Jump to content
PiotrSz

Zmiana czasu publikacji listy domen wygasających

Recommended Posts

Zauważyłem, że NASK przesunął wyraźnie godziny publikacji listy domen wygasajacych (http://www.dns.pl/deleted_domains.txt), z godz. 8-9 na 14-15. Wiecie coś na ten temat, np. czy zmiana jest na stałe (do czasu kolejnego kaprysu)?

 

Coś jest na rzeczy, bo dzisiaj nie opublikowano w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie też. Na szczęście. Tak swoją drogą wczoraj się zastanawiałem co by było gdyby z jakiegoś powodu (!) NASK zaprzestał publikowanie listy :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj rano już wszystko śmiga.

Jeżeli dobrze liczę, to na dzisiejszej liście jest tylko 3739 domen. Ciekawe co z tymi, które powinny były się znaleźć na wczorajszej liście :wacko:.

 

U mnie też. Na szczęście. Tak swoją drogą wczoraj się zastanawiałem co by było gdyby z jakiegoś powodu (!) NASK zaprzestał publikowanie listy :unsure:

Krach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli dobrze liczę, to na dzisiejszej liście jest tylko 3739 domen. Ciekawe co z tymi, które powinny były się znaleźć na wczorajszej liście :wacko:.

 

A gdzie patrzysz? Bo w premium.pl są wszystkie. Na brakującej liście było 9137 domen (sic!), w tym ponad 6000 skasowanych (del_block) z 1&1.

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy domeny z tej listy były/są na liście domen do przechwycenia w premium.pl? Bo już teraz zgłupiałem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×