Jump to content
maryuse

Kabuto - państwo w państwie... Polskim!

Recommended Posts

Guest Lateralus

Niedługo Urząd Skarbowy zajmie się Kabuto.

 

Niedługo nauczyciel języka polskiego się zajmie Umberto bo nie umie czytać i nie przeczytał artykułu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedługo nauczyciel języka polskiego się zajmie Umberto bo nie umie czytać i nie przeczytał artykułu.

Czy jesteś już obywatelem Kabuto? To jak raj na ziemi. Tej ziemi. Radomskiej ziemi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopię temat ( bo jest mój :) ), ponieważ temat bardzo mnie interesuje, a dotyczy niejako "naszego podwórka" - Polski.

 

To, że opłacanie składek w ZUS można ominąć (zatrudniając się chociażby na 1/8 etatu za granicą lub rejestrując firmę), to inaczej jest z podatkami.

Poniżej wywiad z założycielem Kabuto, który pewne sprawy trochę wyjaśnia:

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Mieszko-Makowski-to-on-zalozyl-Krolestwo-Kabuto-00034217

 

Może w tym szaleństwie jest metoda?

 

Gdyby @umberto pytał: czy mam obywatelstwo - odpowiadam: Mam. Wystąpiłem z takim wnioskiem z ciekawości i otrzymałem. Nic na razie z tego nie wynika.

Zastanawiam się nad uzyskaniem oficjalnych dokumentów obywatelstwa (niewielka wpłata na rzecz fundacji) ale poczekam na oficjalne info z polskich MSZ lub MSWiA.

Edited by maryuse
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Gdyby @umberto pytał: czy mam obywatelstwo - odpowiadam: Mam.

 

Ja jednak wolę poczekać na niemiecki paszport.

 

P.S A co będzei jak Szalony Anthony naśle Obronę Terytorialną na brzozy podradomskie Kabuto?

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że to jest na zasadzie takiej, iż dziennik podawczy wszystko przyjmie ;) bo ma taki obowiązek. Nie było sprzeciwu i na tym sie bazuje.

 

Niegdyś, dawno, dawno temu w odległej galaktyce ... i czasach preinternetowych również wysłałem noty ale do ONZ i zainteresowanych mocarstw kosmicznych o zajeciu nowoodkrytych ciał niebieskich ... Nie było odzewu, więc je mam :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×