Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

16 minutes ago, krzysiekmat said:

A ja polecam poczytać uwazajnakryptowaluty.pl zanim ta bańka pęknie i będzie wielki huk

 

Serio mowisz czy to ironia? ;) Zdajesz sobie sprawe, ze to akcja sponsorowana przez NBP? To tak jakby pytac taksowkarzy co sadza o Uberze...

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, tmi napisał:

 

Czyli warunkiem udzielenia informacji jest konieczność zastosowania Twoich porad? 

 

1 godzinę temu, Alexis napisał:

 

Powtorze moze: Przestalem udzeilac porad inwestycyjnych. Bezwarunkowo ;)

 

Nasz kochany Alexis się nic nie zmienia ;) Będzie pisał, przekonywał, wykłócał się ale jak chcesz się coś dowiedzieć to ni chu chu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, Lateralus said:

Nasz kochany Alexis się nic nie zmienia ;) Będzie pisał, przekonywał, wykłócał się ale jak chcesz się coś dowiedzieć to ni chu chu :D

 

;) Wlasnie pisze, ze nie mam zamiaru nikogo przekonywac, ani wyklocac sie. Szkoda czasu i nerwow. Ludzie maja swoje zdanie i dobrze. Ja jestem zadowolony ze swoich inwestycji i czyjs poklask nie jest mi do niczego potrzebny. Dla coponiektorych tutaj zreszta moje idee sa zbyt radykalne, zbyt prowokatywne. Zdecydowana wiekszosc ludzi woli poruszac sie na znanym im terenie, w linearnym swiecie i unika zmian jak ognia. I ja to rozumie i szanuje.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Teraz, Alexis napisał:

 

;) Wlasnie pisze, ze nie mam zamiaru nikogo przekonywac, ani wyklocac sie. Szkoda czasu i nerwow. Ludzie maja swoje zdanie i dobrze. Ja jestem zadowolony ze swoich inwestycji i czyjs poklask nie jest mi do niczego potrzebny. Dla coponiektorych tutaj zreszta moje idee sa zbyt radykalne, zbyt prowokatywne.

 

Ale ktoś Cię najnormalniej na świecie prosi o radę, a Ty piszesz że nie będziesz nikogo przekonywać ani się wykłócać bo szkoda czasu i nerwów :D

 

Bez urazy. Z fartem mordeczko!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Lateralus said:

Z fartem mordeczko!

 

Co oznacza to zdanie? Zbyt rzadko bywam w PL, zeby to rozumiec.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Alexis napisał:

 

Serio mowisz czy to ironia? ;) Zdajesz sobie sprawe, ze to akcja sponsorowana przez NBP? To tak jakby pytac taksowkarzy co sadza o Uberze...

 

Ale to nie pytanie to ogólnie dostępna informacja taka jak na przykład ta:

 

" Postawmy sprawę jasno: bitcoin w żaden sposób nie jest walutą, a nawet krypto walutą – oświadczył prezes Banku Francji " - https://www.pb.pl/prezes-banku-francji-bitcoin-nie-jest-waluta-ani-nawet-kryptowaluta-899776

lub ta:

" To sposób na kupowanie zakazanych dóbr, to sposób na pranie brudnych pieniędzy, to sposób na wspieranie i płacenie za cyberprzestępstwa i to jednoznacznie „pusty” towar – mówił o bitcoinie w poniedziałek Robert Ophele, szef francuskiego nadzoru rynku finansowego. " - https://www.pb.pl/ophele-bitcoin-to-niebezpieczna-iluzja-899896

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
9 minut temu, Alexis napisał:

 

Co oznacza to zdanie? Zbyt rzadko bywam w PL, zeby to rozumiec.

 

To takie pożegnanie, życzenie szczęścia. Np.

- dobra ziomek bujam na chawirę 3m się.
- spk, z fartem mordeczko.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, krzysiekmat napisał:

A ja polecam poczytać uwazajnakryptowaluty.pl zanim ta bańka pęknie i będzie wielki huk


Czekam na kampanie przestrzegające mnie przed emeryturami czy też GPW ;)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, panh napisał:

nie macie problemow z logowaniem do bitbay przypadkiem?

 

Działa bez zarzutu cały czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki..

3 dni temu sie logowalem i było ok..

wczoraj wieczorem sie nie udało i klikalem zapomnialem hasła..kilka razy i do tej pory nie dostałem maila z resetem..

ostatnio taka sytuacje mialem z cryptsy a potem sie zwineli z kasa:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
53 minuty temu, panh napisał:

dzięki..

