Jump to content
Alexis

Obstawiamy następną bańkę bitcoina

Następna bitcoinowa bańka  

32 members have voted

  1. 1. Jaką cenę osiągnie bitcoin w tej bańce?

    • cena najwyższa ($980) została już osiągnięta, teraz już tylko w dół
      6
    • $980-$999
      2
    • $1000-$1250
      2
    • $1250-$1500
      1
    • $1500-$2000
      1
    • $2000-$3000
      4
    • $3000-$4000
      3
    • $4000-$5000
      1
    • $5000-$7500
      2
    • $7500-$10.000
      1
    • powyżej $10.000
      9


Recommended Posts

@Alexis Bardziej mi chodzi o ludzi których znasz niż wiarę w to iż dysponujesz kwotą o której napisałem. Ale z czasem i na tym polu sobię poradzę. Bo "uzbieranie" takiej kwoty to dość odległa perspektywa, choć ta perspektywa może być właśnie największą siłą napędową. Czas pokaże. Pomyśl nad tym, gdyż jak powiedziałem nie był to żart a miliony o których pisałeś są w Twoim zasięgu a jest co dzielić, zwróc też uwagę na ROI.

 

Tak czy owak pewnego dnia przypomnę Ci ten wątek, jeśli będę miał z Tobą kontakt i chciałbym widzieć wtedy Twoją minę ;)

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Domeniacz said:

@Alexis Bardziej mi chodzi o ludzi których znasz niż wiarę w to iż dysponujesz kwotą o której napisałem. Ale z czasem i na tym polu sobię poradzę. Bo "uzbieranie" takiej kwoty to dość odległa perspektywa, choć ta perspektywa może być właśnie największą siłą napędową. Czas pokaże. Pomyśl nad tym, gdyż jak powiedziałem nie był to żart.

 

;) Jak sam stwierdziles kilka postow wyzej "czas miliarderow jest bardzo cenny, a ja nie spedzilem z nimi miesiaca miodowego" :)

 

Jestem pewny ze np. @keyword jak sie sprezy, to moze uzbiera do kupy te kilkadziesiat milionow USD ze swoimi znajomymi "domenowymi rekinami", ktorymi sie nieustannie chwali, skoro to taki dobry interes. Ja ide po popcorn :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis 

 

Wiele osób się śmiało z wielu projektów a w efekcie końcowym nie mogli pozbierać do kupy szczęki z ziemi, tak to już jest na tym świecie. Gdy ktoś ma okazję straci ją przez własną bezmyślość. Wcześniej czy później dotrę do odpowiednich ludzi gdyż czym przewaga technologiczna jest bardziej widoczna tym szybciej znajdują się inwestorzy, coś pewnie o tym słyszałeś. Pewnego dnia przypomnę Ci ten wątek o ile będe miał do Ciebie kontakt i ciekaw jestem Twojego wyrazu twarzy tego dnia ;)

 

Tymczasem dobrej nocy życzę

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Domeniacz said:

tak to już jest na tym świecie. Gdy ktoś ma okazję straci ją przez własną bezmyślość.

 

Tez tak mysle!

 

1 minute ago, Domeniacz said:

Pewnego dnia przypomnę Ci ten wątek o ile będe miał do Ciebie kontakt i ciekaw jestem Twojego wyrazu twarzy tego dnia ;)

 

Licze na to i trzymam za Ciebie kciuki. Fajnie bedzie w koncu poznac kogos, kto ma pojecie o biznesie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Alexis Dzięki przegadywaniu się z Tobą otworzyły mi się oczy na możliwości na które wcześniej zupełnie nie zwracałem uwagi a tym samym to co wydawało się niemożliwe będzie z zasięgu ręki. Najpierw pomyślałem o Tobie i ludziach z którymi miałeś kontakt, ale możliwości są o wiele większe. Że już o ROI nie wspomnę ;)

 

Wiele ludzi ma pieniądze (choć w tym przypadku nie mówimy o groszach) ale nie wszyscy mają technologię. Nie wiem czy wiesz, ale DropCatch stworzył jeden gość, pewnie swojego czasu też wiele osób się z niego śmiało, być może i na forum. Dziś mają inną minę.

