Jump to content
Sign in to follow this  
Marches

[Wykonam] Pozyskiwanie Linków Dofollow/Nofollow z forów .pl, linki w postach, NOWA BAZA

Recommended Posts

Kontakt:
bizneso@interia.pl
gg:8897114


Wykonam linkowanie stron z forów internetowych.

1. Linki dofollow/nofollow/mix
2. Domeny .pl
3. Linki są umieszczane w poście - post jest tematyczny, unikalny, zgodny z ciągłością tematu na forum, udzielanie się w dyskusji, nie tworzę nowych tematów, ale to też zależne jest od branży strony linkowanej
4. Linki wykonuję ręcznie, bez automatów
5. Fora nie są spamami
6. Po 2-4 tygodniach od wysłania pełnego raportu - uzupełniam linki które wyleciały (czasami może to być po 3-4 -5 tygodniach, wiele zależy od obłożenia zleceniami)

Cena za pozyskanie linku to 3zł netto.Wystawiam FV.

Na dzień 21.10.2016 posiadam listę 340 forów dofollow .pl oraz 200 nofollow , bez spamu, aktywne fora. Jest to najnowsza baza forów w PL, większość stron linkowanych z tej listy JUŻ odnotowuje realne wzrosty w Google.

Po wykonaniu prac, wysyłam pełne dane do logowania (wraz z mailem).


Linki dają wyraźne skoki pozycji już po 2-3 tygodniach od zakończenia linkowania.

Czas realizacji od 5 dni do nawet 60 dni, więcej informacji o terminach udzielam mailowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest jakaś szansa na zakończenie zlecenia ?

Jakoś nie mogę się doczekać uzupełnienia i raportu po uzupełnieniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przelew poszedł

Wysłano 04 July 2016 - 15:17
Potem nastąpiła powolna realizacja.
Drugi etap nie nastąpił.
Czemu pytasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@lufthansa

przecież jasno w PW napisałem że uzupełnienie będzie wykonane (max 10% linków zostało usuniętych i to będzie uzupełnione do pełnej zadeklarowanej ilości), co do terminów, chciałbym żeby dało się to jednego dnia załatwić, ale 90% zlecających chce przyrostu linków co kilka dni, stałego, konsekwentnego, mało kto decyduje się na linkowanie np: 100 czy 200 linków jednego dnia, więc sam rozumiesz że uzupełnienia również rozciągają się w czasie, ale zapewniam że każde zlecenie jest wykonane jak należy i uzupełnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak wcześniej wspomniałem 90% zleceniodawców, chce rozłożenia linkowania na dłuższy okres czasu (z wiadomych względów), zresztą ja każdego informuje o terminach, większości pasują, jedni chcą żebym pozyskiwał linki jak leci, inni mają pełno wymagań co do miejscówek, "współczynników", czy samego udzielania się w dyskusji, także kończąc, prawie każdy chce rozłożenia przyrostu linków w czasie, a jeśli nawet klient chce "szybko" to go o terminie informuje i tylko on decyduje że zleca czy nie, ja nikogo nie namawiam i nie obiecuje cudów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety nic już nie zlecę a innym nie polecam.

 

26 zeszłego miesiąca dostałem info że uzupełnienie nastąpi w następnym tygodniu z uwagi na ilość pracy.

Jak mam dużo pracy to nie puszczam ogłoszeń na następne zlecenia.

Jeśli poruszenie kwestii terminowości w tym wątku mi nic nie dało to mam nadzieję że da innym przy podejmowaniu decyzji o ewentualnej współpracy, której jak napisałem na wstępie - nie polecam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety nic już nie zlecę a innym nie polecam.

Mimo Twoich negatywnych opinii postanowiłem sam sprawdzić Marcina.

Z przykrością muszę przyznać, że miałeś rację.

 

Mamy 06 marca, a ja od połowy listopada nie otrzymałem żadnego raportu.

Mimo, że już w grudniu miałem zapewnienie, iż "za kilka dni będzie cały raporcik"

W połowie stycznia to samo "na 100% za kilka dni będziesz mieć raport".

Od tego czasu cisza.

 

Piszę o tym na forum głównie po to, aby na przyszłość nie popełnić tego samego błędu względem tej samej osoby.

 

 

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Od tego czasu cisza.

 

To chyba dla niektórych rodzaj usługi. Zapłacisz i cisza. Tylko spokoju brak....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×