Jump to content
mirekm

Hosting - jaki wybrać?

Recommended Posts

Witajcie, potrzebuję nowy hosting na moje "zabawki", zastanawiam się nad ofertami z biznes-host.pl lub futurehost.pl - macie jakieś opinie o tych dwóch firmach? Chodzi o zwykły shared hosting na strony firmowe itp. Obecny hosting nie do końca lubi się z Wordpressem, bo na osobnym koncie wisi jeden serwis z 10 podstronami (bez newsów, bez niczego wymagającego, bez cachowania, minify i podobnych - typowa firmówka, o firmie, oferta, kontakt) i mam informacje o obciążeniu serwera (i/o), odwiedzalność to 200 uu miesięcznie czyli tyle co nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomy do czegoś podobnego korzysta już któryś rok z Klatka.pl, którą mu kiedyś poleciłem. 40 zł brutto na rok i jak dotąd bez problemów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam zaprzyjaźnioną firmę hostedby.pl

 

Swój podstawowy pakiet mają teraz na allegro za 9,99 zł/rok więc jak za darmo.

 

http://allegro.pl/hosting-serwer-10gb-3-domeny-pl-ssl-na-rok-fv-i6628082472.html

 

Mogą bez opłat, na czas testu, przenieść tę stronę WP i zobaczysz czy jest ok.

Jakby potrzebny był większy pakiet to warto zapytać na info@hb.pl o jakiś możliwy rabat. Można się powołać na di.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z linuxpl.com - jedno co na pewno można o nich powiedzieć to, że mają szybki i sprawny support.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli shared to dla polskich stron polecam Hekko, dla zagranicznych Mzone.uk

 

 

Ja korzystam z linuxpl.com - jedno co na pewno można o nich powiedzieć to, że mają szybki i sprawny support.

 

Tutaj też mam jeden serwer i nie narzekam.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×