Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

18 minut temu, Alexis napisał:

 

Jeszcze wczoraj ostrzegałeś przed kryptowalutami, a dziś już zapraszasz do testowania? Cóż się wydarzyło tej nocy? ;)

 

Ty chyba czegoś nie rozumiesz widać masz tylko jedno w głowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, krzysiekmat said:

 

Ty chyba czegoś nie rozumiesz widać masz tylko jedno w głowie.

 

Czego nie rozumiem? Oświeć mnie proszę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis, usuń z cytatu link do mojego polecenia. Bo jak pójdę do więzienia, to będzie teraz na Ciebie :P

 

UWAGA! Na kryptowalutach można stracić!! (jak na wszystkim). Nie inwestuj swoich oszczędności w takim stopniu, żebyś potem żałował / żałowała, że wszystko stracisz jak giełda zawinie się ze wszystkimi środkami!!! Większe ilości kryptowalut trzymaj w bezpiecznych portfelach offline, a nie na giełdach.

 

DD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Alexis napisał:

 

Tak jak mowie: nie chcialem psuc zabawy i napewno nie chcialem nikogo straszyc. Poprostu zwracam uwage, ze jesli chodzi o konkretne pieniadze, to nie ma zartow... Przepraszam Cie osobiscie, jesli zabrzmialo to zbyt ostro. Chodzi o to, ze ludzie z PL moga miec problem wyegzekwowac straty od Binance, wiec moga probowac wyegzekwowac ja od kogos latwiej uchwytnego... i maja podstawy prawne.

 

Spoko, masz 100% racji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, DD napisał:

@Alexis, usuń z cytatu link do mojego polecenia. Bo jak pójdę do więzienia, to będzie teraz na Ciebie :P

 

UWAGA! Na kryptowalutach można stracić!! (jak na wszystkim). Nie inwestuj swoich oszczędności w takim stopniu, żebyś potem żałował / żałowała, że wszystko stracisz jak giełda zawinie się ze wszystkimi środkami!!! Większe ilości kryptowalut trzymaj w bezpiecznych portfelach offline, a nie na giełdach.

 

DD

... no weź!!!

Dopiero teraz o tym informujesz? :P  

Dodam od siebie, że nie tylko pieniądze ale też zdrowie można stracić. A portfele trzymajmy na cd, dvd, pendrive i innych nośnikach i to bez hasła, bo te lubią się zapomnieć ;)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blockchain, Cryptocurrency Domain Names Hotter Than Ever

Pisalem pare miesiecy temu o ENS, dzis w tym artykule wiecej o tym:

Quote

While many new investors entering into the industry are focusing on their initial cryptocurrency purchases, there is a digital gold rush taking place with high quality Blockchain domain names.  The Ethereum Name Service (ENS) auctioning of decentralized domain names has been a huge, hit with millions of dollars worth of sales having taken place.  While usage and overall popularity of .ETH or other decentralized domain names is minimal, the trend is likely be continue in growth.

 

Poza tym to jest dosc ciekawe:

Quote

Continuing the theme with ETH, the Ethereum.com domain name has recently been up for sale for close to $10 mln. Several months ago the ETH.com domain name was purchased by a well known domain name investor, Sharjil Saleem, for $2 mln.

 

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak w 2010-2011 zastanawiałem się nad zakupem BTC, który kosztował chyba kilkaset zł, teraz bardzo żałuję :(

 

;)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, CzarnyElo napisał:

Pamiętam jak w 2010-2011 zastanawiałem się nad zakupem BTC, który kosztował chyba kilkaset zł, teraz bardzo żałuję :(

 

;)

Możesz podobnie wracać do tej wypowiedzi za kolejne 6-7 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, szogun napisał:

Możesz podobnie wracać do tej wypowiedzi za kolejne 6-7 lat.

 

Nastąpi to zapewne wcześniej :) ( i to kilkukrotnie)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.12.2017 o 14:24, Alexis napisał:

25 tysięcy zł w dół w przeciągu 3 dni.

Prawie wszystkie krypto na czerwono. Spadki po kilkadziesiąt procent.

Bankierzy chyba jednak jakieś przecieki mieli, albo już sami zaczęli sterować kursem bitcoina.

Jak wyjaśnisz to Alexis?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, morderrca said:

Jak wyjaśnisz to Alexis?

 

A co tu wyjasniac? Czy kogos dziwi ta korekta? Ja ostatnio dokupywalem kolo $5k. Ten dip to idealna okazja, zeby dokupic :)

 

Ja nie wiem. BTC po $20k, to ludzie biadola, ze juz za pozno zeby wchodzic. Spadnie do $12k, to biadola, ze spadl. Ja obserwuje co sie dzieje i ustawiam strategie wg tego. Dla mnie cokolwiek by sie nie dzialo, jest dobrze. Nawet przy spadkach mozna zwiekszac np. swoja wartosc w BTC korzystajac z roznic w spadkach miedzy BTC i roznymi altcoinami...

