Jump to content
Sign in to follow this  
pb

[aukcja di] au.com.pl

Recommended Posts

Domena: au.com.pl

Opłacona do: 5.05.2008

Ruch: znikomy

Rejestrator: AZ.pl

Przekazanie: cesja + transfer wewnętrzny lub authinfo (za opłatą wg cennika)

Płatność: z góry na konto bankowe

 

Cena wywoławcza: 10 zł*

Minimalne przebicie: 1 zł

 

(*) licytujemy cenę netto, do tego doliczam 22% VAT i wystawiam fakturę

 

Data zakończenia: 10 minut po ostatniej ofercie, jednak nie wcześniej niż 17 kwietnia 2007 o godz. 20:00

 

Kontakt: domeny -małpa- varia.pl

 

Au = złoto, może być także skrót od Austria, Australia, aukcje... albo akronim np. od Akadamia Umiejętności. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytacja zakończona, zwycięzcę – rafcw z kwotą 50 zł netto (nieładnie zmieniać ofertę po złożeniu) – proszę o kontakt mailowy. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, rozumiem. Wobec tego aukcja anulowana. Nie widzę innego wyjścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę własnym oczom - dla 39 PLN ktoś jest gotów stracić honor i wyprzeć się swych decyzji ? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rafcw także widziałem 50zł i nagle zmienił cenę, to po co licytował? Mogłeś dać 11zł(przebitka o 1zł) i nikt Ci nie bronił a,że dałeś 50zł to już twoja decyzja i się z niej wywiąż, tutaj się składa konkretne oferty tak samo jak na allegro "Nie chcesz nie licytuj, zaoszczędzimy wspólnie niepotrzebny czas" główne przysłowie z allegro. Jak dla mnie dziecinne zachowanie. 426 postów i taki numer, porażka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i się eprojekt nie śmiej.. bo taka jest prawda, wielu ludzi na allegro tak pisze na aukcjach... poza tym śmiej się z siebie, że wziąłeś domenę jura24.pl, która jest warta 0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skad w Was tyle jadu? :)

Szczerze mowiac, to powinno Was g... obchodzic kto, co rejestruje, poki w magiczny/NASKowy sposb nie lapia Waszych domen :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kornel jestes nowy na forum wiec sie nie wymadrzaj od razu :-) kazdy rejstruje co mu sie podoba tu jest poruszana sprawa licytacji a nie rejstracji domeny ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
426 postów i taki numer, porażka.

 

Jak uczy doswiadczenie, ilosc postow w zadnej mierze nie swiadczy o wiedzy, a tym bardziej o rzetelnosci uzytkownika ...

Osobiscie mam taki prywatny ;) sposob na poznanie (chocby w malenkiej czesci) osoby z forum: opcja==>"Znajdź posty użytkownika" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu rafcw miał słabszy dzień ;-) niech zapłaci pierwszą oferowaną kwotę i po sprawie. Nawet gdyby chciał ją w ostateczności puścić na Allegro, to pewnie zarobi na tym jeszcze parę groszy a i swoją dobrą opinię zachowa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość z nas już dawno by o tym zapomniała gdyby on sam napisał kilka prostych zdań z jednym podstawowym zwrotem, którego uczy się dzieci :)

Ale zanim uznamy, że zachował się jak Andrew G. w walce z Tyson'em, wierzę, że tuż po zakończeniu aukcji wyjechał na wakacje i po powrocie załatwi wszystko ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu rafcw miał słabszy dzień ;-) niech zapłaci pierwszą oferowaną kwotę i po sprawie. Nawet gdyby chciał ją w ostateczności puścić na Allegro, to pewnie zarobi na tym jeszcze parę groszy a i swoją dobrą opinię zachowa ;-)

 

jasne, zachowa dobra opinie - przynajmniej do nastepnego razu,

poza tym on nie ma zamiaru zaplacic 50, ale to moze mu obnizyc - niech sobie jeszcze chlopak zarobi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:|

 

Co do aukcji, to od zakończenia (17stego) czekam na odpowiedź na mojego maila.

 

Mam prośbe. Pilnujcie swoich interesów i nie piszcie mi tutaj głupot?

 

Nie bójcie się, dogadam się z PB.

 

I nie pisać mi tu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×