Jump to content
 • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

    Only 75 emoji are allowed.

  ×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

  ×   Your previous content has been restored.   Clear editor

  ×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Najnowsze posty na forum

  • Pewnie nie rozumiesz iż po skasowaniu konta Twoja wypowiedź pod nickiem @prawnik nie znikneła mi z ekranu do czasu odświeżenia strony. Wobec tego musisz skorzystać z kursu obsługi przeglądarki aby dowiedzieć się iż takie cuda naprawdę są możliwe albowiem po raz kolejny się ośmieszasz.   Ponadto udowadniasz iż Twoja inteligencja jest zbyt skromna aby wychwycić to co ja widzę na pierwszy rzut oka. A co do kondensacji samych słów każdy może je wpisać w wyszukiwarkę na forum aby przekonać się co do "tzw" statystyk.   http://di.pl/search/?&q=miliony&search_and_or=or&sortby=relevancy http://di.pl/search/?&q=natomiast&search_and_or=or&sortby=relevancy   Nie dziękuj i nie oferuj prowizji Zaoszczędzisz kilka stówek za szybki kurs obsługi forum   Widać 12 lat na forum nie było wystarczające abyś odkrył taki trick   
  • wgrze.pl eflorystyka.pl ekoalejka.pl ekologicznybazar.pl   Zapraszam na aukcje LM:   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2480856/?_track=5f2a2cada446d2fac8991b5c54db5719   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2481972/?_track=025cc5f15ddd3091453d03326414f4ad   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2480853/?_track=9792f865fd243aad00cc998230e5a56a   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2480854/?_track=2f48c3ac91ca8c9fde2053722e2e8a68    
  • @Domeniacz Zauwaz, ze to ja zdemaskowalem twoje fakowe konto prawnik, ktore wielokrotnie mnie atakowalo ponizej pasa w twoim stylu i nie mialo innych postow poza tymi bezposrednio wspierajacymi ciebie (takze w innych watkach). Zazadalem, bys nie rozmawial sam z soba na 2 kontach i zglosilem je adminom do usuniecia, podczas gdy ty jeszcze pare postow wyzej probowales mi wmawiac, ze z prawnikiem jest wszystko ok i "ze sie osmieszam". Konto prawnik okazalo sie jednak twoim slupem i zostalo usuniete na moje żądanie.   Oczywistym jest, ze probujesz teraz jakos wybrnac ze swoich matactw, ale tylko sie coraz bardziej pograzasz.     A to ciekawe! Skad miales takie statystyki PO USUNIECIU KONTA @Domeniacz?
  • Czy chodzi Ci dokładnie o to gdzie pod nickiem @prawnik prosiłeś o przykład z Korei ?       Wyjątkowo słaba manipulacja @Alexis Mimo wszystko wystarczająca aby można się zorientować do kogo należało konto @prawnik   I przypomnę iż ostrzegałem Cię słowami "No ale jak chcesz się znów ośmieszyć to jesteś na dobrej drodze".    Więc po raz kolejny przeceniłeś swoje siły ponad skromne umiejętności.    
  • Jakie sa rozwiazania domainerow w tej kwestii obecnie? 
  • @Domeniacz Coraz bardziej pograzasz sie w swoich matactwach.
  • Można by się przyjrzeć dokładniej nickowi @prawnik, a szczególnie kondensacji słów oraz podniesionych tematów w tak krótkiej wypowiedzi:   Słowo "natomiast" oprócz mnie najczęściej używa Alexis Słowo "miliony" oprócz mnie najczęściej używa Alexis Słowo "zwrot", "zwrotu" używa najczęściej Alexis Czepianie się 10x zwrotu jest domeną Alexis @prawnik wypowiada się tylko w tym temacie z konta założonego parę dni wstecz. Do tego bredzi o jakimś wyłudzeniu milionów, gdzie wiadomo iż Alexis miał zaledwie 2,100 zł na założenie spółki   Nie żebym coś sugerował, ale jak już powiedziałem wcześniej, posunięcia niektórych ludzi są banalnie proste do przewidzenia a lajkowanie to zachęta dla tych ludzi   Zdradzę Ci Alexis bardzo mądre chińskie przysłowie:   "Jeśli nie przyznajesz się do błędu - popełniasz błąd drugi"   PS: Rozumiem @Alexis iż jedynym sensownym posunięciem w tej sytuacji było skasowanie konta @prawnik      [DODANE]   Nie żebym chciał Cię dobijać, ale jeśli ktokowiek ma jeszcze jakiekowiek wątpliwości odnośnie Twojej prawdomówności może się zwrócić do @tmi albo @apze celem rozwiania wszelkich swoich wątpliwości w kwestii "bo juz byles zbanowany pieniaczu." oraz przyczyny usunięcia konta @prawnik   Rozumiem iż moja obecność nie jest Ci na rękę, albowiem specjalizuje się w demaskowaniu oszustów. Ponadto sam napisałeś iż postujesz wraz ze swoimi pomocnikami na forum, ja nie mam absolutnie żadnego w tym interesu aby tworzyć 10 kont, natomiast TY owszem - albowiem będziesz mógł odgrzewać swoje kotlety z YT, które mimo tego i tak mają śmieszne 2K wyświetleń.    
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18513
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  chramso
  Joined
×