Skocz do zawartości

Sprzedaż przez brokera - ktoś próbował?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2781 postów

Czy ktoś z was próbował kiedyś sprzedać domenę przez brokera sedo.com ? Jeśli tak, to z jakim skutkiem?

Mam fajnego generyka .pl, niestety dotychczasowe oferty otrzymane w Polsce nie są dla mnie satysfakcjonujące. Dlatego też pomyślałem o wspomnianym brokerze sedo.com - może uda się sprzedać domenę za granicę a przez to osiągnąć wyższą cenę.

Z tego co zrozumiałem, to podpisuję umowę na 6 miesięcy a sedo pobiera 15% prowizji od sprzedaży. Co dzieje się w sytuacji gdy sam znajdę kupca w ciągu tych 6 miesięcy? Albo kupiec (np. ktoś kto dawniej składał ofertę) zgłosi się do mnie po wspomnianych 6 miesiącach?

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

Ekspert

Ekspert
  • Advert

szmiko

szmiko

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 526 postów
A co to za rodzaj umowy? Na wyłączność? Takie sprawy powinna regulować sama umowa, regulamin.

Adreswsieci.pl

Nowości!  purewater.pl  superpark.pl  pukiel.pl  elektroszczotki.pl  telekebab.pl  szyfrowaniedanych.pl  przesylkilotnicze.pl  kodydogier.pl  powlekanie.pl  odziez-patriotyczna.pl  ordynacja.pl  meblespecjalne.pl  dommebli.pl  bankkrwi.pl  centrumhostingu.pl  felgikute.pl  workpoint.pl  drzwinawymiar.pl 

necik

necik

użytkownik

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2781 postów

https://sedo.com/uk/...kerage-service/

Zapomniałem wrzucić - link do usługi brokerskiej sedo.com

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Sprzedam domeny premium: telefony.pl , imprezy.pl. Nie są tanie, ale możliwa płatność w ratach.

Marioo

Marioo

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów

Na Sedo w ogóle PL-ki ciężko sprzedać, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Z brokera jeszcze nie korzystałem ale wygląda ciekawie. Trzeba tylko zagłębić się w regulaminy, bo mogą być kruczki.

Domeny już od 20zł

Zobacz nasze portfolio: http://optima-md.pl/...eny-dla-biznesu

maxy

maxy

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów

Na Sedo w ogóle PL-ki ciężko sprzedać, przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia. Z brokera jeszcze nie korzystałem ale wygląda ciekawie. Trzeba tylko zagłębić się w regulaminy, bo mogą być kruczki.

Właśnie zastanawiam się jak to jest naprawdę z tym Sedo. Patrząc w dziale "Sprzedane" można odnieść wrażenie, że tylko tam sie sprzedaje za normalne kwoty ostatnio.

Na sprzedaż:

kanciabbb

kanciabbb

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów

są takie ceny bo jakby nie patrzeć dla nich 3000$ to jak dla nas 3000zł

a po przeliczeniu możemy na tym zarobić

Użytkownik kanciabbb edytował ten post 09 October 2016 - 12:53

Kangur

Kangur

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6875 postów

Właśnie zastanawiam się jak to jest naprawdę z tym Sedo. Patrząc w dziale "Sprzedane" można odnieść wrażenie, że tylko tam sie sprzedaje za normalne kwoty ostatnio.

M.in. dlatego:

ja osobiście nie sprzedaję na Sedo żadnych domen generycznych poniżej 4-5k €

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych