Jump to content
toomek

serwis internetowy hepi.pl na sprzedaz

Recommended Posts

http://allegro.pl/item343516332_serwis_hep..._domenami_.html

Czy zespół ekspertów pod kierownictwem S.Kołodziejczyka i W.Zajkiewicza ma już dosyć inwestowania na rynku domen?

 

 

Nie sądzę ;).

Niecały miesiąc temu, kupili ode mnie trzy domeny, których nie umieścili w swoim spisie domen do sprzedaży.

Pisałem to już w którymś temacie: uważam, iż dokonują jakiejś tematycznej segregacji, systematyzacji, i skupują domeny

pod pewnym kątem.

Poza tym, gdyby ta firma naprawdę chciała się wycofać z "rynku" , to nie głosiliby wszem i wobec, o swoim certyfikacie IPEH ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie tylko to czy w cenę jest wliczony mega wypaśny certyfikat IPEH dla każdej domeny.

 

na pewno nie, bo wtedy cena nie bylaby tak niska ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś znalazł jakąś ciekawą .pl w tym spisie 409 słabych domen ?

 

 

... Hepi.pl ? ;) ;) ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

9 250 000,00 zł ;)

 

ja bym poniżej 100 mil nie sprzedawał ;) lol

 

a tak na poważnie to jak tak ma wyglądać profesjonalizm tego IPEH / HEPI czy jak zwał tak zwał, to ja naptrawdęmam spore wątpliwości.

Astronomiczna cena za pakiet kiepskich domen typu gratka.org to lekka przesada, jużnei mówiąc o samej estetyce marketingowej wystawienia tej aukcji a może raczej jej braku....wystarczy spojrzeć na formuawanie zdań:

 

"Oferuję serwis internetowy hepi.pl wraz z serwisem."

 

Oczywista oczywistość i dalej nic nie wiadomo ..... jakim serwisem? software ? / skrypty ? / domena ?

Kompletny brak profesjonalizmu o którym się tak tu rozpisywano w tych wszystkich artykułach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy Wy naprawdę jesteście tacy naiwni???

 

przecież to tylko reklama dla pojedyńczych domen , a nie żadna sprzedaż !!

 

dziwne bo wiele osób nawet z forum wystawia swoje ninje za tysiąc pińcet sto dziewińcet a tylko ta aukcja budzi taką sensacje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ile kosztuje prowizja za wystawienie takiej aukcji?

50zł za cenę minimalną + dodatki za pogrubienia, zaznaczenia, zażółcenia... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę, że takie wystawianie domen za "miliony" wcale nie służy rynkowi domen. Przez takie aukcje ludzie postrzegają domeny i ludzi, którzy się nimi zajmują nie do końca poważnie. Bo kto poważny wystawia takie domeny za takie kwoty? A później patrzy się na środowisko domeniarzy przez pryzmat takich właśnie sytuacji.

 

A Ci którzy faktycznie mają "perełki" w swoich portfoliach, nawet ich na Allegro nie wystawiają i nie dają do wyceny na forum, bo sami doskonale wiedzą, jaką ich domeny mają wartość.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie po to jest dużo wyższa, żeby nikt nie kupił. Nie każdemu zależy na sprzedaży domen teraz. Zawsze lepiej obniżać cenę niż podwyższać. A cele takich przegiętych aukcji są inne niż sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystawiajac taka cene to chyba oczywiste jest ze oni tego nie chca sprzedac

Tak - to jest oczywiste ;) Ale jaki jest w takim razie cel takich aukcji? Ktoś mi to może wytłumaczyć? ;)

 

A tak BTW - domen jest 374 a nie 409. Średnia cena za 1 domenę to 24732 zł brutto.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przecież ta aukcja wystawiana jest któryś raz z rzędu - czym tu się podniecać?

 

Zwykła reklama i tyle - przecież nikt za takie pieniądze tego nie kupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież ta aukcja wystawiana jest któryś raz z rzędu - czym tu się podniecać?

 

Zwykła reklama i tyle - przecież nikt za takie pieniądze tego nie kupi...

Późna pora i na ekscytowanie się już za późno ;) Ja się osobiście dziwię ;) A dziwić się podobno jest rzeczą ludzką ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×