Jump to content
cannot

SferaDomen.pl - mój blog. Zapraszam do opinii

Recommended Posts

Od 2014r. na SferaDomen.pl staram się pisać o domenach. Czekam na wasze uwagi, sugestie i krytykę.

 

Rozważam założenie działu w stylu okazje domenowe gdzie będzie można zamieścić swoją okazyjną ofertę, co wy na to ?

Statystyki nie robią szału ale zapraszam każdego zainteresowanego do współpracy - z chęcią zamieszczę merytoryczny tekst wraz z linkiem do Twojej strony.


sferadtyt.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cannot do kogo kierujesz swój blog?

Do ludzi którzy dopiero zaczynają lub chcą zacząć przygodę z domenami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wpisałem adres w przeglądarke - wpisałem sTRefadomen.pl :)

 

sfera a strefa - dla mnie bardzo podobne

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozważam założenie działu w stylu okazje domenowe gdzie będzie można zamieścić swoją okazyjną ofertę, co wy na to ?

Uważam, że to słaby pomysł, zrobi się szambo z ninjami, którego nikt nie będzie czytał. Zamiast tego proponuję zrobić dział, gdzie linkowane będą ciekawe aukcje i domenami w mocno okazyjnych cenach. Warunek obiektywna selekcja. W celu monetaryzacji można to powiązać z programem partnerskim AM. Brakuje mi takiego miejsca, a powinien nim być profil AM na FB.

Koniecznie powiązać blog z profilem na FB.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nachalny i krzykliwy ton artukułów sponsorowanych / promocyjnych naprawdę odrzuca i zniechęca do czytania. Poza tym mydło i powidło - domeny, windykacja, tonery do drukarek. Zamieniłeś bloga o domenach w pozycjonerski bazarek?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×