Jump to content
Sign in to follow this  
reaper85

naliczanie w sedo i namedrive

Recommended Posts

jak te strony naliczaja naliczaja pieniadze? zeby dostac te 10c musi kliknac ktos na reklame. czy jakbym ja wlasciciel domeny klikal na nia 10000razy dziennie zostaloby to naliczone? czy musi to byc inne ip czy cos tam? dzieki

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak te strony naliczaja naliczaja pieniadze? zeby dostac te 10c musi kliknac ktos na reklame. czy jakbym ja wlasciciel domeny klikal na nia 10000razy dziennie zostaloby to naliczone? czy musi to byc inne ip czy cos tam? dzieki

Nie zadawaj głupkowatych pytań na tym forum.

 

Zachowaj je dla siebie, jak masz problem użyj opcji "szukaj"

 

Anglik

Share this post


Link to post
Share on other sites
to powiedz mi jak to znalezc bo jakos nie moge. jestem nowy i sie pytam a ty nie wyskakuj z takimi tekstami

Najpierw mi zdradz ile masz nicków na forum. Ja mam dwa anglik i domenariusz.

 

anglik

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak te strony naliczaja naliczaja pieniadze? zeby dostac te 10c musi kliknac ktos na reklame. czy jakbym ja wlasciciel domeny klikal na nia 10000razy dziennie zostaloby to naliczone? czy musi to byc inne ip czy cos tam? dzieki

 

Wybierasz sobie jakies drogie reklamy np. 10c, klikasz na nie 10000 razy codziennie przez caly miesiac. Pozniej wyplacasz pieniazki i jestes bardzo bogaty. Zyjesz jak krol, a jak Ci sie pieniadze skoncza to powtarzasz te czynnosci ponownie.

 

A tak na serio to nie mozna klikac w reklamy na wlasnych zaparkowanych domenach. Jest to zabronione i karane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jesli klikam na nie z innego kumputera z innego ip. jak sa naliczane? chodzi mi dokladnie o czas czy jest to po godzinie na drugi dzien itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na serio to nie mozna klikac w reklamy na wlasnych zaparkowanych domenach. Jest to zabronione i karane.

Dokładnie, jak będziesz klikał we własne reklamy to może spotkać Cię taka kara:

 

Michael Palin : Dobrze! Sama tego chciałaś! Kardynale? Popieść ją... mięciutką poduszeczką! Przyznaj się, przyznaj się!

Terry Jones : Jej to nie sprawia bólu panie!

Michael Palin : Napełniłeś poduszeczkę właściwie?

Terry Jones : Tak panie.

Michael Palin : Twarda z niej sztuka. Kardynale Kieł? Przynieś... wygodny fotel!

Terry Gilliam : (Z przerażeniem w oczach.) Wygodny fotel?!

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no i sie nie dowiedzialem...

 

z okazji 15 kwietnia odpowiem Ci najpoważniej jak potrafię: pod żadnym pozorem nie klikaj w reklamy na swoich zaparkowanych domenach. ani ze swojego kompa, ani z laptopa sąsiadki, ani z macintosha chucka norrisa. po prostu: nie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@reaper: jesli to powazne pytanie, to powazna odpowiedz brzmi: nie wolno kilkac w reklamy na swoich domenach. Temat zamkniety ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×