Jump to content
kosmant

.com.pl - warto?

Recommended Posts

Większość fajnych domen typu .com czy .pl jest zajętych.
Czy Waszym zdaniem warto wchodzić jeszcze w .com.pl?
Mam na myśli domeny typu (to tylko przykłady):
schody.c0m.pl
notariusze.c0m.pl
dyskoteki.c0m.pl
monitory.c0m.pl
itd.

Czy szkoda kasy bo i tak ludzie częściej wejdą na .pl i wtedy "nasz" Klient trafi do konkurencji.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co się z Tobą dzieje? Mam wrażenie, że jednego dnia chcesz posiąść całą wiedzę tajemną a nawet tę jeszcze niezbadaną :D

 

Poszukaj na forum zanim napiszesz kolejny z rzędu temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem monitory.com.pl przez kilka lat... słabizna. Jedyną com.pl jaką sobie zostawiłem jest firma.com.pl

A te monitory sprzedales czy nie odnawiales?

Jak to jest, że np. w Anglii albo Nowej Zelandii są takie koncowki jak co.uk abo co.za i to tam dziala.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te monitory sprzedales czy nie odnawiales?

Jak to jest, że np. w Anglii albo Nowej Zelandii są takie koncowki jak co.uk abo co.za i to tam dziala.

 

 

bo nie ma końcówek .uk i .za (końcówka .uk jest dopiero od niedawna ale ma obostrzenia)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym com.pl nie brał. To jedynie ma sens w krajach, w których są to najpopularniejsze końcówki (co.uk , com.au, itd.). W Polsce zaś tylko .pl bym brał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnich paru latach jak spojrzysz w ceny domen sprzedanych nic się nie poprawiło, a raczej będzie jeszcze gorzej z racji na nowe końcówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A te monitory sprzedales czy nie odnawiales?

Jak to jest, że np. w Anglii albo Nowej Zelandii są takie koncowki jak co.uk abo co.za i to tam dziala.

 

 

Puściłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę wprowadzacie chłopaka w błąd. Sam nie jestem zwolennikiem .com.pl, ale nie skreślałbym jej tak bardzo. Jeśli chodzi o nazwę firmy to zapewne lepiej w .pl, choć były firmy, które stały na .com.pl, a nie były zainteresowane .pl, choć miały budżety dość spore. Jednak .com.pl, w wielu przypadkach może się sprzedać, choćby generyki. Sam jako jedną z pierwszych sprzedałem .com.pl i to jak na początek w całkiem znośnej cenie 2k.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam że w fajne generyki com.pl cieszące się popularnością warto, ba, nawet trzeba zainwestować.

Jeśli KK nie stać na zakup pl to com.pl jest dla niego tańszą alternatywą.

Ceny może nie powalają ale można zarobić na waciki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×