Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6772-tobiasz-niemiro-tez-czuje-sie-ofiara-bitmarket-zainwestowalem-ponad-1-mln-zlotych-najnowsze-slajd-kafelek.html

 

Wywiad z Tobiaszem dla tych, którzy wierzą w zbieg okoliczności.


" - W niedzielę, na kilka dni przed upadkiem giełdy, Marcin był w bardzo dziwnym stanie. Część biznesów prowadziliśmy razem, część oddzielnie, ale to wszystko wyglądało tak, że żeśmy to razem zaplanowali. Dla mnie jest to podwójnie trudna sytuacja. I o tym podczas tego niedzielnego dziwnego spaceru od biura do jego domu z nim rozmawiałem, chciałem mu jakoś pomóc. Cały czas go pytałem, dlaczego już nie chce tej giełdy prowadzić? Mówił, że się boi, że go zabiją, że nawet w więzieniu go zabiją, chciał iść do wiezienia! To były szokujące dla mnie historie, które mówił. Próbowałem z niego wyciągnąć, o co chodzi, ale tylko zdawkowo odpowiadał."

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6789-nie-zyje-tobiasz-niemiro-mial-mi-przekazac-pewne-materialy-nie-zdazyl-najnowsze-slajd-kafelek.html

 

"Po spisaniu rozmowy i autoryzacji (wniósł tylko drobne poprawki) wywiad ukazał się w środę 17 lipca. W emailu podziękował mi za niego, napisał, że to jedyny uczciwy tekst na ten temat, jaki ukazał się w mediach. Później jeszcze kilka razy do mnie napisał. Ostatni email przeczytałem w czwartek 25 lipca w pracy. Dopiero na wieść o śmierci sprawdziłem, że został wysłany o 02.57 rano. Ciało znaleziono o 14.00, ale kiedy nastąpił śmiertelny strzał wykaże sekcja.

Email był długi. Wynikało z niego, że znalazł się w środowisku szemranych biznesmenów. Podał nazwiska. Nie będę ujawniał jego treści z uwagi na dobro śledztwa, przekazałem emaile prokuraturze. Napisał też, że przekaże pewne materiały. Nie zdążył... "

Share this post


Link to post
Share on other sites

Admin tej strony też popełnił samobójstwo? 

 

Warning: require_once(/home/debbata/domains/debata.olsztyn.pl/public_html/includes/defines.php): failed to open stream: Permission denied in /home/debbata/domains/debata.olsztyn.pl/public_html/index.php on line 37 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/debbata/domains/debata.olsztyn.pl/public_html/includes/defines.php' (include_path='.:/usr/local/php/p56/lib/php') in /home/debbata/domains/debata.olsztyn.pl/public_html/index.php on line 37

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.debata.olsztyn.pl/wiadomoci/polska/6791-tobiasz-niemiro-napisal-mi-przed-smiercia-od-lat-sie-zmagam-z-depresja-najnowsze-slajd-kafelek.html

 

Cytat

"Powodem mojego zachowania nie jest bitmarket, od lat się zmagam z depresją i ją ukrywam. Po prostu nie mam siły" – tak brzmiało ostatnie zdanie listu skierowanego do mnie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tym właśnie pisałem @Lateralus.

Dlatego nie oceniajmy za szybko. To co się wydaje oczywiste, takim może nie być w rzeczywistości.

 

edit. Ja osobiście w samobójstwo nie wierzę. Uważam, że ktoś mu pomógł wykorzystując fakt upadku giełdy i tym samym szansę zmylenia tropów.

 

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/22/2019 at 1:57 PM, Alexis said:

Ja na Bitmarket NIGDY sie nie zarejestrowalem, bo chcieli skany dowodow, a nie chcieli podpisac umowy o ochronie moich danych osobowych nakladajacej na nich kare umowna wysokosci 1 mln EUR w razie jesli te skany wyciekna...

 

I bardzo slusznie zrobilem. Dlugo nie trzeba bylo czekac :)

Ktos zhakowal KYC Binance'a i tysiace skanow dowodow sa dostepne publicznie w sieci:

 

Kto z was dal im swoje skany?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 godziny temu, Alexis napisał:

Kto z was dal im swoje skany?

