Skocz do zawartości

Problem z dotarciem do mojej strony, pomocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1558 postów

W dobrym miejscu zainstalowałeś Wordpressa, nie przejmuj się :-)

Koledzy przeczuleni na użytkowników, którzy się rejestrują i od razu jak filip z konopi wyskakują z linkami do różnych stron i pod różnym pretekstem. Jednak w Twoim przypadku jestem pewien, że to nie reklama (jedyny backlink do Twojej strony pochodzi z Di.pl :P)

Rozwiązanie:
Musisz zalogować się na swój serwer (np. przez konto FTP) i usunąć plik index.html z folderu public_html

Banalne, prawda?  :D

ProjektStronyInternetowej.pl -  Unikalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii. Sprawdź korzyści i przykładowe prace.
webenable.pl - strony WWW / e-commerce

Ekspert

Ekspert
  • Advert

Domenatorix

Domenatorix

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 544 postów

Ja jestem przeczulony na ludzi, którzy nie potrafią umieścić nowego tematu we właściwym dziale i przez których robi się bałagan. Osobiście uważam, że powinny być za to odpowiednie kary, aż się ludzie nauczą.

Ten wątek nie powinien być w dziale Domeny internetowe > Pytania i problemy, ale w dziale Wykorzystanie domen > Sprawy techniczne.

kboy

kboy

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów

W dobrym miejscu zainstalowałeś Wordpressa, nie przejmuj się :-)

Koledzy przeczuleni na użytkowników, którzy się rejestrują i od razu jak filip z konopi wyskakują z linkami do różnych stron i pod różnym pretekstem. Jednak w Twoim przypadku jestem pewien, że to nie reklama (jedyny backlink do Twojej strony pochodzi z Di.pl :P)

Rozwiązanie:
Musisz zalogować się na swój serwer (np. przez konto FTP) i usunąć plik index.html z folderu public_html

Banalne, prawda?  :D

zrobiłem to co mówiłeś, czyli usunołem ten plik ale jednak nic to nie zmieniło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych