Jump to content
cannot

Cenzura na di.pl

Recommended Posts

... i dobrze!

Dobrze by było jakby post w ogóle się nie pojawił. Ale skoro już się pojawił to powinien zostać.

Bo ani treść ani nic nie naruszało regulaminu tego forum. Za to ten kto ten post usunął powinien dać sobie bana bo uskutecznia jakąś prywatę.

Edited by Bazyli
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze by było jakby post w ogóle się nie pojawił. Ale skoro już się pojawił to powinien zostać.

Bo ani treść ani nic nie naruszało regulaminu tego forum. Za to ten kto ten post usunął powinien dać sobie bana bo uskutecznia jakąś prywatę.

 

Co według Ciebie miał wnieść ten post temat?

 

Edit:

to może załóżmy temat "spadające domeny z opcjami". Nikt tu prywaty nie robi usuwając taki temat, a jedynie zachowuje zdrowy rozsądek.

Żeby nie było - opcja na tamtą domenę nie była moja.

Edited by zabaco
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie NOWE TEMATY minimalizujące powodzenie w realizacji opcji czy temu podobne sytuacje powinny być kasowane na prośbę POSIADACZA OPCJI - tyle.

 

Taki biznes...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie NOWE TEMATY minimalizujące powodzenie w realizacji opcji czy temu podobne sytuacje powinny być kasowane na prośbę POSIADACZA OPCJI - tyle.

 

Taki biznes...

 

Totalna bzdura. Idąc Twoim tokiem myślenia to wiele tematów z tego forum powinno zniknąć bo mogą mieć na coś tam wpływ. Jak nie na realizację opcji to na cenę sprzedaży lub kupna ewentualnie na sprzedaż lub zakup. Realizacja opcji to ryzyko dla jej posiadacza...taki biznes...

Edited by Bazyli
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie a wzięliście pod uwagę, że posiadacz* omawianej tutaj opcji mógł poprosić o skasowanie tego tematu? :)

 

* nie jestem posiadaczem

 

edit: osobiście uważam takie tematy za szkodliwe i bezsensu (tak jak pisał zabaco). Jednak uważam, że jak się pojawiło i nie naginało regulaminu to powinno zostać (tak jak pisał Bazyli) bo i tak hordy ludzi to przeczytało. Najlepiej jakby taki zapis pojawił się w regulaminie ale nie mnie takie rzeczy rozstrzygać.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie a wzięliście pod uwagę, że posiadacz* omawianej tutaj opcji mógł poprosić o skasowanie tego tematu? :)

 

* nie jestem posiadaczem

 

A właściwe to dlaczego mógł poprosić ? Nie za bardzo rozumiem, na forum jest wiele "niewygodnych" tematów i idąc tak dalej to naprawdę robi się jakaś paranoja...

Rozumiem, że za chwilę i ten temat wyleci w kosmos...

Edited by Maku Maku
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Regulamin:

6. Publikując swoją wypowiedź na forum sprawiasz, że staje się ona częścią bazy danych strony di.pl i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych przez nieokreśloną ilość czasu. Ponieważ w przeszłości wielokrotnie nasze forum padało ofiarą usuwania swoich wypowiedzi, co powodowało zaburzenie struktury tematu oraz chaos musisz być świadom, że administracja forum ma prawo przetrzymywać i przywracać Twoje publiczne wypowiedzi, a Ty nie będziesz miał w przyszłości możliwości trwałego ich usunięcia pomimo faktu, że jesteś ich autorem (w szczególności administracja rości sobie prawo do utrwalenia, wprowadzenia do pamięci komputera, publicznego odtworzenia wypowiedzi na czas nieokreślony). Jeżeli masz zamiar: zadać pytanie, wypowiedzieć się, umieścić ogłoszenie, a następnie usunąć, to prosimy nie korzystaj z forum. Powinieneś bardzo uważać przy umieszczaniu poufnych danych lub informacji o charakterze prywatnym.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właściwe to dlaczego mógł poprosić ? Nie za bardzo rozumiem, na forum jest wiele "niewygodnych" tematów i idąc tak dalej to naprawdę robi się jakaś paranoja...

Rozumiem, że za chwilę i ten temat wyleci w kosmos...

 

No tak, masz rację. Najlepiej jakby się admin odniósł do tego co spowodowało usunięcie lub w oparciu o co został temat umieszczony w koszu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz zacznie się wielostronicowa dyskusja co się powinno a co nie (strata czasu) Właściciel opcji pewnie poprosił admina o usunięcie wątku aby chronić swój interes i nie powinniśmy mieć mu tego za złe... łatwo się dyskutuje gdy sytuacja nie dotyczy Ciebie... Twojej opcji... i ten tytuł tematu "Cenzura na di.pl"

 

cannot (może powinieneś mieć nick: cunt) - napisz skargę do TVN-u

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) A to dlaczego admin ma chronić interes posiadacza opcji a nie właściciela domeny ???? Wtf, co to jakiś gorszy sort jest ? :) A może obaj są na tym forum... jak pisałem wyżej - paranoja...

Edited by Maku Maku
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz zacznie się wielostronicowa dyskusja co się powinno a co nie (strata czasu) Właściciel opcji pewnie poprosił admina o usunięcie wątku aby chronić swój interes i nie powinniśmy mieć mu tego za złe... łatwo się dyskutuje gdy sytuacja nie dotyczy Ciebie... Twojej opcji... i ten tytuł tematu "Cenzura na di.pl"

 

cannot (może powinieneś mieć nick: cunt) - napisz skargę do TVN-u

 

Aż się dziwię że nie napisałeś że nazwa tego forum to Domeny Internetowe a nie Opcje...bo już jesteś naprawdę bliski tego. Zatem napiszę jeszcze raz. Temat nie łamał zapisów regulaminowych a jego usunięcie to prywata admina.

