Jump to content
MarcinW

Na początek - parking crew czy coś innego?

Recommended Posts

Cześć,

 

Mam kilka domen z ruchem. Dokładnie 4. Ktoś polecił mi PC. Z tego co widziałem, to podczas rejestracji na parking crew wymagają danych o zarobkach, listy najlepszych domen itd. A ja po prostu nie wiem co tam wpisać, bo nie mam takich danych, więc pewnie by nie zaakceptowali mojego konta (chyba, że te dane są dla picu). Dodatkowo nazwa firmy nie mieści się i obcina jedną literkę. W innych wątkach czytałem, że jak dane były niepoprawne to nie wypłacali.

 

Jaki więc polecacie parking domen na początek? Jedna domena tv/elektronika 900 uu/mc, pozostałe biznes 3/4 po 300/400. Mam działalność, wszystkie domeny na premium.pl. Doradźcie coś. Proszę więc o pomoc w wyborze parkingu na pierwsze podpięcie jakichkolwiek domen. Nigdy tego nie robiłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam za posta pod postem, ale nie mogę edytować.

 

Podpiąłem wczoraj domenę pod SEDO, którą mam zarejestrowaną w premium. Zmieniłem DNSy na parking SEDO. W premium wybrałem parking SEDO, w SEDO także ustawiłem parking. Wiem, że trzeba czekać na propagację dnsów, ale nie aż tyle. Moja domena cały czas przekierowuje do premium. Jak to zmienić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×