 

Ja Binance wysyłałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posłuchajcie kochani... 

 

Rynek kryptowalut to finansowa przyszłość i w tym rynku z roku na rok będzie tylko większy ogólny kapitał. Świat finansów zmienia się na naszych oczach, a pieniądz jaki dzisiaj znamy odchodzi powoli do lamusa, nadchodzi nowa era wraz z nowym millenium gdzie pojawił się cud ludzkiego wymysłu, a mianowicie mam tu na myśli - internet / wynalazek ARCYLUDZKI. Globalizacja, połączenie całego świata itd. 

 

Czemu piszecie o bańkach? Czemu nikt nie napisze, że BITCOIN oraz inne "alty" (wszystkie inne kryptowaluty poza Bitcoinem zwą się właśnie tak jak klawisz na klawiaturze obok spacji - kosmosu), wróciły do stanu wartości z przed tej pierwszej "medialnej" bańki gdzie było o tym głośno. Bitcoin na ten moment wyceniany jest na bagatela: 

 

8500 $

 

Powtarzam: 

 

32 000 PLN

 

Mieliście, będziecie mieć, bądź i jest inwestycyjny "BULL TRAP", ale nie przejmujcie się tym. Zapamiętajcie tylko jedno: jeżeli teraz będziesz wchodził w BTC, po jakiejkolwiek cenie, pomimo może jakiś chwilowych kryzysów, to w dłuższej perspektywie "LETNIEJ" - zarobisz tak czy siak. Jest to na ten moment najpewniejsza inwestycja finansowa. 

 

"Mądre głowy szacują nawet wartość 1 BTC na poziomie = 100 000 dolarów, a nawet miliona. Ale to są analizy w perspektywie LAT - do 2025 czy 2030 jest. Otwórzcie oczy, KRYPTOWALUTY TO TAK NAPRAWDĘ FINANSOWA PRZYSZŁOŚĆ I RADZĘ ZA W CZASU INTERESOWAĆ SIĘ TYM TEMATEM. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mocno spekulacyjny towar gdzie kilka rekinów może puścić Cię z torbami w jedną noc nazywasz przyszłością ? Podziwiam :D

 

Ale jeszcze bardziej podziwiam @Alexis który sprzedał domeny by kupić bitcoiny... Może szału na rynku domen nie ma, ale za to napewno domeny nie stracą 90% wartości w jedną noc i tego jestem absolutnie pewien w perspektywie 100 następnych lat.

 

 

Edited by Domeniacz
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Domeniacz said:

napewno domeny nie stracą 90% wartości

 

obudz sie! juz stracily!

 

20 hours ago, Domeniacz said:

Ale jeszcze bardziej podziwiam @Alexis który sprzedał domeny by kupić bitcoiny... Może szału na rynku domen nie ma, ale za to napewno domeny nie stracą 90% wartości w jedną noc i tego jestem absolutnie pewien w perspektywie 100 następnych lat.

 

Sprzedalem troche domen (choc najlepsze sobie zostawilem) i kupilem BTC w 2015 po $200-$250 za sztuke. Niestety zainwestowalem tylko ciutke, ale wyszlo z tego pare milionow, wiec powiem nieskromnie, ze Twoj podziw nie jest bezpodstawny :)

 

Ps. A ty ile na domenach zarobiles w tym czasie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej @Alexis

 

Na wstępie chcę Ci pogratulować pasji oraz książki która się z nią wiąże - może znajdę chwilę na zapoznanie się z jej treścią.