Nie po raz pierwszy zresztą admini łamią własny regulamin. Im wolno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aż się dziwię że nie napisałeś że nazwa tego forum to Domeny Internetowe a nie Opcje...bo już jesteś naprawdę bliski tego. Zatem napiszę jeszcze raz. Temat nie łamał zapisów regulaminowych a jego usunięcie to prywata admina.

Nie po raz pierwszy zresztą admini łamią własny regulamin. Im wolno...

 

:) A to dlaczego admin ma chronić interes posiadacza opcji a nie właściciela domeny ???? Wtf, co to jakiś gorszy sort jest ? :) A może obaj są na tym forum... jak pisałem wyżej - paranoja...

 

Co miał wnieś ten temat ? dyskusje dlaczego wygasa ta domena ? zakładanie nowego tematu bo jakaś domena wygasa do kompletna bzdura.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co miał wnieś ten temat ?

 

Jest tu wiele tematów, które nic nie wnoszą... i nie wylatują tak szybko...Tak się możemy przerzucać... Z mojej strony over.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co miał wnieś ten temat ? dyskusje dlaczego wygasa ta domena ? zakładanie nowego tematu bo jakaś domena wygasa do kompletna bzdura.

 

Co miał wnieść ?

Chociażby informację że domena wygasa. Dzięki tej informacji wiem że muszę w poniedziałek zadzwonić do jej abonenta i zapytać czy nie odsprzeda tej domeny. A miałem to zrobić już miesiąc temu. Zapomniałem i ten temat mi o tym przypomniał.

:)

Temat pojawił się w dobrym dziale i był zgodny z treścią tego forum. Nie było ŻADNYCH podstaw regulaminowych aby go usunąć.

Tyle

 

Edit. Dzięki Zabaco za podsunięcie tematu o spadających domenach z opcją. Będzie bardziej pożyteczny i przydatny niż temat z informacją o sprzedaży domen za 30 złotych...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poważnie niektórzy myślą, że po zamieszczeniu tego wątku (o wygasaniu tej domeny ) szansa, że domena nie spadnie się zwiększyła ? (bo ktoś ją odkupi, bo to, bo tamto) Domena wygasa i to nie jest żadna tajna informacja, wystarczy przejrzeć spady.

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co miał wnieść ?

Chociażby informację że domena wygasa. Dzięki tej informacji wiem że muszę w poniedziałek zadzwonić do jej abonenta i zapytać czy nie odsprzeda tej domeny. A miałem to zrobić już miesiąc temu. Zapomniałem i ten temat mi o tym przypomniał.

:)

Temat pojawił się w dobrym dziale i był zgodny z treścią tego forum. Nie było ŻADNYCH podstaw regulaminowych aby go usunąć.

Tyle.

 

Bazyli nudzą mnie już te Twoje potyczki z Apze :) bo właśnie o to Ci chodzi w tym temacie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli nudzą mnie już te Twoje potyczki z Apze :) bo właśnie o to Ci chodzi w tym temacie :)

 

A co wspólnego ma łamanie regulaminu przez admina z moimi prywatnymi sprawami które wcześniej czy później sam ureguluje? Nie myl pojęć. Dziwię się za to co nieco, że nie raczyłeś nawet zauważyć iż nie wymieniłem w swoich wypowiedziach żadnego nicku admina ( co zrobiłeś Ty ) bo nawet nie wiem który z nich temat usunął. Za to tak jak paru kolegów wyraziłem dezaprobatę w związku z usunięciem tematu który moim zdaniem nie powinien zostać usunięty. Za co przepraszam Ciebie, Banialukę i innych których moje wypowiedzi dotknęły...niech żyje prywata...

:)

Skończyłem swoje wypowiedzi w tym temacie.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Admin ma Zawsze Racje" i tyle w temacie.

Kiedyś już był poruszany podobny temat "informowania" na forum o spadających domenach z opcją...
bo o ile dobrze pamiętam, raz czy dwa jeden z forumowiczów po przeczytaniu tych wątków, zadzwonił do abonenta domeny i poinformował o tym fakcie (i chyba nawet komuś się udało za grosze odkupić)

 

Uważam że, ten temat również powinien zostać usunięty.

 

To było tylko i wyłącznie moje zdanie :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak tak sobie napiszę, że skasowany wątek dotyczył wygasającej właśnie domeny torrenty.pl, na którą ktoś ma opcję.

 

A jak tak sobie napiszę, że skasowany wątek dotyczył wygasającej właśnie domeny torrenty.pl, na którą ktoś ma opcję.

 

A jak tak sobie napiszę, że skasowany wątek dotyczył wygasającej właśnie domeny torrenty.pl, na którą ktoś ma opcję.

 

A jak tak sobie napiszę, że skasowany wątek dotyczył wygasającej właśnie domeny torrenty.pl, na którą ktoś ma opcję.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Admin ma Zawsze Racje" i tyle w temacie.

 

Kiedyś już był poruszany podobny temat "informowania" na forum o spadających domenach z opcją...

bo o ile dobrze pamiętam, raz czy dwa jeden z forumowiczów po przeczytaniu tych wątków, zadzwonił do abonenta domeny i poinformował o tym fakcie (i chyba nawet komuś się udało za grosze odkupić)

 

Uważam że, ten temat również powinien zostać usunięty.

 

To było tylko i wyłącznie moje zdanie :)

Nie sądzisz, że to trochę naciągane. Ludzie z forum raczej śledzą spadające domeny i trudno nie zauważyć takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznijmy usuwać wybrane tematy. Niedziela, 2 października 2016 roku, dniem usuwania niewygodnych postów. Dlaczego 2 października? A czemu nie? Im szybciej, tym lepiej!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×