Jump to content
matrix227

Sprzedaż przez SEDO

Recommended Posts

Witam. Ma ktoś doświadczenie w sprzedaży przez SEDO? Konkretnie chodzi mi o usługę SEDO MLS Premium. Czy aktywowanie jej przy konkretnej domenie wiąże się z dodatkowymi kosztami czy tylko prowizja od sprzedaży zwiększa się do 20%? I jakiego rejestratora muszę wybrać? Bo lista jest dość długa. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
19 godzin temu, szmiko napisał:

Jak z Waszymi statystykami na SEDO? Moje wystrzeliły po zmianie wyglądu strony (po nowemu). Nie wiem o co cho...


Statystyki z parkingu czy ofert?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rok temu więcej parkowałem, także to nie to. To co zostało, miało znikomy (żaden) ruch, w tym miesiącu dostało obrotów. Będę obserwował, dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, szmiko napisał:

Taka sytuacja ni stąd, ni zowąd.

 

Ostatnimi czasy dosyć często się to zdarza na ParkingCrew. Powodów może być kilka, nigdy tak naprawdę nie wiemy co za tym idzie.

Nowy layout sprzedaży SEDO nie ma w sumie nic wspólnego z parkowaniem u nich- LP parkingu wygląda tak samo.

Sprawdzałeś współpracę z PC w temacie parkowania? Robiłem kilka razy testy i zawsze wychodziło, że SEDO gorzej płaci. Faktem fakt było to już jakiś czas temu ale wątpię, że coś się zmieniło na plus. Poprawcie mnie jeżeli się mylę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, kK napisał:

to chyba mój ruch zaliczają Tobie

 

sedo.jpg


Skoro byłeś uprzywilejowany, to słusznie. Traffic 500+.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×