Jump to content
cannot

printing.pl

Recommended Posts

printing.pl

 

Proszę o wycenę - podanie przedziałów cenowych w jakich sprzedalibyście tę domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, do 500pln max ,bynajmniej ja bym puscił w takiej cenie,prędzej wszelakiej maści "drukowanie tego i sramtego" w naszym Polandzie się sprzeda niż krótko,rzeczowo ale anglojęzycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, do 500pln max ,bynajmniej ja bym puscił w takiej cenie,prędzej wszelakiej maści "drukowanie tego i sramtego" w naszym Polandzie się sprzeda niż krótko,rzeczowo ale anglojęzycznie.

Jest kilka firm co w nazwie mają printing ale nie jest tego dużo. Było już 2 oferty na domenę zbliżone do w/w wycen ale je odrzuciłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie lepszym keywordem będzie printer, bądź print dla kk.

Czasownik printing już słabiej, ale na dzień dzisiejszy okolice 1k.

Choć wydaje mi się, że z biegiem czasu wartość tej domeny może wzrosnąć.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny w tej branży są tak przebrane, że spokojnie możesz dostać za swoją kilka k.

 

Przy komuna.pl były podobne wyceny a dostał ? Pora zejść na ziemię.

:)

 

Może być problem z 1k.

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy komuna.pl były podobne wyceny a dostał ? Pora zejść na ziemię.

:)

 

Może być problem z 1k.

 

A co mnie komuna obchodzi ? czy ja ją wyceniałem ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wycenami ad hoc tak jest. Idzie oferta i potem zaskoczenie, że tak mało. Z takimi domenami imo się czeka, choćby na ten złoty strzał...

edit. chodzi o komuna.pl

Edited by szmiko
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wycenami ad hoc tak jest. Idzie oferta i potem zaskoczenie, że tak mało. Z takimi domenami imo się czeka, choćby na ten złoty strzał...

edit. chodzi o komuna.pl

żałuję, że ją puściłem na aukcji BCM ale czasu już nie cofnę. Na AM została wyceniona na ok. 5 K zł. Może wybrałem zły moment na wystawienie jej na aukcji - zakończenie przed samymi świętami.Zobaczymy czy była to kwota D2D. Mowa oczywiście o komuna.pl.

 

Co do printing zakupiłem ją moim zdaniem okazyjnie więc pozwolę jej poleżeć i poczekać na odpowiedniego KK (człowiek uczy się na błędach)

Share this post


Link to post
Share on other sites

żałuję, że ją puściłem na aukcji BCM ale czasu już nie cofnę. Na AM została wyceniona na ok. 5 K zł. Może wybrałem zły moment na wystawienie jej na aukcji - zakończenie przed samymi świętami.Zobaczymy czy była to kwota D2D. Mowa oczywiście o komuna.pl.

 

Co do printing zakupiłem ją moim zdaniem okazyjnie więc pozwolę jej poleżeć i poczekać na odpowiedniego KK (człowiek uczy się na błędach)

 

Zdecyduj się na ile została wyceniona komuna.pl bo gdzie indziej pisałeś że na 6k...W innym momencie też byś dostał podobnie bo ta domena wbrew kilku opiniom ani nie była komercyjna ani ciekawa. Ona była jedynie...nostalgiczna a wspomnienia pieniędzy raczej nie przynoszą.

Jak dla mnie jedna i druga nie warta więcej niż 1k i to przy dobrych wiatrach....

 

 

Możesz podesłać linka do aukcji?

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecyduj się na ile została wyceniona komuna.pl bo gdzie indziej pisałeś że na 6k...W innym momencie też byś dostał podobnie bo ta domena wbrew kilku opiniom ani nie była komercyjna ani ciekawa. Ona była jedynie...nostalgiczna a wspomnienia pieniędzy raczej nie przynoszą.

Jak dla mnie jedna i druga nie warta więcej niż 1k i to przy dobrych wiatrach....

 

 

Możesz podesłać linka do aukcji?

Średnia wycena domeny wyniosła: 5.636,66zł sprzedana została za 666zł tylko temat dotyczy wyceny printing.pl a nie komuny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×