Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Miałem na myśli sytuację: sprzedajesz domenę powiedzmy 10.01.2020. Co do zasady powinieneś mieć czas na wystawienie fv sprzedaży do 15 dnia następnego miesiąca (nie znalazłem powodu żeby w tym przypadku miało być inaczej, support też jej nie wskazał poza wewnętrznym regulaminem). AM ogranicza jednak czas na wystawienie fv do 25.01.2020, po tym dniu umożliwia rozliczenie wyłącznie bez vat, a przelew wykonuje w kwocie netto. Załóżmy księgowa ma opóźnienia i wystawia fakturę 26.01.2020, od której odlicza 23% vatu należnego, a którego to vatu od AM nie otrzymasz. Dodatkowo przy pełnej księgowości powstaje rozjazd w księgach.  Oczywiście mogę się mylić, ale tak to moim zdaniem wygląda, a wyglądać nie powinno.   
    • AM uzylby roznych aukcjonariuszy do roznych aukcji, zamiast zmieniac nick, zeby nie bylo to tak oczywiste. Nieco trudniej jest zarejestrowac i zweryfikowc setki kont dla kogos z zewnatrz i uzycie funkcji zmiany nicka w celu nieudolnego zatarcia sladow swiadczy raczej, ze jest to jakis programista z zewnatrz, ktory ma dostep do takich, a nie innych instrumentow.
    • prawnik.wroclaw.pl   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2484088 Zapraszam na aukcję domeny prawnik.wroclaw.pl   od 1 PLN, bez ceny minimalnej.   Domena wygasa 2020-10-14  
    • Raczej trudno licytować w 460 aukcjach jednocześnie bez stosownego oprogramowania do tego celu. A jeśli ktoś takowe ma, równie dobrze może je użyć w zupełnie w innym celu, gdyż nie stanowiło by problemu wygranie nawet 5,000 aukcji. Ponadto wygraną aukcję zgodnie z regulaminem trzeba opłacić, podbitej ceny już nie. A zbierając wszystkie posty na temat podbijania aukcji można by książkę napisać. I z tych postów wynika iż jednak jeśli taka osoba aukcję wygrała (przez przypadek bądź celowo), aukcja nie została opłacona i było to poruszane wielokrotnie na tym forum. Ponadto na wygranie 460 aukcji dobrych domen w tym samym czasie trzeba mieć bardzo zasobny portfel ale że miliarderów na forum nie brakuje, jest i taka możliwość.   Do tego, jeśli to jedna osoba i np. nie opłaci a podbije cenę 500 aukcjii o zaledwie 200zł (co jest śmieszną kwotą na dobrą domenę), rachunek jest prosty:   500 x 200 = 100,000 PLN   No i zawrotne koszty w kwocie 200 PLN za powrót na scenę.   Nieprawdopodobnie wysokie ROI x500, nieprawdaż ? Ale nie żebym coś sugerował, tylko liczyć potrafię.  
    • Dokładnie o tym samym pomyślałem.  Sposób stary jak świat.  Edit: Pomijając czysto-ludzką zawiść, tam gdzie w grę wchodzą korzyści finansowe, polityczne czy wizerunkowe to właśnie takie myki się wykonuje.  Np. w naszej rodzimej polityce jest to bardzo mocno wykorzystywane. A nawet mocno nadużywane. :-p
    • Racja, nie można tego wykluczyć, jak na razie bazujemy na domysłach, to fakt, mimo wszystko jestem zadowolony z AM, bo już nie raz były gorąco, ale AM dalej działa. (pamiętam jak paypal zablokował srodki, sam ostatnio tego doświadczyłem, paypal łamie prawa panujące w krajach w których oferuje swoje usługi)
    • Jest jeszcze jedna mozliwosc: ktos probuje zdyskredytowac AM poprzez trolowanie w ich aukcjach i jednoczesne postowanie dewaluujacych ich komentarzy, zachwalajacych swoj nieistniejacy produkt, by odpalic jakis scam.   To znana taktyka z krypto, na ktora wyludzono juz wiele miliardow dolarow.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18514
    • Most Online
      20372

Newest Member
    chramso