Skocz do zawartości

Sprzedaż przez brokera - ktoś próbował?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 800 postów

Czy ktoś z was próbował kiedyś sprzedać domenę przez brokera sedo.com ? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?

Mam fajnego generyka .pl, niestety dotychczasowe oferty otrzymane w Polsce nie są dla mnie satysfakcjonujące. Dlatego też pomyślałem o wspomnianym brokerze sedo.com - może uda się sprzedać domenę za granicę a przez to osiągnąć wyższą cenę.

Z tego co zrozumiałem, to podpisuję umowę na 6 miesięcy a sedo pobiera 15% prowizji od sprzedaży. Co dzieje się w sytuacji gdy sam znajdę kupca w ciągu tych 6 miesięcy? Albo kupiec (np. ktoś kto dawniej składał ofertę) zgłosi się do mnie po wspomnianych 6 miesiącach?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów
A co to za rodzaj umowy? Na wyłączność? Takie sprawy powinna regulować sama umowa, regulamin.

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 800 postów

https://sedo.com/uk/...kerage-service/

Zapomniałem wrzucić - link do usługi brokerskiej sedo.com

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

Marioo

Marioo

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Na Sedo w ogóle PL-ki ciężko sprzedać, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Z brokera jeszcze nie korzystałem ale wygląda ciekawie. Trzeba tylko zagłębić się w regulaminy, bo mogą być kruczki.

Domeny już od 20zł

Zobacz nasze portfolio: http://optima-md.pl/...eny-dla-biznesu

maxy

maxy

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów

Na Sedo w ogóle PL-ki ciężko sprzedać, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Z brokera jeszcze nie korzystałem ale wygląda ciekawie. Trzeba tylko zagłębić się w regulaminy, bo mogą być kruczki.

Właśnie zastanawiam się jak to jest naprawdę z tym Sedo. Patrząc w dziale "Sprzedane" można odnieść wrażenie, że tylko tam sie sprzedaje za normalne kwoty ostatnio.

Na sprzedaż:

kanciabbb

kanciabbb

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

są takie ceny bo jakby nie patrzeć dla nich 3000$ to jak dla nas 3000zł

a po przeliczeniu możemy na tym zarobić

Użytkownik kanciabbb edytował ten post 09 października 2016 - 12:53

Kangur

Kangur

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 891 postów

Właśnie zastanawiam się jak to jest naprawdę z tym Sedo. Patrząc w dziale "Sprzedane" można odnieść wrażenie, że tylko tam sie sprzedaje za normalne kwoty ostatnio.

M.in. dlatego:

ja osobiście nie sprzedaję na Sedo żadnych domen generycznych poniżej 4-5k €

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych