Jump to content
pwagner

polisy.net

Recommended Posts

Dla mnie dobre połączenie. Polisy jak najbardziej pasują do tej końcówki. Myślę, że niskie X XXX jest do osiągnięcia

edit.

dla KK może być warta więcej

Edited by jazz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie dobre połączenie. Polisy jak najbardziej pasują do tej końcówki. Myślę, że niskie X XXX jest do osiągnięcia

edit.

dla KK może być warta więcej

 

Potwierdzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio muszę pisać dlaczego?

Po pierwsze net, po drugie widziałem dobre domeny ubezpieczeniowe (*.pl) w niższych cenach bez chętnych na nie.

Moje doświadczenia w domenach net są ciut przyjemniesze niż w bizonach, a te co sprzedałem, po roku znow bylo wolne do rejestracji.

Słowo polisy raczej słyszę rzadziej nić ubezpieczenie i chyba l.p. bylaby lepsza. W ostatnim zdaniu się już czepiam bo polisy.pl to byłaby niczego sobie.

 

Życzę szczęścia bo wszystko może się przecież sprzedać. Ja nawet 100zł bym nie zainwestował w tę domenę. ;)

Edited by novitz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie wypada jej wyceniać, bo przecież wiem w jakiej cenie ją sprzedałem 2,5 roku temu :)

Mogę Ciebie jedynie zapewnić Novitz, że nie było to 0 zł ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi nie wypada jej wyceniać, bo przecież wiem w jakiej cenie ją sprzedałem 2,5 roku temu :)

Mogę Ciebie jedynie zapewnić Novitz, że nie było to 0 zł ;)

 

Zawsze ktoś zbłądzi :P Ale tak jak pisałem w przypadku swoich *.net.. szybko wróciła do obiegu ;)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowa historia dla gorszych, ale sensownych domen - jeżeli jest zainteresowany Klient to można próbować osiągnąć kilka tysięcy, 4-5 tys., jeżeli nie ma to jest dylemat. Niestety nie potrafię sobie przypomnieć, abym kiedykolwiek widział jakąkolwiek reklamę domeny .net, pewnie takową spotkałem, ale samo to już przedstawia jakiś obraz sytuacji.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowa historia dla gorszych, ale sensownych domen - jeżeli jest zainteresowany Klient to można próbować osiągnąć kilka tysięcy, 4-5 tys., jeżeli nie ma to jest dylemat. Niestety nie potrafię sobie przypomnieć, abym kiedykolwiek widział jakąkolwiek reklamę domeny .net, pewnie takową spotkałem, ale samo to już przedstawia jakiś obraz sytuacji.

Mi osobiście z tym rozszerzeniem kojarzy się serwis firmy.net

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby dzisiaj istniał powszechny podpis elektroniczny, to pod NetPolisa.pl można by pośredniczyć zdalnie.

Dzisiaj ta domena należy do (jakichś) Brokerów Ubezpieczeniowych, a obecny Rząd chce mocno ograniczyć prowizje brokerskie.

 

polisy.net

 

Możliwe, że domenę zakupi jakiś broker, który hurtem wystawia polisy dla dużych firm, choć prawna prawda jest taka, że Broker reprezentuje Firmę przed wieloma zakładami ubezpieczeń i szuka najlepszej oferty. Szacowanie ryzyka i wystawianie polis to kompetencja Działów w zakładach ubezpieczeń, np. działu flot samochodowych. Broker w zasadzie o odbiera polisy, składając podpisy. No i kasuje duże sumy.

 

Pod biznes z celowaniem w klienta detalicznego - jakoś tej domeny nie widzę.

 

Max 3 K PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie potrafię sobie przypomnieć, abym kiedykolwiek widział jakąkolwiek reklamę domeny .net, pewnie takową spotkałem, ale samo to już przedstawia jakiś obraz sytuacji.

 

morele.net ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×