Edited by Alexis
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, Alexis napisał:

 

A co tu wyjasniac? Czy kogos dziwi ta korekta? Ja ostatnio dokupywalem kolo $5k. Ten dip to idealna okazja, zeby dokupic :)

 

Ja nie wiem. BTC po $20k, to ludzie biadola, ze juz za pozno zeby wchodzic. Spadnie do $12k, to biadola, ze spadl. Ja obserwuje co sie dzieje i ustawiam strategie wg tego. Dla mnie cokolwiek by sie nie dzialo, jest dobrze. Nawet przy spadkach mozna zwiekszac np. swoja wartosc w BTC korzystajac z roznic w spadkach miedzy BTC i roznymi altcoinami...

Kto biadoli ten biadoli.

Tak jak mówisz są przecież inne alty do inwestycji a ich kurs wydaje się być uzależniony od btc.

 

Ja tam swoje wykopałem w 2011 i wszystko sobie leżakuje, nie potrzebuję dokupić.

Wcześniej pisałeś, że nie interesuje Cię trading tylko longterm i w kontekście longterm pytałem.

Ale widzę, że chyba się Twoja strategia zmieniła bo (może się mylę) gra na spadkach to trading czyż nie?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, morderrca said:

w kontekście longterm pytałem.

 

w kontekscie longterm nie widze problemu. Obecnie cap wszystkich krypto jest 500 mrd $. W perspektywie roku, moze dwoch bedzie to kilka bilionow, jesli nie wiecej...

 

13 minutes ago, morderrca said:

Ja tam swoje wykopałem w 2011 i wszystko sobie leżakuje, nie potrzebuję dokupić.

 

:) co wykopales? ile?

 

16 minutes ago, morderrca said:

Wcześniej pisałeś, że nie interesuje Cię trading tylko longterm...

Ale widzę, że chyba się Twoja strategia zmieniła bo (może się mylę) gra na spadkach to trading czyż nie?

 

Fakt, nigdy nie mow nigdy. Niekiedy nie moge sie oprzec, jak na rynku sa przesuniecia rzedu 40-50% i powstaje okazja by bez ryzyka zwiekszyc BTC korzystajac z arbitrażu ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Alexis napisał:

 

w kontekscie longterm nie widze problemu. Obecnie cap wszystkich krypto jest 500 mrd $. W perspektywie roku, moze dwoch bedzie to kilka bilionow, jesli nie wiecej...

Za pewne może być w tym sporo racji. Ja wizjonerem nie jestem i nigdy nie snułem planów co do kryptowalut. Ale jak widzę jak to wszystko rośnie, to zastanawiam się nad nowymi krypto licząc na kilkunastokrotne roi.

Tak samo było z btc, nie miałem planów długoterminowych. Jak kopałem to nie pod inwestycje i nie z racji posiadania btc. Wtedy były inne czasy, później wszystko się zmieniło.

Od tamtej pory w moim portfelu trochę zostało, choć część sprzedałem na górce w 13. Dziś cieszę się, że nie wszytko i liczę na btc za 100k$, choć ten dołek trochę zachwiał tymi oczekiwaniami.

 

Ten arbitraż wydaje się ciekawym tematem. Dzięki za info, poczytam o tym :)

 

Tak sobie pomyślałem.

Na zachodzie giełdy na czerwono przez wydarzenia w Hiszpanii.

Czy ten dołek btc może być z tym powiązany?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu 20k USD, dzisiaj zaraz spadnie poniżej 10k USD za 1 BTC. Ktoś zarobił na krótkich pozycjach :) Może to właśnie możliwość zarabiania na spadkach tak ładnie zdołowała BTC..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noski do góry- to tylko korekta :P  hmmm

 

... filmik z wczoraj.

Kryptowaluty - zamach na niezależność - Trader21

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minut temu, epson napisał:

Noski do góry- to tylko korekta :P  hmmm

 

... filmik z wczoraj.

Kryptowaluty - zamach na niezależność - Trader21

 

 

Trochę obejrzałem tego materiału. Taka audycja dla Januszów :)

Wg mnie to jeszcze nie jest koniec bańki. W 2000 roku bańka dot com miała kapitalizacje $4 trylionów gdzie internet był słabo rozwinięty i bańka była lokalna. Obecnie w tej mogą brać udział wszyscy na całym świecie więc jak nie ta to kolejna przekroczy (moim zdaniem) te $4 tryliony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×