Skocz do zawartości

Zmiana DNS. adres IP nieznany

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

zdenio00

zdenio00

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Witajcie

Trochę tutaj poczytałem ale nie znalazłem to czego szukam, oczy mnie bolą już, wiec postanowiłem napisać.

Chodzi oto że kupiłem domenę na AM a mój hosting mam na hostinghause i tam jedną domenę zarejestrowaną. W Total com umiem zmodyfikować moją stronę tą która jest na hostingH.

Ale tej co kupiłem na AM nie umiem.. W AM zmieniłem jej adres dns na ten mój z hostingH. Myślałem że jak mam dnsy już zmienione pod mój hosting (chyba to właśnie zrobiłem..?) to w TT wpiszę adres domeny z AM login i hasło z hostingu i się zaloguję, zamienie htmla i będzie si. Ale nie mogę się zalogować ponieważ nie znajduje adresu IP.. nie wiem co mam zrobić. Help.

W HOIS'ie mam jak wół "

Adres IP: Nieznany" Nie wiem co mam zrobić. dzięki za odpowiedź :)

Ekspert

Ekspert
  • Advert

krzysiekmat

krzysiekmat

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów

Zmiana DNS w AM trochę trwa, nie wiem czemu ale tak chyba tylko u nich jest.

randki | tanie hotele nawet 80% taniej | portal randkowy | rabaty promocje | drony | okazje płać mniej | darmowe ogłoszenia | ogłoszenia pabianice | jedzenie na telefon | autogiełda ogłoszenia motoryzacyjne | portal randkowy | sex randki | mobilny fryzjer

xpert17

xpert17

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów

Nie zauważyłem, żeby zmiana DNSów w AM trwała dłużej niż parę sekund.
A autor wątku chyba nie umie w DNSy. Zmieniłeś w AM na co, na adres IP swojego serwera wirtualnego???

BigDomains

BigDomains

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów

krzysiekmat - zmiana dns w AM trwa normalnie (kilka sekund, tak jak napisal xpert17), nigdy nie mialem jeszcze z tym problemow typu 'dluzy sie'. prawdopodobnie chodzi ci o propagacje dns? to wszedzie dluzej trwa (u niektorych strona 'juz' dziala, u niektorych po jakims czasie).

zdenio00 - nie wiem, czy dobrze cie zrozumialem (piszesz dosc chaotycznie) - zobacz tutaj http://pomoc.afterma...Ustawianie-DNS/

krzysiekmat

krzysiekmat

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów

krzysiekmat - zmiana dns w AM trwa normalnie (kilka sekund, tak jak napisal xpert17), nigdy nie mialem jeszcze z tym problemow typu 'dluzy sie'. prawdopodobnie chodzi ci o propagacje dns? to wszedzie dluzej trwa (u niektorych strona 'juz' dziala, u niektorych po jakims czasie).

zdenio00 - nie wiem, czy dobrze cie zrozumialem (piszesz dosc chaotycznie) - zobacz tutaj http://pomoc.afterma...Ustawianie-DNS/

Dokładnie chodzi o propagacje dns, u nich trwa dłużej

randki | tanie hotele nawet 80% taniej | portal randkowy | rabaty promocje | drony | okazje płać mniej | darmowe ogłoszenia | ogłoszenia pabianice | jedzenie na telefon | autogiełda ogłoszenia motoryzacyjne | portal randkowy | sex randki | mobilny fryzjer

xpert17

xpert17

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów

Dokładnie chodzi o propagacje dns, u nich trwa dłużej

ale co "u nich trwa dłużej"? skoro zmieniasz w ogóle nameservery na inne?
poza tym "propagacja" siłą rzeczy nie trwa "u nich", tylko właśnie poza nimi

krzysiekmat

krzysiekmat

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 207 postów

ale co "u nich trwa dłużej"? skoro zmieniasz w ogóle nameservery na inne?
poza tym "propagacja" siłą rzeczy nie trwa "u nich", tylko właśnie poza nimi

Poprostu zmiana dns u innych rejestratorów i propagacja dns-ów trwa dość szybko, na AM niestety wymaga dużo więcej czasu.

BigDomains

BigDomains

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów

nic nie wymaga wiecej czasu... zmieniasz dnsy w przeciagu sekund, propagacja trwa tak samo dlugo jak gdzie indziej (slusznie prawi xpert17)...

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1552 postów

Poprostu zmiana dns u innych rejestratorów i propagacja dns-ów trwa dość szybko, na AM niestety wymaga dużo więcej czasu.

A co ma do tego rejestrator :-) To znaczy miałby gdyby operacja była w jakimś stopniu opóźniana, czy też "zakolejkowywana" na przyszłość, ale operacja zmiany DNS przez AM odbywa się natychmiastowo.

Użytkownik szogun edytował ten post 27 December 2016 - 20:18

webenable.pl - strony WWW / e-commerce
ProjektStronyInternetowej.pl Tworzymy unikalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii, na bieżąco informujemy o postępach.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych