Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Jak sprawdzacie jakie domeny ma zarejestrowane konkretny abonent? Np firma? Pamiętam, że kiedyś to było proste np na mapadomen ale dawno tego nie sprawdzałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chyba nie da się tego sprawdzić. Przez krótką chwilę mapadomen pokazywała takie informacje, ale szybko to wyłączyli.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Najnowsze posty na forum

• Panowie pytanie dla tych, którzy siedzą w temacie po uszy: jak obecnie w PL kształtują się ceny ruchu? Jestem w tym temacie zielony a chciałbym zaczerpnąć trochę informacji. Płaci się za jakąś "paczkę" typu 1k/10k/>100k uu czy jakoś to inaczej jest wyceniane? Gdzie najlepiej pytać i szukać klientów jak się ma trochę ruchu. Mile widziana dyskusja jak to obecnie wygląda.
    • satrurn.pl   Sprzedam domeny z ruchem 2600 wejść na miesiąc (elektronik, rtv, agd itp), osoby zainteresowane zapraszam na PW
    • dup.pl   Zapraszam do licytacji:   http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2228776  
    • Wartość rejestracji możliwe ze względu na .pl Domena ma koło 15000 wejść AM zapewne sztuczny ruch.  Ktoś ma jeszcze jakieś spostrzeżenia?  Pozdrawiam 
    • Ja w nich wartości nie widzę ale może ktoś będzie skłonny wyłożyć niskie xxx
    •     Jesteś pewien, że to były twoje domeny? Z ciekawości zajrzałem pod ten link i widzę tam setki wytransferowanych domen, które nie były moje. Może miałem je w AM 10 lat temu, ale od tamtej pory już parę razy wygasały i/lub zmieniały właściciela. Np. transfer domeny d........pl z 2017-10-21 21:01:01 - faktycznie, widzę, że ktoś ją wtedy przeniósł do premium.pl (nie ja i nie z mojego konta AM), ale ja ją miałem ostatnio w 2010, kiedy to sprzedałem na aukcji w premium.pl i od tamtej pory miała już pięciu różnych właścicieli, a nawet w 2015 wygasła i została ponownie przechwycona... Więc może tych domen .sk też już nie miałeś, może ich nie odnowiłeś np. rok temu, potem ktoś inny zarejestrował, a teraz wytransferował?
    • średnie x.xxx 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      17 815
    • Najwięcej online
      20 372

Najnowszy użytkownik
    devilblood