Jump to content
Pomarancz

Euroclear.pl

Recommended Posts

Ta domena powinna się pojawić w wątku "nigdy nie spodziewałbym się".

No cóż, domeny potrafią zaskakiwać - jak już wielokrotnie powtarzano na forum.

Tak czy inaczej. Wielkie gratki, bo kwota odstępnego bardzo przyzwoita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena powinna się pojawić w wątku "nigdy nie spodziewałbym się".

Bez kitu, przecież jest bank o takiej nazwie i mają nawet oddział w Polsce :)

Gratulacje za sprzedaż, ale chyba zbyt tanio ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez kitu, przecież jest bank o takiej nazwie i mają nawet oddział w Polsce :)

Gratulacje za sprzedaż, ale chyba zbyt tanio ;p

a no teraz wygooglowałem sobie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To był trademark a domenę kupił nie bank tylko firma zajmująca się między innymi zabezpieczaniem tego typu domen w celu ochronnych marki. Domena gościła w moim portfolio od dłuższego czasu ale nie była dostępna na sprzedaż choć ktoś z KNFu chciał ją ode mnie kiedyś odkupić. Dla ciekawości dodam, iż domenę wystawiłem niedawno na aukcji od 10 PLN i bez ceny minimalnej bo potrzebowałem szybkiej gotówki. Ku mojemu zaskoczeniu jakoś nie było zbytniego nią zainteresowania bo raptem dwie oferty i do tego ta najwyższa na 15 PLN na moje szczęście nie została w terminie opłacona :) Z ceny jestem raczej zadowolony a próba sprzedaży za znacznie wyższą kwotę mogła by się skończyć arbitrażem i dodatkowymi moimi kosztami.

Edited by Pomarancz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ku mojemu zaskoczeniu jakoś nie było zbytniego nią zainteresowania bo raptem dwie oferty i do tego ta najwyższa na 15 PLN na moje szczęście nie została w terminie opłacona :)

To sobie ktoś w brodę pluje hehehe. Gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites

To był trademark a domenę kupił nie bank tylko firma zajmująca się między innymi zabezpieczaniem tego typu domen w celu ochronnych marki. Domena gościła w moim portfolio od dłuższego czasu ale nie była dostępna na sprzedaż choć ktoś z KNFu chciał ją ode mnie kiedyś odkupić. Dla ciekawości dodam, iż domenę wystawiłem niedawno na aukcji od 10 PLN i bez ceny minimalnej bo potrzebowałem szybkiej gotówki. Ku mojemu zaskoczeniu jakoś nie było zbytniego nią zainteresowania bo raptem dwie oferty i do tego ta najwyższa na 15 PLN na moje szczęście nie została w terminie opłacona :) Z ceny jestem raczej zadowolony a próba sprzedaży za znacznie wyższą kwotę mogła by się skończyć arbitrażem i dodatkowymi moimi kosztami.

Odwiedziłeś ostatnio domenę?

 

Tego typu firmy działają właśnie na rzecz największych klientów i jeżeli taka z Tobą się kontaktuje to działa w imieniu innego podmiotu.

 

Po co taka firma miałaby kupić domenę dla siebie lub podjąć jakiekolwiek kroki bez konsultacji z właścicielem znaku towarowego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi pierwsze co przyszlo to firma produkujaca/sprzedajaca kosmetyki lub chemie to mycia samochodow/ciezarowek...

Podobne i moje pierwsze skojarzenie było, stąd moje zdziwienie odnośnie ceny sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×