 

Co do domen, nie powiem abym stracił na tym rynku choc 1$ a więc Twoje zdanie raczej w moim przypadku nie ma żadnego pokrycia, choć zgodzę się iż rynek się nasycił i sporo się na nim zmieniło, szczególnie jeśli mówimy o rynku PL

 

Co do BC, również się zgodzę, był taki moment iż można było sporo na tym zarobić, ale to już mamy za sobą. Crypto jest wirtualną walutą nie mającą żadnej materialnej wartości, wypromowaną celem przejęcia z rynku $$ a pozostawienia inwestorów z BC. Gdzieś tam pisałeś po drodze iż crypto jest lepsze niż złoto. Otóż nie jest. Złoto na przestrzeni lat nie straciło nic, 50 lat wstecz za tą samą ilość złota można było kupić to samo co dziś.

 

Odniosę się również do Twojego ostatniego pytania - na domenach oraz usługach z nimi powiązanymi zarabiam rocznie 10x to co wkładam, rok po roku. Teraz pomyśl jak kiepsko i niezwykle ryzykownie wypada przy tym porównaniu crypto, w tym BC na którym można było zarobić tylko w pewnym okresie czasu a w jedną noc crypto może stracić nawet i 90% gdy kilka rekinów finansjery tak zadecyduje.

 

 

 

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minutes ago, Domeniacz said:

Hej @Alexis

 

Na wstępie chcę Ci pogratulować pasji oraz książki która się z nią wiąże - może znajdę chwilę na zapoznanie się z jej treścią.

 

Co do domen, nie powiem abym stracił na tym rynku choc 1$ a więc Twoje zdanie raczej w moim przypadku nie ma żadnego pokrycia, choć zgodzę się iż rynek się nasycił i sporo się na nim zmieniło, szczególnie jeśli mówimy o rynku PL

 

Co do BC, również się zgodzę, był taki moment iż można było sporo na tym zarobić, ale to już mamy za sobą. Crypto jest wirtualną walutą nie mającą żadnej materialnej wartości, wypromowaną celem przejęcia z rynku $$ a pozostawienia inwestorów z BC. Gdzieś tam pisałeś po drodze iż crypto jest lepsze niż złoto. Otóż nie jest. Złoto na przestrzeni lat nie straciło nic, 50 lat wstecz za tą samą ilość złota można było kupić to samo co dziś.

 

Odniosę się również do Twojego ostatniego pytania - na domenach oraz usługach z nimi powiązanymi zarabiam rocznie 10x to co wkładam, rok po roku. Teraz pomyśl jak kiepsko i niezwykle ryzykownie wypada przy tym porównaniu crypto, w tym BC na którym można było zarobić tylko w pewnym okresie czasu a w jedną noc crypto może stracić nawet i 90% gdy kilka rekinów finansjery tak zadecyduje.

 

Je nie mowie o "nie traceniu" tylko o zarabianiu milionow. Ale masz racje :) Ja jestem biedakiem z jedynie 23 letnim doswiadczeniem w domenach i 5letnim doswiadczeniem w krypto a ty geniuszem finansowym z 10dniowym doswiadczeniem domenowym (zalozyles tu konto 10 dni temu). Zycze wiec powodzenia w Twoich genialnych posunieciach :)

 

Ciekaw jestem tylko jak to mozliwe ze "co roku masz x10 zwrot z inwestycji na domenach", a na to forum odkryles dopiero 10 dni temu? Zdajesz sobie sprawe z tego ze jestes najwiekszym geniuszem w historii przemyslu domenowego, bo nie znam nikogo z takimi zwrotami z inwestycji na tym rynku i to rok po roku i do tego bez zadnych kontaktow z innymi uczestnikami branzy? Jak to mozliwe, ze do tej pory pozostawales w ukryciu? Z pewnoscia bylbys w stanie na ten temat napisac bestseller.

 

Ps. To ze mam krypto i domeny, nie oznacza ze nie mam zlota. Gdzies cos takiego mowilem? ;)

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Alexis napisał:

 

... a ty geniuszem finansowym z 10dniowym doswiadczeniem domenowym (zalozyles tu konto 10 dni temu)....

 

Ty tak na prawdę czy dla jaj?

