Skocz do zawartości

Moja sugestia odnośnie funkcji "chat"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

mirekm

mirekm

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 510 postów

Nikt nie wchodzi... czyli jednak di.pl nie potrzebuje czata (albo czatu, sam nie wiem - ktoś wie?)

Ja dopiero dziś zobaczyłem że jest coś nowego w temacie chatu, a lubiłem czasem popierdzielić głupoty heheszkowe wieczorem :>

Profesjonalne projekty stron www www.behance.net/maciejczyk | Zobacz moje domeny na Premium.pl

Ekspert

Ekspert
  • Advert

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Ja też będę wchodził, choć ostatnio mam zapierdziel i czasu brak ;(

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów

Chciałem w imieniu całego komitetu podziękować za nowe forum z pięknymi emotikonami.

Adreswsieci.pl

Nowości!  klasycznesamochody.pl  expertfinanse.pl  buchhalter.pl  noclegimazury.pl  systemhal.pl  heater.pl  breath.pl  strzemiona.pl  mastektomia.pl  kineza.pl  kutwa.pl  pyramid.pl  najki.pl  szkolaochrony.pl  purewater.pl  pukiel.pl  przesylkilotnicze.pl  bankkrwi.pl  felgikute.pl  drzwinawymiar.pl 

Lateralus

Lateralus

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 163 postów

ChatDI.pl - RIP [*]

przemowild

przemowild

Grim Reaper

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 444 postów

A czy dymek nowego czatu to koniecznie się musi wyświetlać na każdej stronie lub po jej odświeżeniu? 

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1 564 postów

A czy dymek nowego czatu to koniecznie się musi wyświetlać na każdej stronie lub po jej odświeżeniu? 

Też mnie to raziło, możesz to wyłączyć w przeciągu minuty.
Jeżeli używasz Google Chrome, ściągnij wtyczkę: https://chrome.googl...egfcffe/related

Kliknij na ikonkę jak zainstalujesz, następnie "Create new Style", przekopiuj poniższy kod i zapisz.

#chch-welcomeCloudWrapper {display:none;}

Dymek nie będzie już wyskakiwał.

Użytkownik szogun edytował ten post wczoraj, 16:30

ContentNinja.pl - Zwiększ swój zasięg w Internecie, pozyskaj nowych Klientów i zwiększ swoje dochody.
ProjektStronyInternetowej.pl -  Tworzymy profesjonalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii.
​Obsługę serwisów zapewnia firma Webenable.pl 

szmiko

szmiko

Spamer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 594 postów
A nie wystarczy włączyć czat w nowym oknie?

Adreswsieci.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych