Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

Guest Lateralus

A poleciłby ktoś jakaś giełdę gdzie można obracać bardzo dużą ilością walut?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gełdy bittrex, binance mają trochę walut. Bardzo dużo ma etherdelta ale tylko tokeny oparte na eth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio przeniosłem się z Bitfinex na Bittrex. Trochę mniej bajerancko, na pewno gorszy warsztat do AT. Całość działa jak należy (płynnie), a chyba o to chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Alexis napisał:

Bitcoin za Bilion dolarów?

https://www.youtube.com/watch?v=JB1Ro82qAdY

 

A co sobie żałować, dajmy od razu trylion :D Jeżeli faktycznie na rynek kryptowalut napłynie tyle pieniędzy to z biegiem czasu kiedyś alt zastąpi btc, z prostego względu - btc technologicznie jest dosyć słabą kryptowalutą (masa niepotwierdzonych transakcji + fee). Ale to byłoby nic, kiedyś na pewno zaczną się regulacje prawne bitcoin'a, wystarczy że masa ludzi (a już to robi) pokupuje bitcoina, a później jak spadnie to będzie żal i płacz, że państwo na to pozwoliło i w żaden sposób tego nie kontroluje, a to już będzie świetny argument. Oczywiście, mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie bo sam jestem w temacie od dłuższego czasu, ale takie prognozy jak BTC za bilion dolarów to już chyba trochę przesada :P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, szogun said:

 

A co sobie żałować, dajmy od razu trylion :D Jeżeli faktycznie na rynek kryptowalut napłynie tyle pieniędzy to z biegiem czasu kiedyś alt zastąpi btc, z prostego względu - btc technologicznie jest dosyć słabą kryptowalutą (masa niepotwierdzonych transakcji + fee). Ale to byłoby nic, kiedyś na pewno zaczną się regulacje prawne bitcoin'a, wystarczy że masa ludzi (a już to robi) pokupuje bitcoina, a później jak spadnie to będzie żal i płacz, że państwo na to pozwoliło i w żaden sposób tego nie kontroluje, a to już będzie świetny argument. Oczywiście, mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie bo sam jestem w temacie od dłuższego czasu, ale takie prognozy jak BTC za bilion dolarów to już chyba trochę przesada :P

 

 

 

Albo nie obejrzales wideo, albo nie zrozumiales. To przypomina mi ludzi, ktorzy uwazaja, ze moga komentowac ksiazki z ktorych przeczytali jedynie tytul ;)

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Alexis napisał:

 

Albo nie obejrzales wideo, albo nie zrozumiales. To przypomina mi ludzi, ktorzy uwazaja, ze moga komentowac ksiazki z ktorych przeczytali jedynie tytul ;)


Obejrzałem, choć clickbaitowych materiałów rzadko zdarza mi się oglądać. Nie zgadzam się z autorem filmiku, a szukanie analogii w tym przypadku w zdarzeniach, które wystąpiły ponad 100 lat temu to już dla mnie odrealnienie. Mam nadzieję, że mam do tego prawo ;) Niemniej jednak pozytywnie odbieram publikację takich materiałów bo to tylko napędza rynek.

 

----

Tymczasem jak ktoś szuka czegoś z altów z niską kapitalizacją to wydaje mi się, że warto zainteresować się VIBE:

https://medium.com/@VIBEHUBNEWS/its-official-first-performance-capture-takes-place-friday-december-15th-89a20d294fc

 

 

 

 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, szogun said:


Obejrzałem, choć clickbaitowych materiałów rzadko zdarza mi się oglądać. Nie zgadzam się z autorem filmiku, a szukanie analogii w tym przypadku w zdarzeniach, które wystąpiły ponad 100 lat temu to już dla mnie odrealnienie. Mam nadzieję, że mam do tego prawo ;) Niemniej jednak pozytywnie odbieram publikację takich materiałów bo to tylko napędza rynek.

 

 

Jasne ze masz prawo sie nie zgadzac z autorem filmiku, nawet jesli on zarobil na BTC w przeciwienstwie do ciebie miliony ;) Natomiast niepowaznym jest komentowanie tresci, ktorych sie nie zna, tak jak to poczyniles w pierwszym komentarzu.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Alexis napisał:

 

Jasne ze masz prawo sie nie zgadzac z autorem filmiku, nawet jesli on zarobil na BTC w przeciwienstwie do ciebie miliony ;) Natomiast niepowaznym jest komentowanie tresci, ktorych sie nie zna, tak jak to poczyniles w pierwszym komentarzu.


