Jump to content
FlashT

mbakn.pl googpe.pl googlel.pl

Recommended Posts

mbakn.pl

dziennie około 1000 wejść, 15 000 PLN

googpe.pl

dziennie około 5000 wejść, 25 000 PLN

googlel.pl

dziennie około 3000 wejść, 20 000 PLN

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given
Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given

coraz droższe te wszystkie domeny, jak żyć

Share this post


Link to post

Uwaga: Dane sprzed 2 lat. Teraz te liczby prawdopodobnie są dużo wyższe. Nie badam już tego.

Te domeny nigdy ne miały takiego ruchu miesięcznie, a co dopiero dziennie.

Nie wprowadzaj w błąd, bo dość mamy oszustów z botami na AM.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Botami? Swojego czasu miałem sprawę w Google, że zarabiałem na tych domenach bezpośrednio z Adsense... ruch jest prawdziwy i w zasadzie codziennie unikalny. Bazuje na nieprawidłowym wpisaniu .pl na końcu... w sensie... człowiek szybko wpisując myli się właśnie w ten sposób. Google odebrało mi najlepsza z domen (która miała ponad 10 000 uq/dzien). Jestem na tym forum zbyt długo, żeby bawić się w oszukiwanie na ruchu. Żadne boty... ruch 90% polski. Z resztą poluje na domeny od 99 roku :P Jestem też dwoma oficjalnymi rejestratorami NASK. Od czasu kiedy to trzeba było jeszcze płacić 40 000 PLN za wejście. Kto jak kto rekino, ale myślałem, że Ty na domenach się trochę znasz :-) Ale tak głupiego tekstu to dawno nie słyszałem... że nawet nie mają tyle miesięcznie...

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez urazy FlashT, ale sprawdź sobie jak aktualnie kształtuje się ruch na tych domenach. Boję się, że szacunki rekino są bliższe rzeczywistości.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze... sprawdzę... tylko nie płaczcie później... bo od 10 lat badam w jaki sposób ludzie się mylą wpisywać domeny :-) Na tych domenach zebrałem ponad milion rekordów wyszukiwania (co ludzie wyszukują) - w zasadzie głównie dlatego miałem sprawę z Google.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Nikt tutaj nie będzie płakał Flash bo na tych domenach tego ruchu po prostu nie ma. Przespałeś (i to grubo) diamentowy okres dla ruchu type-in na literówkach i piszesz o jakichś paleolitycznych czasach co w ogóle nikogo tutaj nie interesuje. To co nas interesuje to liczby, realne, a nie "bo ja tak mówię".
Weź swój błąd na klatę i wklej tutaj statystyki z ParkingCrew lub Google Analytics, mogą być nawet kilkudniowe.
Wg mnie i moich obliczeń domeny mają odpowiednio:
mbakn.pl - 30-60 uq dziennie.
googpe.pl - 35-80 uq dziennie
googlel.pl - 40-90 uq dziennie.
Nikt Cię tutaj nie zlinczuje jeśli się przyznasz do błędu. Jednak jeśli dalej będziesz brnął z tą farsą w zaparte to raczej ciężko będzie Ci wrócić do biznesu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale tak głupiego tekstu to dawno nie słyszałem... że nawet nie mają tyle miesięcznie...

 

Prawdopodobnie wszystkie mają łącznie max 1000 wejść miesięcznie.

 

Jeżeli masz na nich taki ruch jak deklarujesz w pierwszym poście, to są to boty lub jakiś inny system nabijania ruchu, co nie znaczy, ze to Ciebie o to posądzam.

 

Jeżeli miałeś kiedyś domenę z ruchem 10 tys dziennie (literówkę) to gratuluję, bo obecnie nie ma obecnie w Polsce domeniarza, który jest w posiadaniu literówki , która generuje 10 tys wejść dziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lateralus

 

Skąd takie obliczenia? Ja wcale nie zamierzam ukrywać błędu. Bardzo możliwe, iż dużo się zmieniło od tamtej pory... choćby autouzupełnianie coraz bardziej powszechne oraz pasek wyszukiwania google bezpośrednio na stronie startowej. Tak jak mówię ... najlepszą literówkę Google odebrało mi w drodze ugody (nie pamiętam dokładnie jaka ona była) ... ale te wcale nie były tak dużo gorsze. Zobaczymy. Na razie nie mam czasu się tym zająć.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given
Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given

Nie ma to jak sprzedać domeny z ruchem bez screenshota , z cyferkami z przed dwóch lat za cenę używanego samochodu. Proponujesz gorsze warunki niż w nigeryjskim wałku :D (taki żarcik)

Share this post


Link to post

Coż nie jestem tu nowy i każdy wie kim jestem... biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa... co nie znaczy, że zawsze mam rację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Posted · Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given
Hidden by apze, November 8, 2016 - No reason given

Coż nie jestem tu nowy i każdy wie kim jestem... biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa... co nie znaczy, że zawsze mam rację.

 

Znowu kłamiesz.

Share this post


Link to post

Żeby nie było nieporozumień. Ktoś zwrócił mi uwagę na niekonsekwencję w postach. Estymowane liczby po sprawdzeniu okazały się błędne. Zatem temat jest nieaktualny.

 

Po odfiltrowaniu ruchu wszelkiego rodzaju botów:

 

Googpe.pl ma około 40 wejść dziennie.

Googlel.pl ma około 100 wejść dziennie.

MBakn.pl ma około 35 wejść dziennie.

 

Poprawiona oferta na mbakn.pl znajduje się tutaj: http://di.pl/topic/114201-mbaknpl/

 

W razie zakupu ze względu na poprzednie informacje oczywiście przyjąłbym reklamację.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Googpe.pl ma około 40 wejść dziennie.

Googlel.pl ma około 100 wejść dziennie.

MBakn.pl ma około 35 wejść dziennie.

 

Moje wcześniejsze przewidywania:

googpe.pl - 35-80 uq dziennie
googlel.pl - 40-90 uq dziennie.
mbakn.pl - 30-60 uq dziennie.
Dużo się nie pomyliłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×