Jump to content
marismo

Ceny opcji *.pl

Recommended Posts

Witam

U którego rejestratora kupię najtaniej opcję na domenę .pl?

Szukam najlepiej takiego, gdzie cena opcji + cena rejestracji jest niższa niż w przypadku cen przedłużeń domen rzędu 60-70 zł brutto. W grę wchodzą oczywiście tylko pewni rejestratorzy którzy nie robią nadmiernej biurokracji z uzyskaniem authinfo i wytransferowaniem domeny.

Pytanie wynika oczywiście z niezadowalających cen w obecnej firmie. Opcje na moje domeny chce założyć żona więc wszystko legalnie :)

Dla przykładu w AM taka operacja (opcja+rej) to 67,65 brutto, czy ktoś na rynku oferuje to za mniej niż 55 zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

U którego rejestratora kupię najtaniej opcję na domenę .pl?

Szukam najlepiej takiego, gdzie cena opcji + cena rejestracji jest niższa niż w przypadku cen przedłużeń domen rzędu 60-70 zł brutto. W grę wchodzą oczywiście tylko pewni rejestratorzy którzy nie robią nadmiernej biurokracji z uzyskaniem authinfo i wytransferowaniem domeny.

Pytanie wynika oczywiście z niezadowalających cen w obecnej firmie. Opcje na moje domeny chce założyć żona więc wszystko legalnie :)

Dla przykładu w AM taka operacja (opcja+rej) to 67,65 brutto, czy ktoś na rynku oferuje to za mniej niż 55 zł?

Żona nie żona, tym się nie przejmuj, możesz spokojnie sobie sam załozyć opcje na swoje domeny i tak nikt nie sprawdza. Bo to martwy system. A tylko problem, bo co się stanie, gdy żona nie będzie chciała scedować domen na ciebie? Hm? Tylko niepotrzebna biurokracja: trzeba nadzorować dodatkowe konto, ew. dodatkowe transfery, dodatkowe rachunki (jesli na firmę) itd. Ale ja nie namawiam do nieprzestrzegania przepisów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×