:P

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybacz @Alexis ale jeśli oceniasz ludzi po tym kiedy zarejestrowali się na forum albo ile mają na forum postów to chyba zbyt wysoko Cię wstępnie oceniłem. Do tego jeśli Twoim zdaniem zarobienie 10x wkład w skali roku to jakiś kosmos, to Ty chyba naprawdę nie masz pojęcia o biznesie... Albowiem nie widzę w tym żadnego geniuszu w przeciwieństwie do Ciebie.

 

Ponadto nigdzie nie napisałem iż jesteś biedakiem, ja polegam na chłodnych kalkulacjach nie na emocjach które są bardzo złym doradcą jeśli idzie o biznes i finanse. Wydałeś książkę, jeśli zrobiłeś to na własną rękę (z pominięciem wydawnictwa) to zapewne zarobiłeś na tym więcej niż na BC i domenach łącznie i nic w tym dziwnego, tylko pogratulować.


A wracając do domen, jeśli ktoś powiela oklepane schematy to raczej szczególnych wyników nie osiągnie, niezależnie czy ma rok czy 10 lat doświadczenia, bo zapewne nie jesteś sam na tym forum z długim doświadczeniem w domenach, tylko co z tego wynika ?

 

 

 

Edited by Domeniacz
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno @Alexis - jak to możliwe że rocznie sprzedaje się 100 tysięcy domen PL a taki specjalista jak TY który ma na tym rynku 23 lata doświadczenia + 12 lat na forum ma w tych sprzedażach zerowy udział ? Zakładając dość ostrożnie iż średnio każda domena idzie po 200 zł to masz 20 milionów PLN, na ale rozumiem iż na crypto w ostatnim roku zarobiłeś więcej, choć jestem pewien iż nawet wstyd będzie Ci się przyznać jaka jest prawda i gdyby nie książka to raczej o milionach mógłbyś pomarzyć.

 

Ja wchodząc w domeny PL najpierw zostałem rejestratorem, opracowałem system do przechwytywania domen dzięki czemu mogę je łapać za minimalne kwoty zamiast użerać się z podbijaczami na AM. Tak więc już na samym początku mam przewagę, dokładnie w taki sam sposób działam na rynku .COM już od długiego czasu.

 

Część osób narzeka iż przechwytywanie kosztuje 40zł na AM, ale przez ostatnie 10 lat nikt za wyjątkiem garstki osób które można policzyć na jednej ręce nie zainwestował ani grosza w system do przechwytywania pomimo iż koszt wejścia jest niewiarygodnie niski. A co jeśli miałbyś za każdą domenę zapłacić $69 przy założeniu iż nikt więcej oprócz Ciebie jej nie chce ? Dlatego na rynku .COM jest o wiele więcej miejsca na słabsze domeny jeśli masz odpowiedni system do ich łapania. I tam się już dawno odnalazłem. Teraz ten sam schemat działania powielę w PL bazując na doświadczeniu na rynku .COM

 

Ponadto nie należę do tych osób które kiszą domeny latami topiąc miliony w ich przedłużenia z nadzieją iż przyjedzie wielkie korpo z furmanką $$ i zapyta szanownego Pana czy czasem nie sprzeda im wymarzonej domeny. Kapitałem się obraca. Zamrożony kapitał to same straty. Ci co obracają kapitałem bez problemu zarabiają rocznie wielokrotność tego co napisałem i czym wielce byłeś zaskoczony.

 

Takie są realia @Alexis

 

Edited by Domeniacz
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Domeniacz said:

tylko co z tego wynika ?

 

Z tego wynika, ze:

 

1. ja zarobilem na domenach miliony i mam sprzedaze w Top10 w kilku koncowkach, a ty zarejestrowales przed rokiem domene za 10zl i sprzedales za 100zl i jestes finansowym geniuszem.

 

4 hours ago, Domeniacz said:

 ja polegam na chłodnych kalkulacjach nie na emocjach które są bardzo złym doradcą jeśli idzie o biznes i finanse. Wydałeś książkę, jeśli zrobiłeś to na własną rękę (z pominięciem wydawnictwa) to zapewne zarobiłeś na tym więcej niż na BC i domenach łącznie i nic w tym dziwnego, tylko pogratulować.

