Jump to content
Krzysztof_kf

Jaka domena lepsza pod serwis o deweloperach budowlanych

Recommended Posts

Witajcie, jaka domena według was jest lepsza pod serwis o deweloperach budowlanych.

 

deweloper.pl czy deweloperbudowlany.pl

 

Myślę, że ta pierwsza domena mogła by się mylić np. z deweloperami aplikacji itp... itd..., a co wy myślicie.

Edited by Krzysztof_kf

Share this post


Link to post
Share on other sites

deweloper.pl najprofesjonalniejsza, czuc "moc" domeny :-)

 

deweloperzy i deweloperka kojarzy mi sie , januszami biznesu, ktorzy chca sie szybko dorobic milionow na drogich mieszkaniach, ktore po roku sypia sie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam domenę deweloperbudowlany.pl, a domena deweloper.pl należy do dewelopera murapol.

 

:lol:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że ta pierwsza domena mogła by się mylić np. z deweloperami aplikacji itp... itd..., a co wy myślicie.

Jest dokładnie odwrotnie, słowo deweloper powszechnie, domyślnie kojarzone jest z budownictwem i nie ma żadnej potrzeby doprecyzowywać tutaj żadnym przymiotnikiem z czym mamy do czynienia. Gdyby pod deweloper*pl znajdowało się coś o aplikacjach to wówczas mogło by się nasuwać inne skojarzenia.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam domenę deweloperbudowlany.pl, a domena deweloper.pl należy do dewelopera murapol.

dramat.

namieszałeś.

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

kto ma ? :unsure:

Obojętnie kto by miał którąś z tych domen, już zapewne czeka na zapytanie od jakiegoś Krzysztofa ;)

Pozostaje życzyć udanych zakupów lub powrotu do pomysłu postawienia strony na domenie zarejestrowanej z palca.

 

Gdybyś jednak chciał rozważyć zakup e-deweloper.pl + edeweloper.pl , to możesz się do mnie odezwać. Wiem, kto je ode mnie kupił i mogę z nim porozmawiać.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam domenę deweloperbudowlany.pl, a domena deweloper.pl należy do dewelopera murapol.

Rozwaliłeś system, chopie. Dżakpot! :lol:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×