Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

cannot    317

Czy jeżeli ustawie na domenach motyw domyślny, to zawsze będzie ten sam (wyżej zamieszczony) czy będą się one zmieniały bo w ustawieniach motywu jest "auto"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
cannot    317

Nie mogę edytować poprzedniego posta.

Zmienia mi automatycznie ten motyw domyślny na CleanPeppermint i CleanPeppermintBlack jak mam w ustawieniach auto. Jak ustawić, żeby był ciągle ten sam domyślny motyw (tablica) ?

I druga sprawa, niektóre domeny przekierowuje mi na jakieś konkursy, da się to wyłączyć żeby po wejściu na domenę była zawsze strona parkingowa ?

Edytowane przez cannot

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
vul    822

Zmienia mi automatycznie ten motyw domyślny na CleanPeppermint i CleanPeppermintBlack jak mam w ustawieniach auto. Jak ustawić, żeby był ciągle ten sam domyślny motyw (tablica) ?

Jest zawsze tablica. Widać tylko "od kuchni" te pepperminty. Ale jak ktoś wchodzi to będzie widział tablicę.

I druga sprawa, niektóre domeny przekierowuje mi na jakieś konkursy, da się to wyłączyć żeby po wejściu na domenę była zawsze strona parkingowa ?

Dzieje się tak przy zablokowanych domenach przez google. Zawsze możesz sprawdzić czy domena ma bloka czy nie ma tutaj

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta