Jump to content
FlashT

Taka prośba

Recommended Posts

Bardzo proszę nie pisać do mnie w wiadomościach prywatnych, że ktoś kupi jedną z moich domen odnawianych przez lata za 100 PLN. Tyle to kosztuje odnowienie domeny co roku. Szczerze mówiąc, już mnie to denerwuje. Ludzie z zerową ilością postów nie wiem na co liczą, ale dajcie sobie spokój!!! Weźcie się i ogarnijcie!

 

Jeśli jeszcze jedna wiadomość tego typu dotrze na moją skrzynkę, zacznę upubliczniać listy nicków w tym wątku.

Edited by FlashT
  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, ciekawe czy wielokrotne przesyłanie takich wiadomości przez jedną osobę podpada pod stalking czy to tylko "oferta handlowa"?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z prawnego punktu widzenia obawiam się, że niestety nic im nie grozi. Ale tak jak powiedziałem... jeszcze jedna tego typu wiadomość, a udostępnię nicki takich osób wraz z konkretnymi ofertami za moim zdaniem porządne domeny. Z drugiej strony można może uznać to za niechcianą ofertę handlową... wtedy grozi do 2 lat więzienia i grzywna.

 

Ewentualnie można by się zastanowić nad tym, czy nie zablokować prywatnych wiadomości dla nowych osób.

 

Mi osobiście wystarczy, że dostaję tego typu wiadomość średnio raz w tygodniu z nazwa.pl. Nawet dotyczącą domen, które już dawno zostały przeniesione do mnie.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z prawnego punktu widzenia obawiam się, że niestety nic im nie grozi. Ale tak jak powiedziałem... jeszcze jedna tego typu wiadomość, a udostępnię nicki takich osób wraz z konkretnymi ofertami za moim zdaniem porządne domeny. Z drugiej strony można może uznać to za niechcianą ofertę handlową... wtedy grozi do 2 lat więzienia i grzywna.

 

Ewentualnie można by się zastanowić nad tym, czy nie zablokować prywatnych wiadomości dla nowych osób.

 

Mi osobiście wystarczy, że dostaję tego typu wiadomość średnio raz w tygodniu z nazwa.pl. Nawet dotyczącą domen, które już dawno zostały przeniesione do mnie.

 

 

Zamiast cieszyć się że Twoje domeny są popularne Ty płaczesz ?

:)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam Cię flash, że to napiszę ale Twój temat jak i dalsze posty są żenujące. Nie chce mi się nawet tego rozwijać dlaczego. Stary gracz a zachowujesz się jak dziecko co zarejestrowało kilka domen i obrażony, że ktoś coś chce coś kupić za 100 zł.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam Cię flash, że to napiszę ale Twój temat jak i dalsze posty są żenujące. Nie chce mi się nawet tego rozwijać dlaczego. Stary gracz a zachowujesz się jak dziecko co zarejestrowało kilka domen i obrażony, że ktoś coś chce coś kupić za 100 zł.

 

Mam podobne wrażenie.

Po dość sporym czasie nieobecności tutaj nagle się uaktywniasz flash i Twoje posty mają charakter czysto sprzedażowy- jakież to te Twoje demeny są rozchwytywane i najlepsze .

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam Cię flash, że to napiszę ale Twój temat jak i dalsze posty są żenujące. Nie chce mi się nawet tego rozwijać dlaczego. Stary gracz a zachowujesz się jak dziecko co zarejestrowało kilka domen i obrażony, że ktoś coś chce coś kupić za 100 zł.

 

Może i są, "nie lubię domen" :-) Swoją drogą co do nazwa... czy to nie jest tak, że oni zawsze zarzucają propozycję kupna, jak domena jest bliska wygasania, żeby ją u nich przedłużyć? Czy to tylko przypadek?

 

Po dość sporym czasie nieobecności tutaj nagle się uaktywniasz flash i Twoje posty mają charakter czysto sprzedażowy- jakież to te Twoje demeny są rozchwytywane i najlepsze .

 

Tutaj się nie zgodzę. Mój post był reakcją na konkretne prywatne wiadomości. Osoby, o których mowa w tym poście dokładnie o tym wiedzą. A to, że ktoś nie wierzy, że za daną domenę proponowano tyle i tyle, to nie jest moja wina. Wróciłem na forum po dłuższym czasie, bo mam konkretne powody. Nie można też generalizować, bo napisałem dużo (relatywnie) postów, które innym po prostu pomogły lub miały na celu pomóc.

 

A może po prostu daj cenę minimalną, a nie robisz "gównoburzę".

 

Słusznie, choć w niektórych przypadkach ją podałem i nie zwrócono na to uwagi.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flash...zrób krok dalej i podaj nazwy owych domen bo może się okazać że ktoś kto proponował Ci stówę przepłacił...

:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flash...zrób krok dalej i podaj nazwy owych domen bo może się okazać że ktoś kto proponował Ci stówę przepłacił...

:)

 

Z logicznego punktu widzenia to niemożliwe. Nie mógł przepłacić, skoro tylko proponował.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepsze są matoły, które zakładają konta, składają oferty na kilka domen i nie kończą transakcji. Po co to robią?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z logicznego punktu widzenia to niemożliwe. Nie mógł przepłacić, skoro tylko proponował.

 

Przepłacił w sensie wyceny Twojej domeny...ale ok. W takim razie żebyś lepiej zrozumiał to...przecenił - będzie bardziej trafione...

:)

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

FlashT, już sam fakt, że płacisz 100 za odnowienie domeny świadczy o tym, jaki z ciebie "profesjonalny" domeniarz :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×