Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

2 minutes ago, Czyzis said:

image.png.2ef652e394646da7e8005f3482c37675.png

 

Nie. Mam wrazenie ze ogladasz/sluchasz po lebkach, bo myslisz ze wszystko wiesz i potem jak nie wiedziales, tak nie wiesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, Alexis said:

 

Nie. Mam wrazenie ze ogladasz/sluchasz po lebkach, bo myslisz ze wszystko wiesz i potem jak nie wiedziales, tak nie wiesz.

Z tego co widze, dosc sporo energii tracisz na mowienie komus o tym, ze:

nie rozumie/nie chce

 

Nawet jesli tak jest, to co chcesz zmienic takim komentarzem?

Pisalem, ze nie jestem w temacie obeznany na tyle by dawac rady i moze nie powinienem zabierac glosu, co niniejszym czynie, postaram sie po prostu poduczyc i moze za rok cos powiem.

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Czyzis said:

Z tego co widze, dosc sporo energii tracisz na mowienie komus o tym, ze nie:

rozumie/nie chce

 

tak, nie ma sensu poswiecac na ciebie mojego osobistego czasu. masz wszystko w filmach, rusz d..e i je obejrzyj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem poszkodowany, miałem tam sporo gotówki, niebawem służby zaczną działać a ze względu na powiązania z aftermarket radzę przenosić domeny póki się jeszcze da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z opublikowanym dzisiaj w nocy komunikatem o zakończeniu działalności giełdy kryptowalut Bitmarket.pl, informujemy że w kwietniu 2015 roku serwis ten został sprzedany spółce Kvadratco Services Limited. Od tego czasu nasza spółka ani osoby związane z nią nie zajmują się prowadzeniem tej giełdy, ani nie są w żaden sposób powiązane z jej nowymi właścicielami. W związku z tym zamknięcie giełdy kryptowalut nie ma żadnego wpływu na działalność serwisu Aftermarket.pl.

Trzymamy kciuki za użytkowników giełdy Bitmarket.pl, aby udało im się odzyskać przechowywane na giełdzie środki.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

 

Prawem właściwym do rozwiązywania sporów powstałych w związku z korzystaniem z serwisu jest prawo Republiki Seszeli.

Dane firmy:

BitMarket Limited 
Global Gateway 8, Rue de la Perle 
Providence, Mahe 
Seszele

 

 

 


https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_OpsLo7h7AAJ:https://www.bitmarket.pl/docs.php%3Ffile%3Dprivacy.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

 

Schemat ten sam. Michał zrobił markę, a ktoś wałka. Powiązanie BM z AM wizerunkowo już zostanie na zawsze.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Noname napisał:

W związku z opublikowanym dzisiaj w nocy komunikatem o zakończeniu działalności giełdy kryptowalut Bitmarket.pl, informujemy że w kwietniu 2015 roku serwis ten został sprzedany spółce Kvadratco Services Limited. Od tego czasu nasza spółka ani osoby związane z nią nie zajmują się prowadzeniem tej giełdy, ani nie są w żaden sposób powiązane z jej nowymi właścicielami. W związku z tym zamknięcie giełdy kryptowalut nie ma żadnego wpływu na działalność serwisu Aftermarket.pl.

Trzymamy kciuki za użytkowników giełdy Bitmarket.pl, aby udało im się odzyskać przechowywane na giełdzie środki.

Widziałem, że na niebezpiecznik.pl również łączą Bitmarket z AM, dobrze by było abyście interweniowali tak, aby w takich przypadkach poprawili tekst, a nie tylko sprostowanie, żeby klient szukający przez google nie trafił na takie informacje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
52 minuty temu, Pan_Grzegorz napisał:

Widziałem, że na niebezpiecznik.pl również łączą Bitmarket z AM, dobrze by było abyście interweniowali tak, aby w takich przypadkach poprawili tekst, a nie tylko sprostowanie, żeby klient szukający przez google nie trafił na takie informacje.

Od razu zostalo to z nimi wyjasnione i pojawily sie odpowiednie aktualizacje :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, żadna giełda wiecznie trwać nie będzie. Stara zasada: na gieldzie krypto nie trzymaj, a jak grasz codziennie, to max 40% środkami. Reszta w portfelu.