 

Czytałeś książkę 6 pikseli oddalenia ? Nawet nie chodzi o książkę a hipotezę "Sześć stopni oddalenia"

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Domeniacz said:

Czytałeś książkę 6 pikseli oddalenia ? Nawet nie chodzi o książkę a hipotezę "Sześć stopni oddalenia"

 

Dla ciebie to jest szesc, dla mnie to jest jeden :)

 

W tym kontekscie Twoje slowa " tak to już jest na tym świecie. Gdy ktoś ma okazję straci ją przez własną bezmyślość." nabieraja nowego, niezamierzonego przez ciebie znaczenia, nie prawdaz? ;)

 

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj @Alexis , widzę iż mocno się rozmarzyłeś, wobec tego sprowadzę Cię na ziemię:

 

- nie masz technologii

- nie masz kapitału o którym mowa

 

Wobec tego jeśli ktoś jest 6 pikseli oddalenia, to jesteś to właśnie TY i w pewnym momencie sobie to uświadomisz, co pozwoli Ci również zrozumieć kolejne moje słowa "tak to już jest na tym świecie. Gdy ktoś ma okazję straci ją przez własną bezmyślość."

 

Również jak słusznie zacytowałeś inną moją wypowiedź, nie spędziłeś z tymi ludźmi miesiąca miodowego, a jeśli się myle pokaż jakiś film iż chociaż potraktowali Cię ciut lepiej niż tysiące innych dziennikarzy choćby przez zaproszenie na obiad do swojego domu zamiast siedzenia na ławce w parku.

 

Ponadto wiele inwestorów (nawet w PL) ma pieniądze wystarczające do zrealizowania takiego projektu, jednakże nie ma technologii która ma tutaj decydujące znaczenie. Dlatego dla Ciebie ROI 10x to jakiś kosmos, dla mnie nic nadzwyczajnego.

 

Jeśli dowolne LLC jest w stanie wykazać ROI 10x błyskawicznie znajdą się inwestorzy bo dla nich to nie lada gratka. Nawet jeśli każdy z nich sam nie ma takiego kapitału, dzięki dźwigni cel może zostać zrealizowany. A możliwości jest wiele wiele więcej, na które jak napisałem - otworzyły mi się oczy po przegadywaniu z Tobą. Po prostu podzieliłem zrealizowanie celu na etapy.

 

O ile same miliony mnie nie kręcą gdyż dla mnie największe znaczenie ma jakość życia, to jeśli potrzebuje tych milionów do zrealizowania swojego celu to znajdę sposób aby były w moim zasięgu a dzięki podzieleniu celu na etapy, będzie to niewiarygodnie proste. Ze względu na niezwykłą upartość w dążeniu do celu, zawsze sięgam po to czego zapragnę. I jeśli rozmawiałeś z miliarderami to zapewne zdołałeś się zorientować iż każdy z ich posiada dokładnie ta samą cechę charakteru.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz

Tym komentarzem rozwiales wszelkie zludzenia co do twojej osoby.

 

4 hours ago, Domeniacz said:

Również jak słusznie zacytowałeś inną moją wypowiedź, nie spędziłeś z tymi ludźmi miesiąca miodowego, a jeśli się myle pokaż jakiś film iż chociaż potraktowali Cię ciut lepiej niż tysiące innych dziennikarzy choćby przez zaproszenie na obiad do swojego domu zamiast siedzenia na ławce w parku.

 

W jakim parku? Pojecia nie masz. To JEST w domu (ogrodzie) Chrisa. Wyszlismy do jego ogrodu, by miec naturalne swiatlo i posiedziec przy ognisku, i ogladalismy jak buduje sie jego nowy dom :)

 

Jak sie troche rozejrzysz po moim kanale, to znajdziesz chocby filmy z jachtow miliarderow, na ktorych mieszkalem, albo wywiady z miliarderami, ktorzy przyjechali do mnie przez pol swiata do Londynu na premiere ksiazki (z Brazylii, Australii i Kanady), albo filmy ze wspolnych wakacji z miliarderami, albo zdjecia w domach kilkunastu miliarderow. NIe bede ich tu wklejal, bo nie zaslugujesz na to.

 

4 hours ago, Domeniacz said:

Ponadto wiele inwestorów (nawet w PL) ma pieniądze wystarczające do zrealizowania takiego projektu, jednakże nie ma technologii która ma tutaj decydujące znaczenie. Dlatego dla Ciebie ROI 10x to jakiś kosmos, dla mnie nic nadzwyczajnego.

 

Jeśli dowolne LLC jest w stanie wykazać ROI 10x błyskawicznie znajdą się inwestorzy bo dla nich to nie lada gratka. Nawet jeśli każdy z nich sam nie ma takiego kapitału, dzięki dźwigni cel może zostać zrealizowany. A możliwości jest wiele wiele więcej, na które jak napisałem - otworzyły mi się oczy po przegadywaniu z Tobą. Po prostu podzieliłem zrealizowanie celu na etapy.

 

O ile same miliony mnie nie kręcą gdyż dla mnie największe znaczenie ma jakość życia, to jeśli potrzebuje tych milionów do zrealizowania swojego celu to znajdę sposób aby były w moim zasięgu a dzięki podzieleniu celu na etapy, będzie to niewiarygodnie proste. Ze względu na niezwykłą upartość w dążeniu do celu, zawsze sięgam po to czego zapragnę. I jeśli rozmawiałeś z miliarderami to zapewne zdołałeś się zorientować iż każdy z ich posiada dokładnie ta samą cechę charakteru.

 

Nie wiem jaki kolcz ci zryl leb, ale to niestety jest czcze gadanie i pustoslowie. Jeszcze raz ci mowie: nie masz pojecia ani o miliarderach, ani o biznesie, ani o finansach i nie masz pojecia o czym mowisz. Miliarderzy nauczyli mnie, zeby w zadnym wypadku nie robic jakiegokolwiek biznesu z ludzmi o twojej osobowosci i nie sadze zeby ktokolwiek o zdrowych zmyslach dal sie nabrac na twoje pustoslowie i tupet i powierzyl ci jakiekolwiek pieniadze. Czlowiekowi o zerowym doswiadczeniu, halucynujacemu co do rzeczywistosci i do tego o mentalnosci skorpiona. Zycze powodzenia z takim podejsciem w biznesie.

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Alexis said:

Miliarderzy nauczyli mnie, zeby w zadnym wypadku nie robic jakiegokolwiek biznesu z ludzmi o twojej osobowosci i nie sadze zeby ktokolwiek o zdrowych zmyslach dal sie nabrac na twoje pustoslowie i tupet i powierzyl ci jakiekolwiek pieniadze. Czlowiekowi o zerowym doswiadczeniu, halucynujacemu co do rzeczywistosci i do tego o mentalnosci skorpiona. Zycze powodzenia z takim podejsciem w biznesie.

 

dodatkowo jak sie takiej osobie koncza argumenty to od razu biega z oskarzeniami do sadu, podobnie jest z tymi co robia SCAM w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, Alexis napisał:

Wyszlismy do jego ogrodu, by miec naturalne swiatlo ....  i posiedziec przy ognisku ...

Jak sie troche rozejrzysz po moim kanale ...

Nie wiem jaki kolcz ci zryl leb...

 

Ognisko w "naturalnym świetle" ? jeszcze napisz że się całowaliście :D

Wystarczy iż rozejrzałem się trochę po Twoich wypowiedziach, szczególnie ta o "zrytym łbie" urzekła mnie najbardziej. Doprawdy, prawdziwy "kanał"

 

Widzę też iż nie masz pojęcia na co zwracają uwagę inwestorzy na rynku amerykańskim, ale jako rasowy pies ogrodnika musiałeś bezsensownie warknąć gdyż nie mogłeś się oprzeć po tym jak zrozumiałeś iż tak naprawdę nie masz nic oprócz wybujałych fantazji i wyrywasz sobie teraz włosy z głowy iż straciłeś bezpowrotnie kolejną szansę :D


Moja dobra rada: następnym razem weź pożyczkę i kup sobie choć statyw wraz z lampą zamiast tarzać poważnych ludzi po jakiś moczarach w poszukiwaniu światła dla sprzętu z jarmarku. ;)

 

@Czyzis Widzę iż nawet klawiaturę macie tą samą z Alexą, nieprawdopodobny zbieg okoliczności... Natomiast jeśli nie jesteś dzieckiem, powinieneś zrozumieć iż ponosisz odpowiedzialność za wszystko co piszesz, chyba że wciąż chcesz się trzymać spódniczki mamusi jak @Alexis

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.07.2019 o 07:03, Bazyli napisał:

BitMarket.pl szlag trafił, kasę klientów również.

