Jump to content
kboy

Problem z dotarciem do mojej strony, pomocy

Recommended Posts

Witam, mam problem ze swoją stroną banykamil.pl pod tym adresem strona nie chce mi się otworzyć, jedyna możliwość dotarcia do niej przez dodanie treści z nazw moich zakładek np. banykamil.pl/portfel/ , chciałbym żeby mi ktoś wytłumaczył jak mógłbym to zrobić,

stronę robiłem przy pomocy wordpressa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, mam problem ze swoją stroną banykamil.pl pod tym adresem strona nie chce mi się otworzyć, jedyna możliwość dotarcia do niej przez dodanie treści z nazw moich zakładek np. banykamil.pl/portfel/ , chciałbym żeby mi ktoś wytłumaczył jak mógłbym to zrobić,

stronę robiłem przy pomocy wordpressa

nie w tym miejscu zainstalowałeś pliki wordpressa

Share this post


Link to post
Share on other sites

podobnie jak lechoo

 

jeśli masz inny podkatalog zrób nowe przekierowanie domeny na wskazany podkatalog i powinno być ok

 

 

acha wiesz z wordpressem może być różnie przy zmianie przekierowania, przy joomla prestashop czy magento jest dużo łatwiej.

 

Kiedyś miałem problem ze zmianą przekierowania w wordpress ale go rozwiązałem

 

Jeśli nie się nie powiedzie to odszukam jak to zrobiłem

Edited by cardinal

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie w tym miejscu zainstalowałeś pliki wordpressa

czyli gdzie mam je zainstalować? poprowadz mnie dokładniej krok po kroku

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm..

 

troszkę to dziwne....

skonfigurowałeś cały serwis (formularze itp..) i takiej prostej rzeczy nie umiesz.....

 

nie chcę rzucać podejrzeń ale.. hmm...

trochę to trąci.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

acha wiesz z wordpressem może być różnie przy zmianie przekierowania, przy joomla prestashop czy magento jest dużo łatwiej.

Nie ma problemu o ile w konfiguracji wp jest ustawiony poprawny adres instalacji (WP Admin > Ustawienia > Ogólne > Adres instalacji)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm..

 

troszkę to dziwne....

skonfigurowałeś cały serwis (formularze itp..) i takiej prostej rzeczy nie umiesz.....

 

nie chcę rzucać podejrzeń ale.. hmm...

trochę to trąci.....

stronę zrobiłem jakiś miesiąc temu, podglądając na youtube jak inni to robią, niektóre rzeczy są proste więc je sam zrobiłem,

ale z tym mam spory problem bo bawiłem się na tej stronie na różne sposoby i nie znalazłem rozwiązania

to jest moja pierwsza strona. nigdy wcześniej nie miałem doświadczenia z tym tematem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu o ile w konfiguracji wp jest ustawiony poprawny adres instalacji (WP Admin > Ustawienia > Ogólne > Adres instalacji)

adres instalacji jest taki jak moja strona, dodałem załącznik i w nim widać gdzie są moje adresy

post-21296-0-07740100-1481732443_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma problemu o ile w konfiguracji wp jest ustawiony poprawny adres instalacji (WP Admin > Ustawienia > Ogólne > Adres instalacji)

 

O ile nie potrzebujemy ich zmienić

Share this post


Link to post
Share on other sites

adres instalacji WP masz banykamil.pl/portfel

no właśnie jako roota używa innego innego

 

myślę, że kolega który założył wątek wie co i jak

 

Po drugie nigdy nie szukałem podpowiedzi z WP na DI.. to trochę się mija tym bardziej, że nowy użytkownik

Jeśli miałem problem z jakąś platformą to tam szukałem rozwiązań.

Chyba, że reklama - darmowa.

Szkoda że czas innym zabiera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

najwidoczniej nie potrafię tego zrobić, niestety

Inaczej. Po co załozyłeś katalog o nazwie "portfel" w katalogu głównym domeny banykamil.pl i tam wrzuciłeś pliki WP?

Wystarczyło wrzucić pliki WP bezpośrednio do katalogu głównego banykamil.pl i problemu byś nie miał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inaczej. Po co załozyłeś katalog o nazwie "portfel" w katalogu głównym domeny banykamil.pl i tam wrzuciłeś pliki WP?

Wystarczyło wrzucić pliki WP bezpośrednio do katalogu głównego banykamil.pl i problemu byś nie miał.

lechoo to nie w tym problem

 

Trochę już znam WP chociaż jako ostatnie poznałem

 

Kolega wie co ustawić ;) zaufaj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj napewno tobie pomogą pl.wordpress.org/support/

 

Przepraszam za post pod postem ale coś źle mi zapisało.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj napewno tobie pomogą pl.wordpress.org/support/

 

i dalsza dyskusja na ten temat wydaje mi się zbędna bo kolega nawet nie odpowiada na postawione pytania

 

Inaczej. Po co załozyłeś katalog o nazwie "portfel" w katalogu głównym domeny banykamil.pl i tam wrzuciłeś pliki WP?

Wystarczyło wrzucić pliki WP bezpośrednio do katalogu głównego banykamil.pl i problemu byś nie miał.

 

A tutaj jasnowidzów niema, może wróżbita maciej lepiej będzie mógł pomóc

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli gdzie mam je zainstalować? poprowadz mnie dokładniej krok po kroku

Tu nie jest support wordpressa! Ani kurs instalowania WP tym bardziej! Trochę umiaru znać trzeba, mociumpanie. Sam też w 2006 roku instalowałem mojego pierwszego wordpressa, moje pierwsze phpBB2 by Przemo forum, pierwszy raz uploadowałem na YT czy nagrywałem pierwsze podcasty. Kursy szkoleniowe "Wordpress for Dummies", DIY WP czy podobne są do znalezienia w innych miejscach, na pewno nie na forum di.pl!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dobrym miejscu zainstalowałeś Wordpressa, nie przejmuj się :-)

 

Koledzy przeczuleni na użytkowników, którzy się rejestrują i od razu jak filip z konopi wyskakują z linkami do różnych stron i pod różnym pretekstem. Jednak w Twoim przypadku jestem pewien, że to nie reklama (jedyny backlink do Twojej strony pochodzi z Di.pl :P)

Rozwiązanie:
Musisz zalogować się na swój serwer (np. przez konto FTP) i usunąć plik index.html z folderu public_html

Banalne, prawda? :D


  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem przeczulony na ludzi, którzy nie potrafią umieścić nowego tematu we właściwym dziale i przez których robi się bałagan. Osobiście uważam, że powinny być za to odpowiednie kary, aż się ludzie nauczą.

 

Ten wątek nie powinien być w dziale Domeny internetowe > Pytania i problemy, ale w dziale Wykorzystanie domen > Sprawy techniczne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dobrym miejscu zainstalowałeś Wordpressa, nie przejmuj się :-)

 

Koledzy przeczuleni na użytkowników, którzy się rejestrują i od razu jak filip z konopi wyskakują z linkami do różnych stron i pod różnym pretekstem. Jednak w Twoim przypadku jestem pewien, że to nie reklama (jedyny backlink do Twojej strony pochodzi z Di.pl :P)

 

Rozwiązanie:

Musisz zalogować się na swój serwer (np. przez konto FTP) i usunąć plik index.html z folderu public_html

Banalne, prawda? :D

 

zrobiłem to co mówiłeś, czyli usunołem ten plik ale jednak nic to nie zmieniło

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×