Jump to content
pitreq

jak wzrasta wartosc domeny po wypozycjonowaniu

Recommended Posts

Jak myslicie o ile wzrasta wartosc domeny jak wypozycjonujemy ja na 3 podstawowe frazy (oczywiscie 3 glowne frazy jakies domeny)...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wartość domeny wzrasta kilkakrotnie, szczególnie w oczach end usera.

 

Ostatno stoczyłem kolejny bój z informatykiem z pewnej firmy. To był bój o domenę dalmierze.com. Była to kolejna z bitew w stylu "kupimy ale : pozycja w wyszukiwarkach, PR, backlinks". Za domenę chciałem 500 zł.

Dotarło do mnie w koncu to, że rozmowa z informerem z jakiejkolwiek firmy, w 70% sprowadzała do parametrów domeny.

Aktualnie wałkuję podobny temat z domeną gwozdziarki.pl.

 

Moim zdaniem jeżeli chcemy uzyskać przyzwoite kwoty za domeny, należy sciągnąć je z parkingu i zacząć przy nich "dłubać'

 

Pozdrawiam.

 

anglik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż to ale nikomu nie chce się robić tylko brać kasę za friko- najlepiej an parking. Wystarczy dać jakiś tekst a google sam zindeksuje i dać parę linków wymienić się i już. Będzie za jakiś czas w google ale nie będzie tych paru dolców .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra to ile moze byc wart serwis, ktory ma okolo 1,5 uniq dziennie, pozycje w google: fc barcelona 1 pozycja, barcelona 2 pozycja, barca 8 pozycja, zarabia srednio 200zl miesiac... domene fcbarcelona.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×