 

I domenę też...

NAZWA DOMENY: bitmarket.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

 

 

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, pb napisał:

 

I domenę też...

NAZWA DOMENY: bitmarket.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

 

 

 

 

Na startup w sam raz :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, szogun said:

 

Na startup w sam raz :D

oferta firmy windykacyjnej, ewentualnie kredytu 'inwestycyjnego' lub uslug pomocy przy upadlosci konsumenckiej

Edited by Czyzis
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena GameCredits również była w sprzedaży przez co cena poszła w dół (na szczęście nie aż tak drastycznie). Teraz widać, że znów idzie do góry... Podobno jest konkretny inwestor, którego imię i nazwisko jest widoczne na who is... Pojęcia nie mam na ile ta informacja jest prawdziwa, jednak uważam, że jest to shitcoin godny uwagi... ;) Supply porównywalny do LTC więc cena może szaleć... Oby w dobrym kierunku... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa z Game wielokrotnie robiła ludzi w wała. Osobiście śledzę projekt od dawna, sam jestem zapakowany mocno, ale nie wierzę, że to odbije,

Przestrzegałbym przed inwestowaniem.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@szmiko

Ja oczywiście nikogo nie namawiam... Wiem, że ten cały projekt czterech liter nie urywa... Wiem, że robią z ludzi wała i czuć od nich scamem na kilometr... :) Jednak na ten moment lepszego(?) coina na BitBay to nie widzę. Zresztą to są kryptowaluty i myślę, że 99% projektów to ściema (na której można zarobić lub stracić). Taki totolotek z większym i realnym prawdopodobieństwem wygranej... ;)

Niestety nie wiem jak działa WHOIS od kuchni i czy jest możliwe (a jeśli tak, to w jaki sposób), zrobić z kogoś abonenta domeny? Może Jason o tym nic nie wie? :P Ja tam wchodzę...

Edit: właściwie to weszłam już miesiące temu, kiedy GAME był za grosze.

Edited by meloo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czysta spekuła, obecnie ten projekt niczym nie zaskakuje.

Oczywiście nie wyklucza to jego wzrostów.

Jeżeli akceptuje się duże ryzyko, to zgadzam się, że jak wchodzić to teraz. Możliwy  duży zysk;)

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wzrosty myślę, że będą... Kwestia tylko ceny. Jeśli znowu robią ludzi w wała (50/50, że tak jest), to osiągnie tyle, ile kosztował w zeszłym roku [jakieś 50 groszy]. Jeśli jednak Jason naprawdę jest z nimi, to powinno przebić poprzednie ATH [a z ich historii wiem, że jest to coin, który wygenerował już kosmiczny ROI... lepszy niż NEM czy Verge]. Ryzyko jest duuuże... szanse na mooning także ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, meloo napisał:

Wiem, że ten cały projekt czterech liter nie urywa...

Wiem, że robią z ludzi wała i czuć od nich scamem na kilometr...

 

Podzielam Twoje zdanie i pozostanę w roli obserwatora.

Być może będe mógł pogratulować w przyszłości albo powiedzieć "a nie mówiłem" ;)

Z doświadczenia jednak wynika iż zwrotu "a nie mówiłem" używam znacznie częściej.

Tak czy owak życzę powodzenia i gratuluje odwagi zważywszy na przytoczony cytat.

I porada od miliardera:

 

"Nie sprawdzaj głębokości rzeki obiema nogami."