Cieszę się, że zarobiłeś i mam nadzieję, że trend w dalszym ciągu będzie postępował, ponieważ również mam w tym interes - niemniej jednak w dalszym ciągu nie mam pojęcia skąd Twoje wrogie nastawienie, jeśli mylę się, co do ilości rosnących niepotwierdzonych transakcji oraz prowizji za przelewy lub z czymś innym to chętnie się czegoś dowiem nowego, ale użyj proszę argumentów. Ja się nie uważam za wyrocznię. BTC miał służyć jako środek płatniczy. Zresztą nie tylko na BTC można zarobić, LISK od początku roku skoczył ok. 70 razy, BTC szczerze mówiąc w odróżnieniu od innych już, dosyć rozwiniętych kryptowalut jest po prostu technologicznie kiepski i chętnie wysłucham argumentów na to, że nie jest. Brak odpowiedzi potraktuje też jako odpowiedź, więc nie musimy dyskutować o oczywistości, tak a post scriptum :)

 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

@szogun przepraszam Cie najmocniej, jesli odniosles wrazenie, ze mam w stosunku do Ciebie wrogie nastawienie. Poprostu zauwazylem, ze w swoim pierwszym komentarzu instynktownie odniosles sie do tytulu filmu, wogole go nie ogladajac i nie wiedzac o czym jest.

 

Twoje wypowiedzi oddaja Twoja opinie co do Bitcoin i Altow. Do tej pory nie odnioslem sie do ich merytoryki, w szczegolnosci nigdzie im nie zaprzeczylem. Czesciowo mam podobne zdanie.

 

Film natomiast rozstrzygal calkowicie inna kwestie: "Czy i pod jakim warunkiem bitcoin moglby osiagnac cene biliona dolarow (tysiaca miliardow dolarow)?"

 

Jesli chcesz sie odniesc do tej kwestii rzeczowo, to moze sprecyzuj z czym sie nie zgadzasz:

1) ze dojdzie do hiperinflacji dolara

2) ze bitcoin moze osiagnac cene biliona dolarow, jesli dojdzie do hiperinflacji dolara

 

Ps. Ile zarobiles na LIsk?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Alexis: Jaka wg Ciebie waluta jest obecnie najbardziej przyszłościowa? 

 

Albo inaczej po prostu: W co sam obecnie inwestujesz? 

 

Pytam serio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minutes ago, DD said:

 

Brzmi to rozsadnie. Bylem w zeszlym tyg w Japonii i adopcja Bitcoina (i innych kryptowalut) jest tam zatrwarzajaca. Np. bylem na otwarciu pierwszego oficjalnego NEM bar, gdzie placi sie waluta XEM (i Bitcoinem). Japonscy kryptoinwestorzy maja hopla na punkcie MonaCoin.

 

 

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
12 godzin temu, Lateralus napisał:

Alexis: Jaka wg Ciebie waluta jest obecnie najbardziej przyszłościowa? 

 

Albo inaczej po prostu: W co sam obecnie inwestujesz? 

 

Pytam serio.

 

Alexis kolega... nie powie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Lateralus said:

 

Alexis kolega... nie powie...

 

Lateralus! Przestalem dawac rady inwestycyjne, bo ludzie i tak z nich nie korzystaja. Zreszta w inwestycjach kazdy powinien myslec za Ciebie. Zasadniczo o swoim podejsciu do inwestowania mowie i bede mowil na swoim kanale youtube:

http://youtube.com/indywidualista

Pewnie tez bede mowil jakie waluty obecnie mam i dlaczego, ale nie oczekuj ode mnie rad w co kiedy masz inwestowac, albo komentarzy do aktualnych wydarzen. Ja inwestuje dlugoterminowo. Trading mnie nie interesuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
6 minut temu, Alexis napisał:

 

Lateralus! Przestalem dawac rady inwestycyjne, bo ludzie i tak z nich nie korzystaja.

 

6 minut temu, Alexis napisał:

nie oczekuj ode mnie rad w co kiedy masz inwestowac, albo komentarzy do aktualnych wydarzen. Ja inwestuje dlugoterminowo. Trading mnie nie interesuje.

 

Nie chce rad i ich nie oczekuję, pytam jedynie w co obecnie inwestujesz (nie chce potem tego komentować ani oceniać) - zadałem po prostu pytanie. Też inwestuje długoterminowo i zawsze pytam ludzi, którzy się tym interesują, w co inwestują.

 

Kanał przeglądnę, dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 minut temu, Alexis napisał:

 

Lateralus! Przestalem dawac rady inwestycyjne, bo ludzie i tak z nich nie korzystaja

 

Czyli warunkiem udzielenia informacji jest konieczność zastosowania Twoich porad? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, tmi said:

 

Czyli warunkiem udzielenia informacji jest konieczność zastosowania Twoich porad? 

 

Powtorze moze: Przestalem udzeilac porad inwestycyjnych. Bezwarunkowo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×