Typowe pierwsze symptomy: opóźnienia w wypłacie, mały wolumen, dodatkowe weryfikacje przy próbie wypłaty itp.

 

Ja ostatnio zakupiłem trezora i śpię spokojnie. Do gry ok. 30% środków sobie zostawiłem.

Z BB ostatnio wypłaciłem, bo za dużo złych newsów się pojawia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na Bitmarket NIGDY sie nie zarejestrowalem, bo chcieli skany dowodow, a nie chcieli podpisac umowy o ochronie moich danych osobowych nakladajacej na nich kare umowna wysokosci 1 mln EUR w razie jesli te skany wyciekna...

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Alexis said:

nie chcieli podpisac umowy o ochronie moich danych osobowych nakladajacej na nich kare umowna wysokosci 1 mln EUR w razie jesli te skany wyciekna...

 

Która firma chciała/by podpisać taką umowę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Czyzis said:

Która firma chciała/by podpisać taką umowę?

 

Taka, ktora moglaby zagwarantowac bezpieczenstwo moich danych osobowych, albo bylaby UBEZPIECZONA OD WLAMANIA HAKEROW. Najwyrazniej Bitmarket nie spelnial zadnego z tych warunkow i nie chcial brac odpowiedzialnosci za dane jakie ma zamiar przechowywac.

Od powaznej firmy, ktora nie potrafi tego zabezpieczyc w jeden z tych 2 sposobow oczekuje, zeby nie wymagala tego typu delikatnych danych. Zaproponowalem im tez inne mozliwosci zweryfikowania mojej tozsamosci. Woleli isc na latwizne i traktowac klientow jak idiotow.

 

Natomiast Bitcoin.de zweryfikowal moja tozsamosc bez koniecznosci skanowania dokumentow i przetrzymywania ich kopii, dlatego uzywam ich jako bramki fiat/crypto.

 

Nie badz owca. Nie musisz isc z innymi na rzez ;)

Edited by Alexis
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Czyzis napisał:

 

Która firma chciała/by podpisać taką umowę?

Jakby podpisali na 1mln to od razu bym zlecał hakerom wyciągnięcie mojego skanu za 100k :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, monty said:

Jakby podpisali na 1mln to od razu bym zlecał hakerom wyciągnięcie mojego skanu za 100k :P

 

Argumentujesz podobnie jak oszusci, ktorzy wyludzaja pieniadze od ubezpieczen samochodowych. Ale nawet dla kryminalisty bylaby to slaba strategia, bo po co uzywac hakerow, ktorzy w razie ich "sukcesu" umozliwia ci byc moze wywalczenie 1mln przed sadem przy publicznym obnazeniu twoich danych osobowych, skoro mozesz tych samych hakerow uzyc, zeby bezposrednio i anonimowo wyciagnac z gieldy 300 BTC = 30mln, tak jak to sie stalo w przypadku Bitmarketu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

bitmarket ponoć stracił tylko płynność o dziwo, zwykle giełdy faktycznie zwalają na hakerów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Alexis napisał:

 

Argumentujesz podobnie jak oszusci, ktorzy wyludzaja pieniadze od ubezpieczen samochodowych. Ale nawet dla kryminalisty bylaby to slaba strategia, bo po co uzywac hakerow, ktorzy w razie ich "sukcesu" umozliwia ci byc moze wywalczenie 1mln przed sadem przy publicznym obnazeniu twoich danych osobowych, skoro mozesz tych samych hakerow uzyc, zeby bezposrednio i anonimowo wyciagnac z gieldy 300 BTC = 30mln, tak jak to sie stalo w przypadku Bitmarketu.


Chociażby dlatego, że skan dowodu ma dla hakerów dużo mniejszą wartość niż 100k zł, a 300 BTC ma wartość dużo większą?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie łączył bym tego tylko z giełdą. Miał podobno wielu  wrogów za kratkami z racji pełnionej funkcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
39 minut temu, szmiko napisał:

Nie łączył bym tego tylko z giełdą. Miał podobno wielu  wrogów za kratkami z racji pełnionej funkcji.

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

Głupoty gadasz. Jutro, ew. po weekendzie się okaże że samobójstwo :rolleyes:

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę w aż takie przypadki... :/

Edited by blazej
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×