Jump to content
kwalejko

Zaniedbana strona - ruch 1000uu dziennie, czy warto rozwijać?

Recommended Posts

Witam,

 

mam od jakiegoś czasu stronę www.stosunki-miedzynarodowe.pl. Strona jest zaniedbana, od kilku lat nie był dodany ani jeden artykuł, generuje 1000 uu. dziennie z wyszukiwarki google.

Jak myslicie? Czy warto rozwijać serwis, czy lepiej przeznaczyć na sprzedaż?

Krzysztof

Edited by kwalejko
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam chyba ban/filtr się pojawił na przełomie grudnia i stycznia prawda? ruch maleje i będzie malał. Albo to wskrzesić czyli nowe teksty + przesiadka na nowy cms albo szybko sprzedać póki jakikolwiek ruch jeszcze jest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tam chyba ban/filtr się pojawił na przełomie grudnia i stycznia prawda? ruch maleje i będzie malał. Albo to wskrzesić czyli nowe teksty + przesiadka na nowy cms albo szybko sprzedać póki jakikolwiek ruch jeszcze jest...

Jesli był filtr, to właśnie odpuścił z końcem listopada (mówię to na podstawie analytics). Możliwe, ze było to pod wpływem zmiany algorytmu. Tak czy inaczej, strona ma jak widać ruch około 1000 uu dziennie. Wcześniej prawie nie było ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sypie błędami:

 

504 little Server Error 503 Service Unavailable

Tak jak pisałem, albo doinwestować albo sprzedać zanim będzie za późno...

Hm, webmasters tolls nie pokazuje żadnych błędów. Te błędy, które podesłałeś, tez nie wiem skad wziąłeś :-( Tak czy inaczej, dziękuję za Twoje uwagi :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te błędy, które podesłałeś, tez nie wiem skąd wziąłeś

Błędy pojawiły się w trakcie poruszania się po Twojej stronie. Jest też masa spamu w komentarzach która obniża widoczność tej strony w serpach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błędy pojawiły się w trakcie poruszania się po Twojej stronie. Jest też masa spamu w komentarzach która obniża widoczność tej strony w serpach.

Tak, spam zauważyłem :-) Jak zdecyduję się coś robic ze stroną to z pewnością spam zostanie usunięty :-) Tak czy inaczej, zastanawiam się czy coś ze stroną robić, bo 1000uu dziennie to zadna rewelacja, a dobrze by było aby koszta utrzymania strony się zwróciły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie w obecnej wersji serwis to dużo raczej nie jest wart, skromna baza + na pierwszy rzut oka strona raczej nawiązuje do tych z poprzedniej dekady, brak responsywności etc. 1000uu dziennie jak na taką stronę to dla mnie i tak jest sukces. Sam musisz podjąć decyzję, czy widzisz w niej potencjał i chcesz to w jakiś sposób dalej rozwijać, czy raczej w dalszym ciągu nie będziesz miał na to czasu :)


No i mi też ciągle wyskakuje komunikat:

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie w obecnej wersji serwis to dużo raczej nie jest wart, skromna baza + na pierwszy rzut oka strona raczej nawiązuje do tych z poprzedniej dekady, brak responsywności etc. 1000uu dziennie jak na taką stronę to dla mnie i tak jest sukces. Sam musisz podjąć decyzję, czy widzisz w niej potencjał i chcesz to w jakiś sposób dalej rozwijać, czy raczej w dalszym ciągu nie będziesz miał na to czasu :)

 

No i mi też ciągle wyskakuje komunikat:

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

Jeśli zdecyduję się coś dalej robić ze stroną, to oczywiście musi to byc serwis z bieżącymi informacjami. Ponadto trzeba by było zmienić skrypt, z responsywnościa, podpozycjonować. Musze tak czy inaczej przemyśleć, czy znajdę klientów na reklamę, bo chyba nie jest aż taka popularna tematyka.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli storna bez bana na reklamy znanych dystrybutorów tejże, to ruch 1000 uu/dzień da około 5 zł/dzień, a więc 150 zł/miesiąc - 1700 zł/rok. Czy to dla Ciebie wystarczająca kwota, aby zająć się stroną - sam zdecyduj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli storna bez bana na reklamy znanych dystrybutorów tejże, to ruch 1000 uu/dzień da około 5 zł/dzień, a więc 150 zł/miesiąc - 1700 zł/rok. Czy to dla Ciebie wystarczająca kwota, aby zająć się stroną - sam zdecyduj.

Jesli bym miał juz zająć sie ta stroną to z pewnościa musiałbym ja rozbudować i wypozycjonoawać aby strona miała przynajmniej 10.000 uu dziennie. Inaczej to chyba nie ma sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×