Jump to content
Sodeko

Problemy.pl

Recommended Posts

Problemy.pl

 

Witam,

 

Chciałbym zasięgnąć Waszej opinii lub ewentualnej wyceny. Miałem 3 oferty wszystkie na niskie XXXX po moich kontrach bez odzewu ;-)

 

Daniel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno temu mój nauczyciel mawiał: "Nie masz problemów, kup sobie Syrenkę".
Na tej domenie nie proponowałbym jednak postawienia platformy sprzedaży aut.

Fajna dla osób, które chcą udzielać porad przez internet lub pomóc w rozwiązywaniu problemów.
Psychologicznych, domowych, technicznych i wielu innych.

Nie jest to wielki potencjał komercyjny, ale z pewnością warta więcej niż niskie cztery iksy.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

imho dosc dobre jesli stworzymy portal nawet na zasadzie forum, gdzie ludzie pytaja i udzielaja swoich rad nt roznych problemow...samochodowych, budownictwo, rodzinne, z dziecmi, z policja, z prawem itd itp.... gdzie kazdy pyta "Mam problem z...", a dzisiaj znalezienie informacji na nurtujacy nas problem to kupa czasu lub pieniedzy....im wiecej dzialow tym lepiej...ot takie allegro z darmowymi poradami na nurtujace nas pytanie :) imho domena dobra...choc chyba wolalbym "problem.pl" i reklame...."Masz jakis problem.pl ...??? mamy rozwiazanie..." itd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem 3 oferty wszystkie na niskie XXXX po moich kontrach bez odzewu ;-)

 

Za tyle bym też nie sprzedał ale średnie xxxx to raczej już tak. Dla mnie b.dobrą sprzedażą tej domeny to 5k netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

A ja zapytam wszystkich wyżej wyceniających na 5000-10000 PLN: Co byście widzieli pod taką domeną żeby dała wam zwrot wyłożonych środków?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena i podane tutaj pomysły z poprzedniej epoki internetowej, sprzedałbym za pierwszą ofertę >1.5 tys.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×