Jump to content
DD

dodomu*pl

Recommended Posts

dodomu*pl sprzedana w październiku 2016 za 22 800 PLN brutto.

 

Domena 10 letnia, z tego co pamiętam reg fee.

 

Pod domeną powstaje sklep "Sprzęt AGD, Kuchenny, Sprzątanie". Widziałem, że w grudniu ta sama firma kupiła domenę dodomu.com.pl za 2000 PLN netto na AM.

 

Negocjacje potoczyły się sprawnie:

 

20k PLN netto (DD)

10k PLN netto (Klient)

20k PLN netto (DD)

12,5k PLN netto (Klient)

18,8k PLN netto (DD)

DEAL

 

Z ciekawostek związanych z tą domeną - serwis homebook*pl miał się nazywać dodomu*pl. W 2012 roku nie zgodzili się jednak na moją ofertę 10k PLN netto. Wtedy jeszcze nawet ich nie kojarzyłem, a kupowali domenę jako domodi. Wpadłem na to przed chwilą przeglądając poprzednie ofertę na domenę :) Generalnie zainteresowanie domeną było praktycznie od początku, przynajmniej 2-3 zapytania rocznie.

 

DD

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodomu*pl sprzedana w październiku 2016 za 22 800 PLN brutto.

W grudniu 2016 dokupili też dodomu.com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem że PiS kupił na rządowy portal dla imigrantów. :P

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawostek związanych z tą domeną - serwis homebook*pl miał się nazywać dodomu*pl. W 2012 roku nie zgodzili się jednak na moją ofertę 10k PLN netto. Wtedy jeszcze nawet ich nie kojarzyłem, a kupowali domenę jako domodi.

DD

W styczniu 2013 za to dość szybko zgodzili się na moją ofertę i dlatego nazywają się jak nazywają ;-)

 

DoDomu bardzo ładna sprzedaż. Duże gratulacje za cierpliwość!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

20k PLN netto (DD)

10k PLN netto (Klient)

20k PLN netto (DD)

12,5k PLN netto (Klient)

18,8k PLN netto (DD)

DEAL

 

Gratulację za b.dobrą sprzedaż fajnej domeny. Jak mogę zapytać to jaka była pierwsza kwota zaproponowana przez KK?

 

edit: oczywiście jeżeli takowa była - jak słusznie na dole napisał @css :D

Edited by vul
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgaduję, że takiej nie było. Poprostu zapytał o cenę domeny ;)

 

Gratulację za b.dobrą sprzedaż fajnej domeny. Jak mogę zapytać co jaka była pierwsza kwota zaproponowana przez KK?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulację za b.dobrą sprzedaż fajnej domeny. Jak mogę zapytać co jaka była pierwsza kwota zaproponowana przez KK?

 

Klient złożył zapytanie przez formularz na zaparkowanej stronie i podał tam kwotę 250 EUR. Natomiast pierwszą właściwą ofertą była kwota 10 000 PLN netto, już po mojej ofercie 20 000 PLN netto. Klient sam zaznaczył, że nie chce oferować mniejszych kwot, bo zdaje sobie sprawę, że nie pomoże to w negocjacjach. Byłoby to też okazaniem braku szacunku dla mnie i dla biznesu wtórnego rynku domen. Oby więcej takich Klientów :)

 

DD

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klient sam zaznaczył, że nie chce oferować mniejszych kwot, bo zdaje sobie sprawę, że nie pomoże to w negocjacjach. Byłoby to też okazaniem braku szacunku dla mnie i dla biznesu wtórnego rynku domen.

 

Wooo :blink: ze świeczką szukać i na klęczkach za takich do Częstochowy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna sprzedaż, i fajnie że wiele takich sprzedaży znów wypływa na światło dzienne.

Wielkie gratki

 

Czekam aż deli zacznie robić swoją codzienną prasówkę:) odrzucone oferty + sfinalizowane sprzedaże :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetna sprzedaż. Gratulacje. Taki klient to skarb!

 

 

Myślałem że PiS kupił na rządowy portal dla imigrantów. :P

To by było raczej: dodomuzdrajcynarodu.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi się ta domena. Myślę, że jedna z ciekawszych pod tego typu projekty (wyposażenie domu, itp.). Kwota za domenę, przyjemna, także gratuluję negocjacji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dla mnie to kolejna bajeczka dla naiwnych typu sprzedałem psa za milion panu X i kupiłem od niego dwa koty po pół bańki, kiedyś rozmawiałem z gościem z firmy będącej rzekomym nabywcą który ryczał ze śmiechu gdy podałem sumę i stwierdził że szefowa prędzej pozwoli sobie wsadzić w 4 litery rozżarzony pręt niż zapłaci połowę podanej sumy za domenę

Może by tak wprowadzić obowiązek wrzucania skanu faktury?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dla mnie to kolejna bajeczka dla naiwnych typu sprzedałem psa za milion panu X i kupiłem od niego dwa koty po pół bańki, kiedyś rozmawiałem z gościem z firmy będącej rzekomym nabywcą który ryczał ze śmiechu gdy podałem sumę i stwierdził że szefowa prędzej pozwoli sobie wsadzić w 4 litery rozżarzony pręt niż zapłaci połowę podanej sumy za domenę

Może by tak wprowadzić obowiązek wrzucania skanu faktury?

Wiesz, jak pójdziesz do skłotu i zaproponujesz garnki zepter za 5 tys. to i tak ci pomachają na odchodne kubkiem na grosiki. oczywiście po obśmianiu cię

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×