 

.2. i nie masz pojecia o czym piszesz, bo zarowno na e-commerce, jak i na domenach i na BTC zarobilem miliony, co mi dopiero umozliwilo ZAINWESTOWAC w ksiazke ponad milion, czyli pieniadze, jakich ty z twoim podejsciem nigdy na oczy nie zobaczysz. Na ksiazkach sie wielkich pieniedzy nie zarabia, oczywiscie relatywnie do innych biznesow. Nie masz pojecia o czym piszesz.

 

1 hour ago, Domeniacz said:

rocznie sprzedaje się 100 tysięcy domen PL

...

Zakładając dość ostrożnie iż średnio każda domena idzie po 200 zł to masz 20 milionów PLN

 

Serio? Rocznie sprzedaje sie 100k domen PL srednio po 200 zl? ;) Mysle, ze zaskoczyles ta informacja wszystkich forumowiczow, geniuszu :)

 

Co pewien czas pojawia sie tu jakis oszolom, ktory nie ma o niczym pojecia, ale odkrywszy domeny zachlysnie sie nimi i mysli, ze pozjadal wszystkie rozumy.

 

Natomiast jak chcesz wiedziec, to tak, mysle, ze w zeszlym roku zarobilem na krypto wiecej niz CALY rynek wtorny domen PL  (i wliczylem juz w to 100zl twojego utargu) :) Wlasnie dlatego rynek domen PL mnie przestal interesowac, bo to jest chalupnictwo. Ale oczywiscie zycze powodzenia :)

Edited by Alexis
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Alexis napisał:

1. ja zarobilem na domenach miliony i mam sprzedaze w Top10 w kilku koncowkach, a ty zarejestrowales przed rokiem domene za 10zl i sprzedales za 100zl i jestes finansowym geniuszem.

 

O tak, dlatego popełniłeś domenowe sepuku. Mike Mann nie był na tyle głupi by sprzedać domeny i włożyć te marne grosze z jego portfolio w crypto na którym zarabia się setki milionów dziennie, oczywiście tylko i wyłącznie gdy posiada się taką wiedzę jak TY. Bo przecież nie można porównać takiego biedaka jak Mike Mann do takiego anioła biznesu jak TY. Kolejny przegryw domenowy - DropCatch łapie dzień w dzień ponad 10.000 domen z czego ma grubo ponad 1 milion dolarów każdego dnia.

 

Natomiast rejestratorem zostałem po to by łapać domeny na dużą skalę i tanio je sprzedawać a nie rejestrować albowiem lubię biznes który łatwo się skaluje bez mojego większego udziału. Ponadto gdybyś umiał liczyć to bez problemu byś zrozumiał iż znacznie tańsze przechwycenie domeny w dużej skali przekłada się na znacznie wyższe dochody. A to iż przewracasz się z wrażenia gdy tylko zobaczysz garstkę sprzedaży za jakąś większą kwote oznacza iż kompletnie nie masz pojęcia o rynku domen, dlatego musiałeś z niego odejść a więc Twoje 23 letnie doświadczenie jest warte dokładnie 0zł na dzień dzisiejszy.

 

Na wydaniu książki można świetnie zarobić, to że Tobie się nie udało wynika tylko i wyłącznie z faktu iż zleciłeś to wydawnictwu zamiast zrobić self-publishing. Teraz pewnie plujesz sobie w brodę. Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Robiąc self-publishing i sprzedając książkę za 150 zł już na 10 tysiącach egzemplarzy masz ponad milion więc nie opowiadaj tutaj bajek iż na książce nie da się zarobić. A co to jest dla jednej dobrej książki jakieś śmieszne10 tysięcy egzemplarzy.

 

Kolejna sprawa, to chyba rakietą latałeś na te spotkania, racząc nas tutaj opowiastkami o milionowym koszcie wydania książki przez wydawnictwo. Domniemam też iż Ci wszyscy bogaci ludzie nie spędzali z Tobą miesiąca miodowego gdyż ich czas jest bardzo cenny. I nie znam żadnego milionera przechwalającego się na forum na czym on to swych milionów nie zarabia. Ty jesteś jedynym dlatego w rzeczywistości nie jesteś milionerem a marzycielem.

