Jump to content
cannot

PC jaki to motyw ?

Recommended Posts

Czy jeżeli ustawie na domenach motyw domyślny, to zawsze będzie ten sam (wyżej zamieszczony) czy będą się one zmieniały bo w ustawieniach motywu jest "auto"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę edytować poprzedniego posta.

 

Zmienia mi automatycznie ten motyw domyślny na CleanPeppermint i CleanPeppermintBlack jak mam w ustawieniach auto. Jak ustawić, żeby był ciągle ten sam domyślny motyw (tablica) ?

 

I druga sprawa, niektóre domeny przekierowuje mi na jakieś konkursy, da się to wyłączyć żeby po wejściu na domenę była zawsze strona parkingowa ?

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmienia mi automatycznie ten motyw domyślny na CleanPeppermint i CleanPeppermintBlack jak mam w ustawieniach auto. Jak ustawić, żeby był ciągle ten sam domyślny motyw (tablica) ?

 

Jest zawsze tablica. Widać tylko "od kuchni" te pepperminty. Ale jak ktoś wchodzi to będzie widział tablicę.

 

 

I druga sprawa, niektóre domeny przekierowuje mi na jakieś konkursy, da się to wyłączyć żeby po wejściu na domenę była zawsze strona parkingowa ?

 

Dzieje się tak przy zablokowanych domenach przez google. Zawsze możesz sprawdzić czy domena ma bloka czy nie ma tutaj

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×