Jump to content
matartdesign

Najlepiej sprzedane literowki w waszej karierze

Recommended Posts

Chcialbym zalozyc temat odnosnie najlepiej sprzedanych literowek przez was, jaki koszt zakupu i jaki zwrot z inwestycji. Wedlug mnie ciekawy temat stad zakladam.Ja w chwili obecnej nie posiadam zadnej sprzedazy jednak jedna z domen, ktorą posiadam sprzedano w 2015 roku za prawie 10tys dollarow na sedo.Pozdrawiam

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcialbym zalozyc temat odnosnie najlepiej sprzedanych literowek przez was, jaki koszt zakupu i jaki zwrot z inwestycji. Wedlug mnie ciekawy temat stad zakladam.Ja w chwili obecnej nie posiadam zadnej sprzedazy jednak jedna z domen, ktorą posiadam sprzedano w 2015 roku za prawie 10tys dollarow na sedo.Pozdrawiam

Trochę "drażliwy" temat, bo mało osób bedzie chciało się pochwalić konkretnymi literówkami, gdyż zazwyczaj chodzi o typosquatting. Ale jak rozumiem, nie domagasz się podania konkretnych domen, tylko wystarczy zwrot z inwestycji. To może, aby to miało ręce i nogi, jeśli ktoś zdecyduje się podać przybliżone dane, to może warto podac również w sposób opisowy jakich domen to dotyczy, np.

- literówka serwisu z ofertami kredytowymi, kupiona za .... zł (rok), zarabia .... zł / m-c

- literówka strony z newsami (np. jedna z top 25 alexa Polska), , kupiona za .... zł (rok), zarabia .... zł / m-c

Czyli ogólnie nic nie wiadomo, ale jednak coś wiadomo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×