Jump to content
MartinessPL

www.destiny2.pl

Recommended Posts

www.destiny2.pl

 

Witam,

co myślicie o tej domenie? Złapałem ją po oficjalnej zapowiedzi gdy jeszcze nie było wiadomo, że gra będzie w pełnej, polskiej lokalizacji (pierwsza część PL nie była). Premiera niby we wrześniu tego roku. Druga część pojawić się ma na konsolach i pierwszy raz na PCtach. W Polsce i na świecie pierwsza część miała rzesze fanów. Myślę, że to tegoroczny hit jeżeli chodzi o gry no i robi ją Bungie.

 

Opinie? Jakieś kwoty?

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.destiny2.pl

Opinie? Jakieś kwoty?

 

Kwoty?

Raczej kłopoty...to TM a tych się tutaj nie wycenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigdy nie miałem z tym klopotow.

była domena mafia3.pl była domena wordoftanksblitz.pl i inne.

nigdy zadnych klopotow.

wszak portal fanowski mogę pod domena stworzyc

a dodatkowo destiny.pl do dziś stoi sobie na sprzedaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

nigdy nie miałem z tym klopotow.

była domena mafia3.pl była domena wordoftanksblitz.pl i inne.

nigdy zadnych klopotow.

wszak portal fanowski mogę pod domena stworzyc

a dodatkowo destiny.pl do dziś stoi sobie na sprzedaz

 

Za to najwyraźniej masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. O braku znajomości regulaminu tego forum nie wspominając :

 

Rozdział V pkt 6 :

- Nie wyceniamy domen firm - nie popieramy cybersquattingu

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co za bzdury Bazylii piszesz. Aż głowa boli. To nie jest żadna "domena firm". Generyk z cyfrą na końcu. A to, że pasuje akurat do nazwy jakiejś gry - przypadek. Sam takie domeny dajesz do wyceny (LOVESTORY to TM :P ). To jak? Też regulaminu nie znasz? Jak będziemy tak traktowali to tutaj 90% domen się nie nadaje.

 

IMO kiepska domena - uważam, że się nie sprzeda. Ja bym nie zarejestrował.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co za bzdury Bazylii piszesz. Aż głowa boli. To nie jest żadna "domena firm". Generyk z cyfrą na końcu. A to, że pasuje akurat do nazwy jakiejś gry - przypadek. Sam takie domeny dajesz do wyceny (LOVESTORY to TM :P ). To jak? Też regulaminu nie znasz? Jak będziemy tak traktowali to tutaj 90% domen się nie nadaje.

 

IMO kiepska domena - uważam, że się nie sprzeda. Ja bym nie zarejestrował.

 

Z oszustami i kłamcami nie prowadzę polemiki. W tym jedynym wypadku zrobię dla ciebie wyjątek.

Że to nie TM to ustaliłeś w wyniku swych kombinatorskich i oszukańczych badań czy może innymi metodami?

Dla mnie to TM, tym bardziej że autor wątku wskazuję na grę (np...gdy jeszcze nie było wiadomo, że gra będzie w pełnej, polskiej lokalizacji...).

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z oszustami i kłamcami nie prowadzę polemiki. Ale dla ciebie zrobię wyjątek.

Że to nie TM to ustaliłeś w wyniku swych kombinatorskich i oszukańczych badań czy może innymi metodami?

 

Stwierdziłem tylko fakt, że to generyk z cyfrą na końcu i tak samo ma do TM jak Twoja lovestory.pl. Czego jeszcze nie rozumiesz w tym zdaniu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stwierdziłem tylko fakt, że to generyk z cyfrą na końcu i tak samo ma do TM jak Twoja lovestory.pl. Czego jeszcze nie rozumiesz w tym zdaniu?

 

Wytłumaczę raz jeszcze. Autor wątku określił zastosowanie tej domeny do konkretnej gry którą posiada TM. Sam, treścią swojego posta na to wskazuje. Tak trudno czytać ze zrozumieniem?

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wytłumaczę raz jeszcze. Autor wątku określił zastosowanie tej domeny do konkretnej gry którą posiada TM. Sam swoim postem na to wskazuje. Tak trudno czytać ze zrozumieniem?

 

Owszem, określił zastosowanie. Jedno z wielu. To jego interpretacja i ma do niej prawo. Ja natomiast widzę w tej domenie generyka angielskiego destiny z cyfrą 2 na końcu. Podam Ci przykład bo chyba inaczej nie zrozumiesz:

 

Wyobraź sobie, że dałem do wyceny domenę wampir2.pl i tekścik:

 

"Witam. Co sądzicie o domenie wampir2.pl? Jakieś kwoty? Zielona Budka wypuściła kiedyś taki dobry lód o tej nazwie i fajnie przyjął się u nas. Przechwyciłem domenę bo mam nadzieje, że będzie kontynuacja i zrobią kolejną odsłonę tego loda. Jakieś sugestie?"

 

I teraz powiedz mi, że wampir2.pl to TM i przede mną same kłopoty :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×