Jump to content
debek

Problem początkującego

Recommended Posts

Witam

 

Kupiłem domene na AfterMarket i hosting na nazwa pl .

 

Na aftermarket zmienilem DNSy na ns1.nazwa.pl itp..

 

I co teraz ? Gdzie ja mam zarządzać tą stroną ? Gdzie mam tak jakby panel admina ?

 

Pytanie może głupie - jednak jest to moje pierwsze doświadczenie z domenami i hostingiem

 

A strona jest mi potrzebna ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Kupiłem domene na AfterMarket i hosting na nazwa pl .

 

Na aftermarket zmienilem DNSy na ns1.nazwa.pl itp..

 

I co teraz ? Gdzie ja mam zarządzać tą stroną ? Gdzie mam tak jakby panel admina ?

 

Pytanie może głupie - jednak jest to moje pierwsze doświadczenie z domenami i hostingiem

 

A strona jest mi potrzebna ..

teraz musisz zainstalować CMS , na początek wordpress wystarczy - darmowy i prosty w obsłudze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli zmieniłeś DNSy na ns1.nazwa.pl i ns2.nazwa.pl to drugim krokiem jest dodanie domeny w panelu administracymnym nazwa.pl

Musisz się tam zalogować i dodać domenę.

Sama zmiana DNSów może trochę potrwać, przeważnie do kilku godzin, po tym czasie domena będzie już przekierowywać na nazwa.pl

 

Kolejnym krokiem jest stworzenie storny i dodanie jej na hosting w nazwa.pl

Możesz sam stworzyć stronę i ją tam skopiować lub jak wyżej napisał lechoo zainstalować np wordpress.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalacja aplikacji została zakończona pomyślnie. Możesz teraz wejść na swoją aplikację pod adresem

 

Zainstalowałem WordPressa poprzez Autoinstalator aplikacji na nazwa.pl , ale ten adres co pokazuje że moge wejsc na swoją aplikację to jest po prostu moja strona i jak w nią wchodzę to nie ma żadnego logowania do WordPressa tylko caly czas pokazuje, że Domena jest utrzymywana na serwerach nazwa.pl

 

Wchodziłem też poprzez /wp-login i to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalacja aplikacji została zakończona pomyślnie. Możesz teraz wejść na swoją aplikację pod adresem

 

Zainstalowałem WordPressa poprzez Autoinstalator aplikacji na nazwa.pl , ale ten adres co pokazuje że moge wejsc na swoją aplikację to jest po prostu moja strona i jak w nią wchodzę to nie ma żadnego logowania do WordPressa tylko caly czas pokazuje, że Domena jest utrzymywana na serwerach nazwa.pl

 

Wchodziłem też poprzez /wp-login i to samo

Może do złego folderu, złej lokalizacji się zainstalowało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałem proponowaną lokalizację czyli /instalator/wordpress

 

A teraz jak ponownie chce zainstalować to wyskakuje mi :

 

Wybrany katalog nie jest pusty. Proszę go opróżnić lub zmienić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję napisać do supportu nazwa.pl - skąd my mamy wiedzieć co jest źle?

Pytałeś co dalej po zmianie DNSów i dostałeś odpowiedź, teraz mamy Cię przeprowadzić przez konfigurację wp w nazwie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×