Warren Buffett

 

 

Edited by Domeniacz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz
Dla mnie spora większość tych projektów brzydko pachnie i wzbudza liczne podejrzenia, dlatego nie ładuję w to dużych pieniędzy. Wychodzę z założenia, że co ma być, to będzie i jak mam na tym zyskać, to zyskam... a jak nie, to trudno. Płaczu nie będzie, bo nerki ani domu nie sprzedałam... :)

7 godzin temu, Domeniacz napisał:

Tak czy owak życzę powodzenia i gratuluje odwagi zważywszy na przytoczony cytat.

Dziękuję, chociaż zważywszy na "zainwestowaną" kwotę raczej nie można tu mówić o odwadze... Po prostu mam pewną prostą taktykę, którą wprowadziłam w życie... :)
Pytanie zadałam o WHOIS, bo aż tak bardzo się na tym nie znam i nie wiem, czy jest to możliwe, żeby zrobić z kogoś abonenta bez jego wiedzy? Cena póki co stabilna, zarobiona [jeszcze] jestem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do bardziej wtajemniczonych. Gdzie prócz BitBay można bezpiecznie kupić/ handlować coinami typu Game i jakimiś alternatywnymi albo mniej popularnymi coinami ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam Binance. Game nie ma, ale jest bardzo duża płynność, czytelność i sporo walut.

Można wpłacać kartą.

Jeżeli zależy Ci na Game, to polecam Bittrex. Game jest wymienialny do BTC

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, meloo napisał:

Dziękuję, chociaż zważywszy na "zainwestowaną" kwotę raczej nie można tu mówić o odwadze... Po prostu mam pewną prostą taktykę, którą wprowadziłam w życie... :)

 

Jeśli tylko Twoja taktyka jest skuteczna a szczególnie gdy działasz systematycznie to zapewne uda Ci się zarobić przy minimalnym ryzyku. Crypto i tak jest o wiele bezpieczniejsze niż Forex z dźwignią, albowiem mało kto zdaje sobie sprawę iż dźwignia działa w dwie strony.


Inwestujesz $100 ( które zwykle otrzymujesz "gratis" ) i przy dźwigni x10 jesteś stratna $1,000 i nie ma zmiłuj się. A naiwnych nie brakuje. I choć mógłbym trzaskać grube tysiące z Forexa i PP - nie robię tego albowiem mam pewne zasady których nigdy nie przekraczam niezależnie od tego czy mógłbym zarobić na tym 10 zł czy 10 milionów.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Domeniacz
Dźwignia to zło w czystej postaci i w ogóle nie mam zamiaru w to wchodzić. Ryzyko podjęłam niewielkie... Trochę holduję na Binance, a BitBay typowo do tradowania [chociaż wybór jest tam nędzny, jednak łatwiej jest mi obserwować te +30 kryptowalut na BitBay niż setki dziwolągów na Binance]. Taktyka prosta... Szybciej coś urośnie te 100% niż 100x lub 1000x... Mając 1000 PLN na wejściu i robiąc 10 x 100% można wyjść nieźle... Czekam aż trochę ten GAME jeszcze podskoczy i zobaczę, co dalej...
@sebastian0000

Binance to dla mnie giełda numer jeden. BitBay wieje trochę smutkiem ale też tam jestem... Zastanawiam się nad Sistemkoin, bo jest tam dużo tanich altów o niskim supply [a takie lubię najbardziej].

Edited by meloo
literówka i powtórzenie ;P
  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@meloo Ja tylko obserwuję BC od czasu do czasu celem sprawdzenia czy miałem rację czy się myliłem. I tylko i wyłącznie dlatego iż kiedyś zainstalowałem sobie Mycelium. A teraz tyle narobiło się wszelakich dziwolągów iż trudno się połapać i stanowczo nie jest to coś co lubię. A nie lubię robić tego czego nie lubię ;)

 

Co do WHOIS, kiedyś do SEO używało się taktyki iż wpisywało się dane poprzedniego właściciela domeny zmieniając tylko email i nigdy nie zdarzyło się aby ktoś się doczepił.

A już idealnie było gdy email był w tej samej domenie.

 

Natomiast na dzień dzisiejszy to dość ryzykowne posunięcie aczkolwiek możliwe i nie znam na rynku globalnym rejestratora który by to weryfikował, a "trochę" ich znam.

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×