Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

Wiecie może po ile stoi dogecoin? Chyba oczopląsu dostałem hmm

1 cent? za doża? :P  (kiedyś kilka zer po przecinku)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka miesięcy temu sprzedałem kilka milionów sztuk zakupionych kilka lat temu. Miałem trzymać do 1USD/sztuka ;/

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 23.12.2017 o 00:09, DD napisał:

Wszystko wraca do normy. Jak popatrzyć na https://coinmarketcap.com to zauważymy taką kryptowalutę jak XRP (ripple.com). Wspierana przez banki i duże instytucje finansowe. Trochę to zaprzeczenie idei krypto.. no ale cóż. Z rynkiem nie wygrasz. Obecnie pod względem kapitalizacji jest na 4. miejscu: 46 mld USD przy cenie 1,20 USD za 1 XRP. Przez większość czasu waluta ta była warta 1 centa, do początku tego roku, potem podskoczyła do 20 centów a w ostatnich kilku dniach do dolara. Myślę, że kwestią dni jest wskoczenie na 2. miejsce według kapitalizacji za BTC, a docelowo pewnie na pierwsze. Trochę wróżenie z fusów.. ale ta krypto jest na rynku od kilku lat, transakcja zajmuje 3 sekundy, a koszt to 0,0004 USD. Zobaczymy.

 

 

2.20$ ;)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.72$, DD miał rację, Alexis faul :/

 

Naobserwowałem się i słuchajcie żeby wejść w krypto muszę zakładać konto na jakiejś polskiej giełdzie, czy mogę od razu ruszyć na Binance i tam kupić BTC za PLN? Może PayPal? Proszę o poradę jak łatwo i tanio wejść, puki BTC jest w dołku?

Edited by CzarnyElo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, CzarnyElo napisał:

2.72$

 

Jak tylko poczytałem o tym ripple to od razu zainwestowałem btc jak było po 0,8.

Żaden faul. Alexis nie wziął pod uwagę, że bankierzy będą chcieli pompować bańkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, morderrca napisał:

Jak tylko poczytałem o tym ripple to od razu zainwestowałem btc jak było po 0,8.

Widząc spadki sprzedałem wszystko po 2,4$ teraz to niech leci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, CzarnyElo napisał:

2.72$, DD miał rację, Alexis faul :/

 

Naobserwowałem się i słuchajcie żeby wejść w krypto muszę zakładać konto na jakiejś polskiej giełdzie, czy mogę od razu ruszyć na Binance i tam kupić BTC za PLN? Może PayPal? Proszę o poradę jak łatwo i tanio wejść, puki BTC jest w dołku?

Na binance z krypto przychodzisz. Krypto najlepiej LTC ( BTC duża prowizja przy przelewach) kupisz w kantorach/giełdach --  bitmarket.pl   ,  bitcantor.com   , bitbaypay.com  ,abucoins.com  ,  abushift.com bitmarket24.pl . Później LTC przelewasz na binance czy inną giełdęi  tam kupujesz co chcesz. Jak już na binance.com naprodukujesz kilka wagonów krypto-cyferek to robisz odwrotność - wymieniasz je tam na LTC i z powrotem na bitmarket.pl i na PLN i szybki przelew na Twoje konto w pl banku (do godziny czekania)

 

Na Bitmarket.pl trzeba się zweryfikować, skan/fotka dowodu i do tego jeszcze list weryfikacyjny na Twój domowy adres przychodzi. Zatem to potrwa. BTC może wylecieć już w kosmos w tym czasie (albo upaść tak że krypto przejdzie do historii).  Z pozostałych kantorów nie korzystałem, nie wiem jak tam jest z weryfikacją. Wiem jedynie, że są wiarygodne. 

 

Są też inne giełdy na których za $$ kupisz krypto i już mozesz się w to bawić. 