 

A co najbardziej mnie rozbawiło, obracasz takimi milionami a robiłeś szeptankę na forum aby swoje dzieło zareklamować :D

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie skad sie biora tacy frustraci, jak @Domeniacz? Czy to tylko zwykly duposcisk czy szczera zawisc?

 

1 hour ago, Domeniacz said:

Na wydaniu książki można świetnie zarobić, to że Tobie się nie udało wynika tylko i wyłącznie z faktu iż zleciłeś to wydawnictwu zamiast zrobić self-publishing. Teraz pewnie plujesz sobie w brodę. Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Robiąc self-publishing i sprzedając książkę za 150 zł już na 10 tysiącach egzemplarzy masz ponad milion więc nie opowiadaj tutaj bajek iż na książce nie da się zarobić. A co to jest dla jednej dobrej książki jakieś śmieszne10 tysięcy egzemplarzy.

 

Powiedz, jak trzeba miec pop...ne w glowie, zeby jako animowy nobody probowac uczyc autora swiatowego bestsellera o ksiazkach i rynku wydawniczym. Na jakiej podstawie myslisz ze masz cos sensownego na ten temat do powiedzenia? Jakie sa twoje dokonania? Moze podasz jakas swoja ksiazke, na ktorej zarobiles miliony, skoro to takie latwe :)Ku twojej wiadomosci: Tak, zrobilem na niektorych rynkach self-publishing i tak sprzedalem mnostwo ksiazek i tak sa to spore kwoty dla ciebie, ale nie dla mnie i bez porownania z innymi moimi biznesami, szczegolnie jesli chodzi o zaangazowany czas i payoff.

 

1 hour ago, Domeniacz said:

Kolejna sprawa, to chyba rakietą latałeś na te spotkania, racząc nas tutaj opowiastkami o milionowym koszcie wydania książki przez wydawnictwo. Domniemam też iż Ci wszyscy bogaci ludzie nie spędzali z Tobą miesiąca miodowego gdyż ich czas jest bardzo cenny.

 

Miesiace miodowe nie, ale tygodnie juz tak :) Widze ze znowu wydaje ci sie, ze wiesz cokolwiek na temat miliarderow ;) Nie, znow nie masz pojecia o czym mowisz a chcialbys zabierac glos.

 

1 hour ago, Domeniacz said:

A co najbardziej mnie rozbawiło, obracasz takimi milionami a robiłeś szeptankę na forum aby swoje dzieło zareklamować :D

 

No to juz wszystko jasne. To ty jestes tym zawistnym anonimem, ktory ze swoim duposciskiem chcial sie tutaj na forum przypier...ic do mojej ksiazki i niechcacy zrobil mi szeptanke, a teraz chce chociaz cos na tym ugrac mnie o nia oskarzajac. Ponownie dziekuje i zycze kariery domenowej na miare Mike'a Manna :)

 

1 hour ago, Domeniacz said:

 nie znam żadnego milionera przechwalającego się na forum na czym on to swych milionów nie zarabia.

 

A znasz wogole jakiegokolwiek milionera? Ja sie niczym nie chwale, bo nie ma sie czym chwalic. Wrecz przeciwnie. Uwazam sie za sredniego przedsiebiorce. Bycie milionerem to nic szczegolnego w biznesie. Caly czas o tym trabie. Dlatego ucze sie od najlepszych przedsiebiorcow, czyli miliarderow, zeby nie byc takim cieniakiem jak jestem ;)

 

Ogolnie rzecz biorac: odpusc sobie prosze bo osmieszasz sie tylko i odpieprz sie ode mnie, bo naprawde zal bierze jak sie czyta te twoje zawistne wypociny.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie nudza Twoje opowiastki. Gdzie znajde informacje o ilosci sprzedanych przez ciebie domen i od jakiego czasu prowadzisz swoj domenowy biznes? Gdzie sa te x10 ROI  i na jakich kwotach?

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×