzedaży idn w 2009). Stąd też moja wycena.

Zwrócę też uwagę na to, że w tm roku sprzedałem domenę .eu (nie nazwa miasta) za 1k i ta sprzedaż jest w 30 najdrożej sprzedanych domen .eu od początku istnienia rejestru, to tez o czymś świadczy (tylko nie piszcie o niejawnych transakcjach, bo tych może jest drugie tyle, co i tak jest bardzo słabym wynikiem jeśli chodzi o to rozszerzenie).

Ja w tym roku sprzedałem 2 domeny eu za około 2k każda agencjareklamowa i ubraniarobocze a mogłem sprzedać jeszcze 2 ale pazerność mnie zgubiła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwrócę też uwagę na to, że w tm roku sprzedałem domenę .eu (nie nazwa miasta) za 1k i ta sprzedaż jest w 30 najdrożej sprzedanych domen .eu od początku istnienia rejestru...

 

A jaka domena eu jest top 1 w owej trzydziestce ?

Bo coś mi się zdaję że ta lista to jakieś nieporozumienie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w tym roku sprzedałem 2 domeny eu za około 2k każda agencjareklamowa i ubraniarobocze a mogłem sprzedać jeszcze 2 ale pazerność mnie zgubiła :)

 

napisałem o tym w nawiasie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w tym roku sprzedałem 2 domeny eu za około 2k każda agencjareklamowa i ubraniarobocze a mogłem sprzedać jeszcze 2 ale pazerność mnie zgubiła :)

 

Oczywiście chodziło mi nazwy miejscowości powyżej 1k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×