Powyżej podałem jedynie przykład z mojego podwórka.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, epson napisał:

Na binance z krypto przychodzisz. Krypto najlepiej LTC ( BTC duża prowizja przy przelewach) kupisz w kantorach/giełdach --  bitmarket.pl   ,  bitcantor.com   , bitbaypay.com  ,abucoins.com  ,  abushift.com bitmarket24.pl . Później LTC przelewasz na binance czy inną giełdęi  tam kupujesz co chcesz. Jak już na binance.com naprodukujesz kilka wagonów krypto-cyferek to robisz odwrotność - wymieniasz je tam na LTC i z powrotem na bitmarket.pl i na PLN i szybki przelew na Twoje konto w pl banku (do godziny czekania)

 

Na Bitmarket.pl trzeba się zweryfikować, skan/fotka dowodu i do tego jeszcze list weryfikacyjny na Twój domowy adres przychodzi. Zatem to potrwa. BTC może wylecieć już w kosmos w tym czasie (albo upaść tak że krypto przejdzie do historii).  Z pozostałych kantorów nie korzystałem, nie wiem jak tam jest z weryfikacją. Wiem jedynie, że są wiarygodne. 

 

Są też inne giełdy na których za $$ kupisz krypto i już mozesz się w to bawić. 

Powyżej podałem jedynie przykład z mojego podwórka.

Nie mogę już edytować.

 

I żeby nie było. To co powyżej napisałem robisz/robicie na własną odpowiedzialność.  Dzisiaj giełdy i kantory kryptowalutowe są, jutro może ich nie być... Twoja kasa - Twoja sprawa   :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki epson za pomoc i wyjaśnienia. Czy ktoś z Was posiada konto na polskiej giełdzie abucoins? Z podanych przez epsona wydała mi się najlepsza z dostępem do wielu coinów, tylko pytanie czy bezpieczna? Dodam tylko, że unikam jak ognia weryfikacji w postaci skanów dokumentów i takim giełdom dziękuję z miejsca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żart z tym faulem ;) Wzrosło ponad dwukrotnie, można było coś z tego wyciągnąć, zobaczymy co będzie dalej... Czy ktoś z Was korzysta ze stosunkowo nowej polskiej giełdy Abucoins? Czy jest dobra dla początkujących? W jakie ANY teraz wchodzicie? Rozruszajmy trochę ten temat na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwaga - twórca litecoina zaczyna głośno mówić, że banki używają technologii ripple, ale nie potrzebują do tego kryptowaluty XRP skupowanej z rynku. A ponieważ trochę osób śledzi go w mediach społecznościowych, to niedługo bańka ripple może pęknąć.

  • Like 2
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, necik napisał:

Uwaga - twórca litecoina zaczyna głośno mówić, że banki używają technologii ripple, ale nie potrzebują do tego kryptowaluty XRP skupowanej z rynku. A ponieważ trochę osób śledzi go w mediach społecznościowych, to niedługo bańka ripple może pęknąć.

Z ripple jest ten problem, że banki mogą go sobie dorzucać do rynku według własnej woli (zupełnie jak z dolarami i bankiem rezerw federalnych).

Jego dwa największe minusy to:

Jest tego nieograniczona ilość i jest w posiadaniu banków.

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie wyszedłem z krypto. Dla spokoju ducha i zdrowia psychicznego ;)  

Wszystko co miałem spieniężyłem. Chociaż nie było łatwo, bo te bańki, bo można jeszcze więcej zarobić, bo to i tamto...  Już mnie to nie interesuje. 

Zdrówka :) 

Edited by epson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie macie opinie na temat giełdy "coinexchange.io"? Są tam dosyć duże obroty i sporo się dzieje, ale podobno to mekka spekulantów i manipulantów (i chyba na taką mi wygląda), zdarzają się też jakieś opóźnienia z wycofywaniem pieniędzy... Jak rozumiem, są lepsze giełdy? Na plus można chyba zaliczyć ogromną liczbę kryptowalut...

