Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem kilku domen .cz ze względu na to iż prowadzę interesy w czechach i mam kilka domen na oku w (wydaje się) atrakcyjnych cenach.
Czy ktoś z forumowiczów ma doświadczenia z tym rynkiem? czy domeny się sprzedają i jakie ceny osiagają jesli porównać by je do PL
Ewentualnie linka poprosze do najwiekszych transakcji w 2015/2016 z tamtego rynku.

Dzięki

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli masz na myśli srogie domeny to kupuj pod póki są dostępne, za średniaki sam bym się nie brał. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

można to nazwać "grubszą" inwestycją ale też przepłacaniem jeśli się mylę :S czy są jakieś miarodajne sprzedaże jak choćby nasze rodzime (największe sprzedaże miesiąca itd) z tamtego rynku? albo jak mogę mniej więcej skalkulować cenę generyka powiedzmy krzeslo.pl vs krzeslo (po czesku).cz ? u nas powiedzmy niskie XXXXX PLN to czy tam dajac tyle samo PLN przepłacam czy nie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no co jest z wami panowie nikt nic? czyżby rynek tamtejszych domen leżał na pysk? może warto zacząć tam inwestować bo ceny na jakie trafiłem są kuszące vs nasi domainersi którzy wszystko windują do cen zaporowych i nic sensownego nie kupi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×