3 dni temu sie logowalem i było ok..

wczoraj wieczorem sie nie udało i klikalem zapomnialem hasła..kilka razy i do tej pory nie dostałem maila z resetem..

ostatnio taka sytuacje mialem z cryptsy a potem sie zwineli z kasa:))


Ale mam nadzieję, że tamten przypadek Cię nauczył nie trzymania kasy na giełdzie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, krzysiekmat said:

 

Ale to nie pytanie to ogólnie dostępna informacja taka jak na przykład ta:

 

" Postawmy sprawę jasno: bitcoin w żaden sposób nie jest walutą, a nawet krypto walutą – oświadczył prezes Banku Francji " - https://www.pb.pl/prezes-banku-francji-bitcoin-nie-jest-waluta-ani-nawet-kryptowaluta-899776

lub ta:

" To sposób na kupowanie zakazanych dóbr, to sposób na pranie brudnych pieniędzy, to sposób na wspieranie i płacenie za cyberprzestępstwa i to jednoznacznie „pusty” towar – mówił o bitcoinie w poniedziałek Robert Ophele, szef francuskiego nadzoru rynku finansowego. " - https://www.pb.pl/ophele-bitcoin-to-niebezpieczna-iluzja-899896

 

 

#uważajnafiaty :)

 

 

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tymczasem bitcoin przekroczył ogólną wartość rynkową 300 mld USD, 55% wartości wszystkich kryptowalut obecnie (550 mld USD).

 

Dla porównania wydatki polskiego budżetu w przyszłym roku to 400 mld PLN (110 mld USD).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, DD said:

Tymczasem bitcoin przekroczył ogólną wartość rynkową 300 mld USD, 55% wartości wszystkich kryptowalut obecnie (550 mld USD).

 

Dla porównania wydatki polskiego budżetu w przyszłym roku to 400 mld PLN (110 mld USD).

 

DD

 

Tak, BTC ma wieksza kapitalizacje niz kazdy bank swiata, Goldman Sachs, Deutsche Bank itp. ...z wyjatkiem JP Morgan Chase, ktory obecnie jest najwiekszym bankiem na swiecie. Ciekawe jak Jimmie Daimon bedzie spiewal, ja przy cenie $20k BTC lyknie tez jego bank ;)

 

Jakis czas temu nagralem to:

 

Akcja #uwazajnawaluty dowodzi, ze sie nie mylilem...

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zarejestrowałem się na giełdzie Binance, gdzie dostępne są mniej popularne waluty, których nie ma na Bittrex. Na początek mam zamiar kupić Substratum. Projekt jest o tyle ciekawy, że jest to forma rozproszonego hostingu. Więcej do poczytania na stronie projektu. Nie polecam, nie przestrzegam. Żeby potem nie było :)

 

EDIT: Być może moje zdanie o nie polecaniu, nie przestrzeganiu było za mało dobitne (jak twierdzi Alexis). Choć ze względu na profil forum miałem nadzieję, że wystarczy. Ale oczywiście. Nigdy za dużo dmuchania na zimne.

 

UWAGA! Na kryptowalutach można stracić!! (jak na wszystkim). Nie inwestuj swoich oszczędności w takim stopniu, żebyś potem żałował / żałowała, że wszystko stracisz jak giełda zawinie się ze wszystkimi środkami!!! Większe ilości kryptowalut trzymaj w bezpiecznych portfelach offline, a nie na giełdach.

 

Mam nadzieję, że wystarczy.

 

Usunąłem też link, bo bynajmniej nie chodziło o zarabianie milionów w bitcoinach, a bardziej badanie "rynku" na di.pl. Nikt też nie zdążył się zarejestrować z mojego odnośnika ;)

 

DD

Edited by DD
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

nie no DD zostawia referały :) co za czasy ;)
---
warto teraz wchodzić w taką krypto przed zapowiadaną korektą na BTC ?

 

No co, każdy sposób jest dobry na zostanie bitmilionerem :P

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

nie no DD zostawia referały :) co za czasy ;)
---
warto teraz wchodzić w taką krypto przed zapowiadaną korektą na BTC ?

 

Warto ale nie w BTC od dawna obserwuje podkreślam obserwuje ruch innych kryptowalut w momencie spadku BTC 

 

Zapraszam przetestować nową platformę mają dość dużo innych kryptowalut teraz około 40 i co jakiś czas dodają nowe.

 

https://www.kucoin.com/#/?r=E3t-Sc

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minutes ago, krzysiekmat said:

Zapraszam przetestować nową platformę mają dość dużo innych kryptowalut teraz około 40 i co jakiś czas dodają nowe.

 

https://www.kucoin.com/#/?r=E3t-Sc

 

Jeszcze wczoraj ostrzegałeś przed kryptowalutami, a dziś już zapraszasz do testowania? Cóż się wydarzyło tej nocy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, DD said:

 

Przy okazji zapraszam do zarejestrowania się na Binance z mojego polecenia:

https://www.binance.com/?ref=13217732

 

 

Naprawdę nie chcę psuć zabawy, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że zarabiając na referalach, przejmujesz drugorzędną odpowiedzialność prawną, w przypadku gdy ktoś z Twojego polecenia zarejestruje się na Binance i straci pieniądze np. w skutek zhakowania tej giełdy? ...a prawdopodobieństwo tego jest dość wysokie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×