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, epson said:

A ja sobie wyszedłem z krypto. Dla spokoju ducha i zdrowia psychicznego ;)  

Wszystko co miałem spieniężyłem. Chociaż nie było łatwo, bo te bańki, bo można jeszcze więcej zarobić, bo to i tamto...  Już mnie to nie interesuje. 

Zdrówka :) 

 

;)

 

Wrocisz! ...bo wilka do lasu ciagnie :)

 

Jak myslicie, kiedy epson wroci do krypto?

1) jeszcze w styczniu

2) w nastepnym dolku

3) na nastepnej gorce

4) jak krypto wejdzie do mainstreamu

5) przed 4, ale nie 1, 2, 3

6) nigdy

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Alexis napisał:

 

;)

 

Wrocisz! ...bo wilka do lasu ciagnie :)

 

Jak myslicie, kiedy epson wroci do krypto?

1) jeszcze w styczniu

2) w nastepnym dolku

3) na nastepnej gorce

4) jak krypto wejdzie do mainstreamu

5) przed 4, ale nie 1, 2, 3

6) nigdy

Miałem pisać, że nie da rady. Ale tak czy siak gratuluję mu odwagi. Też wiele razy próbowałem, ale jak się widzi mega okazję na wejście, to ciężko odpuścić. I nigdzie tak szybko nie zarobi się $. No, może na domenach... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Alexis napisał:

 

;)

 

Wrocisz! ...bo wilka do lasu ciagnie :)

 

Jak myslicie, kiedy epson wroci do krypto?

1) jeszcze w styczniu

2) w nastepnym dolku

3) na nastepnej gorce

4) jak krypto wejdzie do mainstreamu

5) przed 4, ale nie 1, 2, 3

6) nigdy

 

Zrób ankiete...

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Alexis napisał:

 

;)

 

Wrocisz! ...bo wilka do lasu ciagnie :)

 

Ciągnie jak ćpuna do kleju. Dlatego zwiałem.

Dzisiaj przez przypadek jakieś info o krypto otworzyłem na onecie do przeczytania. I przyznam się, rączka zadrżała i ścisnęło w klacie (że mnie tam nie ma) :P  

...ale trzeba znać umiar. 

Edited by epson
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal tylko obserwuję krypto... Jak myślicie czym spowodowany jest spadek Ripple? Czy jest sens teraz w niego wchodzić?

 

Kilka pytań dot. giełd i kantorów w Polsce. Czy Bitmarket nadal należy do Michaua? Czy saldo jest tam tak samo rozwiązane jak w Aftermarket.pl, że każdy user ma swoje subkonto? Znacie może jakąś giełdę lub kantor w którym saldo byłoby tak rozwiązane w postaci osobnego subkonta dla każdego użytkownika?

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minut temu, CzarnyElo napisał:

Nadal tylko obserwuję krypto... Jak myślicie czym spowodowany jest spadek Ripple? Czy jest sens teraz w niego wchodzić?

 

Kilka pytań dot. giełd i kantorów w Polsce. Czy Bitmarket nadal należy do Michaua? Czy saldo jest tam tak samo rozwiązane jak w Aftermarket.pl, że każdy user ma swoje subkonto? Znacie może jakąś giełdę lub kantor w którym saldo byłoby tak rozwiązane w postaci osobnego subkonta dla każdego użytkownika?

 

Korekta po pompie. Moim zdaniem jeszcze wróci na $4 w ciągu najbliższych miesięcy. Ale projekt jak dla mnie zbyt zwichnięty, aby był długoterminową inwestycją.

 

Tak, należy. Wymagany jest konkretny tytuł przelewu (zawsze taki sam), więc to nie są chyba indywidualne rachunki przypisane użytkownikom. Patrząc na sytuację banki <-> kryptowaluty, to wątpię aby ktoś teraz u nas oferował takie rozwiązanie (ale może się mylę, nie korzystam z innych giełd w PL).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×